Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

program lojalnościowy Cathay
program-lojalnosciowy-cathay,1573,101570
Strona 1 z 1

Autor:  kostka1982 [ 07 Paź 2016 12:34 ]
Temat postu:  program lojalnościowy Cathay

Dzień dobry
Czy Cathay oferuje jakiś program lojalnościowy (coś jak Miles&More)? Jeśli tak na jakiej www się moge zarejestrować? Z gory dziękuję.

Autor:  lataczuk [ 07 Paź 2016 12:38 ]
Temat postu:  Re: program lojalnościowy Cathay

Dzizas.... http://www.cathaypacific.com/cx/en_PK/f ... ction.html

Autor:  kemot [ 07 Paź 2016 12:43 ]
Temat postu:  Re: program lojalnościowy Cathay

No zapewne na stronie LOTu... :roll:

Autor:  silvershark [ 07 Paź 2016 13:03 ]
Temat postu:  Re: program lojalnościowy Cathay

http://lmgtfy.com/?q=Cathay+Pacific+frequent+flyer+program

Drugi wynik od góry, Marco Polo Club.

Autor:  kacper451 [ 25 Lut 2019 09:33 ]
Temat postu:  Re: program lojalnościowy Cathay

Do wyjadaczy milowych zabookowalem sobie lot za mile (Asia Miles) w CX i jestem u nich w jakiejś poczekalni (Booking status; Waitlisted)
Czy ja dobrze rozumiem, że ja tego biletu równie dobrze mogę nie otrzymać??
Ta data którą wskazali 20 marca jest graniczna do której mają mi ten bilet wystawić albo i nie??
W sumie nie chciałbym się dowiedzieć 20 marca że jednak z nimi nie polecę bo będę wówczas w ciemnej du..:)
Druga sprawa jest taka że mam około 306 HKD podatków do zapłaty, z tymże w momencie bookowania nie chcieli żadnej karty, mile oczywiscie tez nie ruszone.
Ktoś orientuje się jak praktycznie wygląda procedura przydzielania tych biletów z waitlisty?

Załącznik:
CX.jpg
CX.jpg [ 174.32 KiB | Obejrzany 4223 razy ]

Autor:  NBE322 [ 06 Lip 2023 09:15 ]
Temat postu:  Re: program lojalnościowy Cathay

Dewaluacja w programie Cathay

https://flights.cathaypacific.com/en_HK ... t-new.html

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/