| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 29 z 479 |
| Autor: | Krz [ 24 Lis 2013 19:41 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
a czy karta m&m do czegoś się przydaje? nie wystarczy karta pokładowa, nie ma na niej wpisanego posiadanego poziomu? | |
| Autor: | Siemion [ 24 Lis 2013 19:56 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Krz napisał(a): a czy karta m&m do czegoś się przydaje ? nie wystarczy karta pokładowa, nie ma na niej wpisanego posiadanego poziomu? Zazwyczaj na karcie pokładowej jest wpisany status chociaż zdarzyło mi się kilka razy mieć tylko M&M zamiast FTL. Przy wejściu do saloniku na Okęciu sprawdzają kartę, przynajmniej ode mnie zawsze proszą. | |
| Autor: | mezzo [ 24 Lis 2013 20:26 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
petit35 napisał(a): Po zmianach od 1 stycznia w Miles&More otrzymamy 0,25 odległości w milach, więc 0,25*9906 = 2476,5 mil, dobrze myślę? Rejestrując się z MileagePlus otrzymam pełną sumę 9906? Dokładnie. | |
| Autor: | romano2000 [ 02 Gru 2013 11:00 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Prosze o pomoc. Od 1.01.2014 Lufthansa zmienia ilosci mil przyznawanych w poszczegolnych klasach. Kupujac bilet na stronie Lufthansy, strona ta znajduje mi zawsze najnizsze klasy dostepne, co za tym idzie, klasy na ktorych nie ma mil lub 125 mil. Czy jest jakas mozliwosc wyboru klasy w klasie Ekonomicznej ? oczywiscie za dolpata za klase, ale bez oplaty brokera ? | |
| Autor: | flus [ 02 Gru 2013 12:04 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Nie rozumiem, przecież właśnie na stronie Lufthansy masz możliwość wybrania biletu w wielu klasach, np. Economy Basic, Economy Flex, Business Basic itp. I dla każdej klasy dodatkowo jest podane ile mil się dostanie za lot. | |
| Autor: | miek [ 02 Gru 2013 12:38 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
A da sie wybrać konkretną literkę? Chyba nie... | |
| Autor: | romano2000 [ 02 Gru 2013 12:50 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
dokładnie rozchodzi sie o konkretna literke | |
| Autor: | flus [ 02 Gru 2013 12:57 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Ale jakie ma znaczenie możliwość wybrania konkretnej literki, skoro przy wyborze różnego typu np. klasy ekonomicznej (saver, flex itp) jest podana wprost ilość mil, jaką dostaniecie za ten bilet, a zatem literka będzie musiała należeć do tego zakresu, które taką ilość mil przyznają. Ja nie sądzę, żeby udały się kombinacje, że np. kupujemy najtańszy bilet, ale dostajemy klasę, w której jest więcej mil przyznawanych, albo na odwrót - kupujemy droższy bilet, ale dostajemy klasę z mniejszą ilością mil niż wyszczególnionych na stronie... | |
| Autor: | romano2000 [ 02 Gru 2013 13:26 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
to co piszesz to chyba ze strony lotu a nie lufthansy. Po prostu pod klasa ekonomiczna kryja sie 4 rozne klasy, kazda znich warta jest inna liczbe mil. Ja wlasnie chce doplacic do wyzszej klasy ekonomicznej, a poki co to widze ze na stronie lufhtansy to jest mozliwe tylko jak sie skoncza te nizsze ekonomiczne. | |
| Autor: | flus [ 02 Gru 2013 13:38 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Mam wrażenie, że nie mówimy o tej samej stronie - na stronie lufthansy (lufthansa.pl) też przecież można sobie wybrać checkboxem jaki lot (o której godzinie) i jaką klasę (podobnie jak na stronach LOT). Nawet chyba można 'mieszać' rózne klasy w locie tam i powrotnym, czego nie można było kiedyś robić na stronach LOT. | |
| Autor: | romano2000 [ 02 Gru 2013 17:52 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
kolego nie masz pojecia o czym piszesz. Gdzie w takim razie moge wybrac konkretne klasy podrozy ? | |
| Autor: | blasto [ 02 Gru 2013 17:58 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Nie ma takiej mozliwości przez stronę internetową linii lub pośrednika moim zdaniem. Zawsze zostaniesz zmuszony do wybrania tajtańszych dostępnych taryf rezerwacyjnych w danej klasie podróży. Zostaje infolinia lub kontakt z agentem. | |
| Autor: | flus [ 02 Gru 2013 18:04 ] | ||
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania | ||
Załączam poniżej plik .png gdzie można zobaczyć na przykładzie lotu z Gdańska do Larnaki, że bez problemu można wybrać, albo najtańsze klasy dające tylko 250 mil, lub droższe dające 1500, a nawet 2500 mil.
| |||
| Autor: | blasto [ 02 Gru 2013 18:08 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Economy Saver, Basic, Flex czy Business to nie są klasy rezerwacyjne i nie o to chodzi w pytaniu. | |
| Autor: | BusinessClass [ 02 Gru 2013 19:46 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
romano2000 napisał(a): Gdzie w takim razie moge wybrac konkretne klasy podrozy ? W LOT potrzebowałem kiedyś ręcznie wybrać konkretną taryfę, żeby zamiast 125 dostać 750 mil, przez call center nie było problemu, załatwili. | |
| Autor: | Sudoku [ 02 Gru 2013 20:14 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Na Matrixie można sobie sprawdzić klasy - jak latałem, żeby zdobyć Golda w Miles & Bonus, to zwykle tam sprawdzałem przed dokonaniem rezerwacji. | |
| Autor: | cart [ 02 Gru 2013 20:40 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Można wybrać konkretną klasę na infolinii LH, kiedyś tak robiłem. Ale uwaga, kosztuje to 200zł (wystawienie biletu przez infolinię), więc lepiej udać się do byle jakiego agenta co wystawia bilety taniej. | |
| Autor: | BusinessClass [ 08 Gru 2013 15:27 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Porada dla tych, którzy mają FTL w M&M i zbierają punkty Payback: Jak wiecie, po zmianie statusu z podstawowego na FTL zmienia się numer karty. Ale oba pozostają aktywne A na inny temat, zauważyłem takie coś na koncie milowym, wie ktoś, co to za promocja? ![]() Uploaded with ImageShack.us | |
| Autor: | walerek [ 08 Gru 2013 16:31 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
A na inny temat, zauważyłem takie coś na koncie milowym, wie ktoś, co to za promocja? Nagroda za kolejny rok użytkowania karty. | |
| Autor: | panrobo [ 08 Gru 2013 16:33 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Haha, tez dostalem 2k mil | |
| Strona 29 z 479 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |