| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| PINS pins,222,67267 | Strona 2 z 5 |
| Autor: | pomoc [ 11 Maj 2015 09:33 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Bo PINS to program lojalnościowy LuxExpress (Nie group, przewoźnika) | |
| Autor: | mezo23 [ 11 Maj 2015 09:38 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
przy kupnie Warszaw-Kraków to samo | |
| Autor: | pomoc [ 11 Maj 2015 10:07 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Dotarłeś do płatności? Kupujesz przez "bilety.luxexpress.Eu"? | |
| Autor: | Wolny [ 11 Maj 2015 10:45 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Warszawa - Wilno to Simple Express, więc chyba PINS nie obowiązuje, a teraz sprawdzałem i na KRK-WAW jest miejsce na kod. | |
| Autor: | CyganskiKsiaze [ 12 Maj 2015 08:53 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Zauważył ktoś, że już nie można zbierać punktów przy rezerwacji na booking.com? http://my.pinsforme.com/en/collect-pins ... y/31/all/N Czyżby zakończyli z nimi współpracę? | |
| Autor: | pomoc [ 12 Maj 2015 09:26 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Cyganie, coś słabo szukasz... http://eshops.pinsforme.com/loyrewards/ ... od=MAL3000 | |
| Autor: | CyganskiKsiaze [ 12 Maj 2015 11:47 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Ech, szukałem w zakładce Partners, a nie PINS e-Shop. Dziękuję za pomoc. | |
| Autor: | Rockriderr [ 12 Maj 2015 11:49 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Wystarczy przekierowanie. Miałem ostatnio podobne wątpliwości, napisałem maila. Dostałem odpowiedź, że moja rezerwacja jest widoczna, ale trzeba czekać do 9 tygodni. | |
| Autor: | H778 [ 20 Cze 2015 08:45 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Dostał ktoś ostatnio punkty za Booking? Za kilka dni mija 9 tygodni, a tu nic nowego, na stronie też nijak tych rezerwacji nie widać... | |
| Autor: | pomoc [ 20 Cze 2015 10:35 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Mi... odjeli kilka tysi pkt. a jak sie upomniałem o transakcje - ktore były potwerdzone - to wykasowali mi historie transakcji. Metody rodem z PRLu... | |
| Autor: | noko [ 29 Lip 2015 23:31 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Mi za rezerwacje na booking z kwietnia się dopiero wczoraj naliczyły się punkty, ale widzę że u wszystkich to długo trwa. | |
| Autor: | ane.wald [ 01 Wrz 2015 14:03 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Kupował ktoś już lot PINSami? np @joael Zgłosiłem lot (z przesiadką) za 127 e economy saver, mają jeden dzień roboczy na odpowiedź i jestem ciekaw jak się na to będą zapatrywać | |
| Autor: | mezo23 [ 01 Wrz 2015 15:54 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
od 1-3 września strona programu pins jest niedostępna . Nowa strona ruszy 3 września | |
| Autor: | ane.wald [ 01 Wrz 2015 16:45 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Chyba chodzi o zmiany nagród etc. http://countdown.pinsforme.com/ U mnie działa bez zarzutu. edyta: Dostałem właśnie odpowiedź, czyli działają bardzo sprawnie. 16.09.2015. BT 462 Warsaw - Riga 09:20 – 11:45 16.09.2015. BT 145 Riga - Billund 23:45 - 00:45 Flight cost: 8000 PINS + airport taxes EUR 15.69 + service fee EUR 10.00. Checked baggage is not included in ticket price. Jedynie to mnie zdziwiło, ponieważ na oficjalnej stronce nie było jakiejkolwiek adnotacji na ten temat. Mam 24 h na odpowiedź, by w kolejnym mailu dokończyć procedurę płatności. | |
| Autor: | ane.wald [ 06 Wrz 2015 15:59 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Po zaakceptowaniu warunków ściągnięto 8000 pkt i dostałem PNRy, w CMT wszystko się zgadzało, po czym opłaciłem lot (już bez dodatkowej prowizji 5,99e za kartę, być może wszystko jest wliczone w opłacie serwisowej), były 4 godziny na to. | |
| Autor: | Marciak [ 19 Wrz 2015 10:37 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Czy ktoś też ma problemy z zalogowaniem się na swoje konto? Udało mi się zalogować normalnie,ale kiedy chce wejść na my account to po wpisaniu loginu i hasła, wyskakuje informacja że nieprawidłowy login i hasło. | |
| Autor: | arturro [ 24 Paź 2015 22:42 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Dobrze (nie) widzę, że booking.com już nie ma wśród partnerów programu? | |
| Autor: | joael [ 26 Paź 2015 11:33 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Ostatnio rezerwowałem auto w SIXT, w ciągu 2 dni od oddania auta dostałem 500pkt. PINS działa bardzo sprawnie. | |
| Autor: | Zeus [ 26 Paź 2015 11:36 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
arturro napisał(a): Dobrze (nie) widzę, że booking.com już nie ma wśród partnerów programu? Od dawna | |
| Autor: | arturro [ 26 Paź 2015 11:54 ] |
| Temat postu: | Re: PINS |
Nie kliknę, że lubię tę informację;) | |
| Strona 2 z 5 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |