| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 25 z 479 |
| Autor: | magdastu [ 13 Sie 2013 22:22 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
snooka napisał(a): 5400 to tyle co nic - jedyne co możesz zrobić to poczekać na promocję LOT-u na krajówki i za 5000 mil kupić lot RT dopłacając ok. 160-180 PLN. wiem, ze to tyle co nic, ale ktos z Was proponował mi żeby te mile odsprzedać komuś, stąd moje pytanie jak to zrobić?? i ewentualnie w jakiej cenie takei cos chodzi | |
| Autor: | szymonpoznan1 [ 13 Sie 2013 22:27 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
magdastu napisał(a): snooka napisał(a): 5400 to tyle co nic - jedyne co możesz zrobić to poczekać na promocję LOT-u na krajówki i za 5000 mil kupić lot RT dopłacając ok. 160-180 PLN. wiem, ze to tyle co nic, ale ktos z Was proponował mi żeby te mile odsprzedać komuś, stąd moje pytanie jak to zrobić?? i ewentualnie w jakiej cenie takei cos chodzi Z tymi milami nie zrobisz raczej nic. Minimum do odsprzedania (żeby ktoś chciał kupić) to 30 000 mil, wtedy można kupić lot do USA za 30 tys mil + 500zł podatki. Dostaniesz za to jakieś 1500-1800zł w porywach do 2000, więc zarobić można trochę ponad 1000. A sama sprzedaż mil polega na kupieniu komuś biletu. Samych mil przekazać się nie da. | |
| Autor: | snooka [ 13 Sie 2013 22:35 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Napisałem dokładnie: możesz kupić komuś bilet na trasie krajowej, jeśli pojawi się promocja LOT-u i krajówki będą za 5000 mil RT. Więcej niż 150-200 złotych na tym nie zarobisz. | |
| Autor: | boni [ 15 Sie 2013 19:46 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
ma 24200 mil i zupelny brak pomyslu na realizacje. przesylka zakupionego towaru w sklepie to 8000 mil. a za pozostala czesc mozna kupic prawie nic. najwyzej jakis bzdet. | |
| Autor: | szymonpoznan1 [ 15 Sie 2013 20:01 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
boni napisał(a): ma 24200 mil i zupelny brak pomyslu na realizacje. przesylka zakupionego towaru w sklepie to 8000 mil. a za pozostala czesc mozna kupic prawie nic. najwyzej jakis bzdet. Dozbieraj 5800mil i masz Now York za 500zł | |
| Autor: | boni [ 15 Sie 2013 20:27 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
biore sie do roboty. mile mam wazne do 2014 roku. chyba do grudnia. dzieki | |
| Autor: | Baton [ 15 Sie 2013 20:56 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
boni napisał(a): biore sie do roboty. mile mam wazne do 2014 roku. chyba do grudnia. dzieki W którym miejscu sprawdzasz ważność mil? | |
| Autor: | zbyhu [ 15 Sie 2013 21:00 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
sprawdzasz kiedy Ci naliczyli, dodajesz 3 lata, a koniec tego kwartału to jest kiedy Ci wygasają. | |
| Autor: | boni [ 15 Sie 2013 21:06 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Baton napisał(a): boni napisał(a): biore sie do roboty. mile mam wazne do 2014 roku. chyba do grudnia. dzieki W którym miejscu sprawdzasz ważność mil? przedostani raz bylam w 2011- wrzesien , ostatnio grudzien 2012. dodalam 3 lata i stad moja sugestia . | |
| Autor: | boni [ 15 Sie 2013 21:08 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
szymonpoznan1 napisał(a): boni napisał(a): ma 24200 mil i zupelny brak pomyslu na realizacje. przesylka zakupionego towaru w sklepie to 8000 mil. a za pozostala czesc mozna kupic prawie nic. najwyzej jakis bzdet. Dozbieraj 5800mil i masz Now York za 500zł teraz czy zawsze? bo mysle ze musze zbierac przez jakis czas. | |
| Autor: | bartek. [ 15 Sie 2013 21:18 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Ile mil statusowych można dostać za taki lot na milach do NYC RT? | |
| Autor: | moss [ 15 Sie 2013 21:24 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
boni napisał(a): szymonpoznan1 napisał(a): boni napisał(a): ma 24200 mil i zupelny brak pomyslu na realizacje. przesylka zakupionego towaru w sklepie to 8000 mil. a za pozostala czesc mozna kupic prawie nic. najwyzej jakis bzdet. Dozbieraj 5800mil i masz Now York za 500zł teraz czy zawsze? bo mysle ze musze zbierac przez jakis czas. Zależy od promocji milowych LOTu | |
| Autor: | flus [ 15 Sie 2013 21:56 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
bartek. napisał(a): Ile mil statusowych można dostać za taki lot na milach do NYC RT? Nic. Za loty zakupione za mile już się nie dostaje kolejnych mil. To byłoby wbrew logice | |
| Autor: | illumanti [ 16 Sie 2013 09:39 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Nic się nie dostaje, jeżeli czekasz na FTLa to lot zakupiony za mile nie powiększy Ci licznika 'Przelotów wliczanych do statusu'. | |
| Autor: | miloszp [ 23 Sie 2013 07:25 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
witam mam lot na jednym bilecie waw-ams-bkk waw-ams jest lotem a nie klm ( ams-bkk napewno do skymiles) czy da sie dostac mile za ten odcinek w M&M czy tez w ogole nie ma szans na jakie kolwiek mile za ten odcinek jako ze w FB ani w skymilsie i tego nie policzą? | |
| Autor: | piowor [ 23 Sie 2013 08:41 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Da sie dostac mile waw ams m&m i ams bkk fb. | |
| Autor: | cart [ 24 Sie 2013 13:24 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Nie da się. Takie code-share nie dają wcale mil. Jak masz bilet wystawiony przez KLM to nie dostaniesz mil za przelot LOTem i odwrotnie. Praktykowane wiele razy na różnych liniach. | |
| Autor: | piowor [ 24 Sie 2013 14:21 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
To nie jest tak do końca i zawsze. Ja miałem bilet z kilkoma odcinkami za które dostałem mile M&M i kilkoma za które dostałem mile programu linii z Oneworld. | |
| Autor: | Mareckipl [ 24 Sie 2013 15:14 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Przy naliczaniu mil nie ma znaczenia kto wystawia bilet, ani z jakim kodem, a tylko to kto jest rzeczywistym operatorem danego lotu. | |
| Autor: | BusinessClass [ 24 Sie 2013 15:16 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Pamiętacie błąd taryfowy Turkisha na loty do Kuala Lumpur? Właśnie wróciłem. Niestety, bookowałem w takim pośpiechu, że odcinek międzykontynentalny był obsługiwany przez Malaysia Airlines (beznadziejne). W Istambule upierali się, że dostanę mile M&M, w Kuala Lumpur - że Iberia (akurat taką mam kartę w One World). Karty pokładowe wyglądały jak na poniższym obrazku, a mil ani tu ani tam nie dostałem ![]() Uploaded with ImageShack.us I mała ciekawostka - do słynnego saloniku Turkisha da się wejść bez zaproszenia, trzeba tylko wyczekać aż panny z recepcji będą zajęte, potem chwila stresu i pijemy za szczęśliwe lądowanie | |
| Strona 25 z 479 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |