Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Miles & More] - pytania
pytania,1574,5236
Strona 24 z 479

Autor:  Blackall [ 30 Lip 2013 09:11 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

To ja tez dodam ad 2: ta karta aliora z 1% cb jest bardzo dobra - nigdzie teraz nie dostaniesz tyle zwrotu na kk. Warto trzymac jesli masz za free. Co do m&m dobra opcje podal kolega wyzej.

Autor:  BusinessClass [ 30 Lip 2013 09:21 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

za 40 000 mil masz teraz w promocji (kl. ekonomiczna) Tokyo, Seul, Dubaj. Promocja ważna do 31 lipca.

Autor:  marek2011 [ 30 Lip 2013 09:44 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

BusinessClass napisał(a):
za 40 000 mil masz teraz w promocji (kl. ekonomiczna) Tokyo, Seul, Dubaj. Promocja ważna do 31 lipca.


Tyle że dopłaty w postaci podatków wynoszą prawie tyle, co bilety w zwykłych (pełnopłatnych) promocjach na tych trasach, do tego przy okazjach milowych nie ma przewagi w postaci dodatkowych segmentów czy bezpłatnych stopów po drodze. Jeżeli ktoś nie planuje akurat wyjazdu w konkretne miejsce i w konkretnych datach (na które nie ma dostępności tanich biletów akurat w danej chwili i nie ma już szans, żeby się jeszcze pojawiły), to wydawanie 40 tys. mil w ten sposób jest kompletnie bezsensowne.

Autor:  kibek [ 30 Lip 2013 12:58 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

A ile trzeba wydąć mil żeby mieć stopy w dwóch kierunkach ?

Autor:  kibek [ 30 Lip 2013 13:01 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

kibek napisał(a):
Jaka jest minimalna ilość mil aby kupić lot ze stopami po drodze w obu kierunkach ? Co to znaczy, ze lot jest 3 segmentowy ? ?

Autor:  zbyhu [ 30 Lip 2013 15:38 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

kibek, zamiast naciskać cytuj masz obok przycisk zmień

pzdr

Autor:  marek2011 [ 30 Lip 2013 15:54 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

kibek napisał(a):
A ile trzeba wydąć mil żeby mieć stopy w dwóch kierunkach ?


Stopów nie można dodać w przypadku 'okazji milowych'. W razie biletu za normalna stawke milową z tabeli nagród mozna dodać po jednym w każdą stronę, z wyj. lotów w obrębie jednego regionu.

Autor:  Baton [ 30 Lip 2013 17:41 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Nikt mi jednak nie napisał o ważności tych mil, gdzie to mogę sprawdzić? Jeśli chodzi o planowanie tych podróży z mil, to jak Wy to robicie? Po zalogowaniu i tam zabawa, czy jest jakiś sposób?

Autor:  billabong [ 30 Lip 2013 18:03 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Jeśli nie masz statusu lub karty kredytowej M&M to 36 miesięcy.

Planowanie podróży online masz możliwe dla Adria Airways, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Condor, Croatia Airlines, LOT, Lufthansa oraz SWISS. Inne linie (np. Singapore Airlines, Air NZ czy United) tylko telefonicznie.

Tu zaczynają się schody, bo agenci rzadko mają ochotę sprawdzać wiele dat (np. cały miesiąc) a dostępność miejsc nie jest wcale taka duża. Na ratunek tutaj przychodzi strona http://www.expertflyer.com - w wersji PRO (niestety $100 za rok, ale jeśli lata się dużo to dobra inwestycja) masz możliwość sprawdzania ilości pozostałych miejsc dostępnych w poszczególnych klasach rezerwacyjnych dla bardzu wielu przewoźników.
Trzeba znać literowe oznaczenia poszczególnych klas dla konkretnych linii (nie są takie same), ale to informacja łatwa do znalezienia w sieci.

Autor:  Baton [ 30 Lip 2013 18:32 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

billabong napisał(a):
Jeśli nie masz statusu lub karty kredytowej M&M to 36 miesięcy.


To muszę sprawdzić najstarsze naliczenie i od tego 36 miesięcy, tak? Nie przepadają hurtowo tylko jeden po drugim?

Autor:  billabong [ 31 Lip 2013 04:03 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Jedne po drugich.

Tylko, żeby już być mega dokładnym to nie przepadają one w ten sam dzień trzy lata po odbytym locie, tylko pod koniec kwartału następującego po tej dacie. Innymi słowy, mile zdobyte za loty np. 19/07/2010, 10/08/2010 i 28/09/2010 wszystkie wygasną 30/09/2013. Czyli teoretycznie ta ważność jest ciut dłuższa niż te 36 miesięcy w zależności w którym momencie danego kwartału mile zostały zdobyte.

Co najważniejsze, to jeżeli mile przykładowo wygasają właśnie 30/09/2013 to nie musisz lecieć za punkty przed tą datą, a jedynie dokonać zakupu biletu-nagrody: sam lot może równie dobrze odbyć się w 05/2014.

Tak jak ktoś napisał: przy obecnych opłatach, nagrody w klasie ekonomicznej na wyloty z Europy są prawie zupełnie nieopłacalne bo często cena podatków i opłat będzie o 200 - 300 zł tańsza niż gdyby ten sam bilet kupić za gotówkę (i zbierać punkty, nie wydawać), natomiast na biletach wewnętrznych w Ameryce Płn. i Płd. czy Azji można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy używając punktów.

Autor:  mucha [ 31 Lip 2013 07:43 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

billabong napisał(a):
Tak jak ktoś napisał: przy obecnych opłatach, nagrody w klasie ekonomicznej na wyloty z Europy są prawie zupełnie nieopłacalne bo często cena podatków i opłat będzie o 200 - 300 zł tańsza niż gdyby ten sam bilet kupić za gotówkę (i zbierać punkty, nie wydawać)

Poza sytuacjami kiedy musimy lecieć na inny kontynent one-way. Wtedy bilet normalny kosztuje zazwyczaj niewiele mniej od biletu RT, a za mile 50% stawki milowej więc jest dobra relacja wartości do ceny.

Autor:  billabong [ 31 Lip 2013 14:38 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

mucha napisał(a):
Poza sytuacjami kiedy musimy lecieć na inny kontynent one-way. Wtedy bilet normalny kosztuje zazwyczaj niewiele mniej od biletu RT, a za mile 50% stawki milowej więc jest dobra relacja wartości do ceny.


W takich przypadkach jak najbardziej. Podobnie gdy wylot mamy w najbliższych dniach i ceny są z kosmosu lub gdy nie spełniamy któregoś z kryteriów obniżonej taryfy (np. długości pobytu).

Jeszcze gdyby tak te ich loty za obniżoną stawkę punktów obowiązywały na loty OW w stawce 50% - ;) - no ale pomarzyć można... :)

Autor:  marek2011 [ 09 Sie 2013 21:19 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Błąd, normalnie gdybyś miał status SEN miałbyś całość kolorystyki strony na złoto.

Autor:  magdastu [ 12 Sie 2013 09:10 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

ktos kiedys z Was mi radził, zeby sprzedać mile na forum jeśli mam ich za mało na nagrode jakakolwiek.
Jak to zrobić? Mozna mile na kogoś przenieść?
Mam ich 5400.

Autor:  snooka [ 12 Sie 2013 09:33 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

5400 to tyle co nic - jedyne co możesz zrobić to poczekać na promocję LOT-u na krajówki i za 5000 mil kupić lot RT dopłacając ok. 160-180 PLN.

Autor:  arturkr [ 12 Sie 2013 22:34 ]
Temat postu:  Mile za nowe członkowstwo MILES & MORE

Czy nadal można otrzymać obustronnie 2000 mil na dzień dobry. Wpis do polecenia jest aktualny ale o zasadach nie ma ani słowa. Jeżeli tak do chętnie dałbym się polecić. Sprawa pilna !!!

Autor:  zbyhu [ 12 Sie 2013 23:04 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

A to nie było 500 mil przypadkiem?

edit: już nie ma nic:
Cytuj:
Can I recruit new Miles & More members?
Yes you can. We are always pleased to be able to welcome new members to our frequent flyer programme. However, there is no longer a mileage reward for recruiting new members.

Autor:  viscaelbarca [ 13 Sie 2013 00:16 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Obecnie posiadam 18200 mil statusowych na swoim koncie M&M. W sierpniu mam lot z Polski do Kanady składający się z 3 odcinków, w tym jeden Warszawa - Toronto w klasie Premium (około 9000 mil). Dodatkowo, w grudniu wracam do Polski z Kanady co przyniesie mi około 6400 mil. Oczywiście, moje wyliczenia opierają się na wcześniejszych lotach na tych odcinkach oraz na kalkulatorze milowym na stronie M&M.
Do granicy 35000 mil statusowych w jednym roku braknie mi około 600-1200 mil. Nie ukrywam, że fajnie byłoby uzyskać status FTL, mimo nie wielu korzyści, ale zawsze to jeden bagaż więcej i szybszy check-in, co przy moim kierunku podróży jak najbardziej by mi się przydało.
Jeśli mile statusowe otrzymuję tylko za przeloty, więc nie mam innego wyjścia jak poszukać jeszcze jednego lotu by dostać te brakujące mile w grudniu ?
Ani punkty z Payback, ani kupno mil nie wchodzi chyba w grę bo dostanę mile premiowe, a nie statusowe.
Mógłbym np. wybrać się z Rzeszowa do Warszawy i z powrotem w grudniu, ale też muszę kupić bilet w normalnej taryfie, bo taryfa najtańsza first minute przyniesie mi 250mil. A brakować mi będzie około 1000 mil...

Autor:  zbyhu [ 13 Sie 2013 00:46 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

To leć 4 razy.

Był ostatnio kod zniżkowy na tripstę -30zł i ktoś wynalazł krajówki za 50-60zł. Chyba warto :)

Strona 24 z 479 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/