| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Przesiadka w Don Mueang przesiadka-w-don-mueang,983,142032 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | ikraj [ 29 Maj 2019 08:52 ] |
| Temat postu: | Przesiadka w Don Mueang |
-- 29 Maj 2019 08:11 -- Dzień dobry, chciałbym zapytać o wasze doświadczenia pod względem długiego oczekiwania na przesiadkę w porcie Don Mueang. Wylatuje z Ho Chi i lecę do Krabi. W Bangkoku czeka mnie 7 godzinne oczekiwanie na kolejny lot liniami Nok. Pytanie brzmi: 1. Czy bagaż rejestrowany 20 kg zostanie przerzucony do drugiego samolotu bez konieczności odbioru po przylocie? 2. Czy będę mógł wyjść z lotniska i bez konsekwencji wejść później na drugi lot? Z góry dziękuje za wyczerpująca odpowiedz -- 29 Maj 2019 08:52 -- Jeden przewoźnik, jedna opłata za bagaż rejestrowany, jedna rezerwacja biletu z przesiadka | |
| Autor: | Sz@lony [ 29 Maj 2019 10:29 ] |
| Temat postu: | Re: Przesiadka w Don Mueang |
1. Czy to różne linie, czy wszystko na jednej rezerwacji? I tak najlepiej po prostu spytać na lotnisku. 2. Zawsze możesz wyjść z lotniska i wejść z powrotem, nieważne co to za linie i jak długa przesiadka. Nawet gdybyś je po prostu opuścił po to, żeby sobie zapalić na dworze. Uważaj tylko na korki w Bangkoku - można z miasta na lotnisko jechać i 3 godziny przy niesprzyjających okolicznościach. Najlepszy jest SkyTrain. | |
| Autor: | littleboy1989 [ 29 Maj 2019 13:43 ] |
| Temat postu: | Re: Przesiadka w Don Mueang |
Na krajowym transferze nie powinno być problemu. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | zawiert [ 27 Gru 2022 10:47 ] |
| Temat postu: | Re: Przesiadka w Don Mueang |
Wiecie może jak wygląda przesiadka domestic na international w DMK? Czyli przylatuję z Krabi albo Phuket albo Chiang Mai linią AirAsia i lecę dalej do Malezji/Bali/Wietnamu. Sama linia oferuje opcję "jedna rezerwacja" więc bagaż teoretycznie przetransferują ale pytanie czy wówczas też trzeba wyjść poza security i od nowa zabawa. Wylatywałem z DMK do KUL w 2016 ale za nic nie mogę sobie przypomnieć jakie są polityki wyjazdowe z Tajlandii. | |
| Autor: | nick [ 11 Lut 2023 09:59 ] |
| Temat postu: | Re: Przesiadka w Don Mueang |
Mały update, może się komuś przyda. Dziś w godzinach porannych (9), wbrew obawom że nie zdążę w 1,5h, od wyjścia z busa/zmiana terminala/security/paszportówka zajęła mi 20 minut. Czasu starczyło jeszcze na wysiedzenie się w saloniku. | |
| Autor: | Szymon2020 [ 10 Mar 2026 00:15 ] |
| Temat postu: | Re: Przesiadka w Don Mueang |
Hej, jak oceniacie szanse przesiadki: RGN 18.15 - DMK 20.05 DMK 21.30 - KUL 00.45(+1) Oba loty Air Asia. Strona Air Asia nie pokazuje mi w ogóle takiego połączenia (wiec musialbym to kupic jako oddzielne bilety) - z drugiej strony DMK nie wydawało się być jakimś olbrzymim lotniskiem. Czy da się to zrobić w ogóle bez wychodzenia ze strefy tranzytowej (= bez wjazdu do Tajlandii)? Będę mieć tylko podręczny. | |
| Autor: | marek2011 [ 10 Mar 2026 00:52 ] |
| Temat postu: | Re: Przesiadka w Don Mueang |
Jeśli nie będzie opóźnień na pierwszym locie jest to do zrobienia. Lotnisko wbrew pozorom nie jest takie małe, bo terminale są mocno podłużne, ale ewentualne kontrole przebiegają zwykle znacznie sprawniej niż w BKK. Co do tranzytu nie zwróciłem uwagi, na pewno jest na lotach krajowych przejście, podejrzewam że jest też w T międzynarodowym. Na kiedy potrzebujesz loty? Jeśli nie cito to skontaktuje się z DMK i dam ci znać dokładniej, mam taką możliwość. | |
| Autor: | Szymon2020 [ 10 Mar 2026 10:26 ] |
| Temat postu: | Re: Przesiadka w Don Mueang |
marek2011 napisał(a): Na kiedy potrzebujesz loty? Jeśli nie cito to skontaktuje się z DMK i dam ci znać dokładniej, mam taką możliwość. Dzięki bardzo | |
| Autor: | jaco027 [ 13 Mar 2026 12:54 ] |
| Temat postu: | Re: Przesiadka w Don Mueang |
Na krajówkach jest. Air Asia. Nok i jeszcze cos. Sprawdzają z listą i sam BP nie wystarczy. Pokazuje się ID. Ale pewnie jak sie nie ma BP to dostanie się w lapke. Mialwm elektroniczny. Dostałem do kompletu papier. Myślę ze na International jest podobnie jak na domestic. | |
| Autor: | 7z9 [ 13 Mar 2026 16:54 ] |
| Temat postu: | Re: Przesiadka w Don Mueang |
Przesiadałem się na "jednym bilecie" / transfer międzynarodowy w DMK (oba bilety Air Asia). Idzie się do takiego dosyć wąskiego przejścia gdzie jedna osoba (przynajmniej u mnie tak było) sprawdzała dokumenty etc. a następnie do kolejnego terminala. Lot miałem KUL - DMK - VTE. W miarę szybko to poszło choć trochę zaskoczyły mnie rozmiary (bardzo małe) ów "przejścia" / transferu. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |