Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

PINS
pins,222,67267
Strona 2 z 5

Autor:  pomoc [ 11 Maj 2015 09:33 ]
Temat postu:  Re: PINS

Bo PINS to program lojalnościowy LuxExpress (Nie group, przewoźnika)

Autor:  mezo23 [ 11 Maj 2015 09:38 ]
Temat postu:  Re: PINS

przy kupnie Warszaw-Kraków to samo

Autor:  pomoc [ 11 Maj 2015 10:07 ]
Temat postu:  Re: PINS

Dotarłeś do płatności?
Kupujesz przez "bilety.luxexpress.Eu"?

Autor:  Wolny [ 11 Maj 2015 10:45 ]
Temat postu:  Re: PINS

Warszawa - Wilno to Simple Express, więc chyba PINS nie obowiązuje, a teraz sprawdzałem i na KRK-WAW jest miejsce na kod.

Autor:  CyganskiKsiaze [ 12 Maj 2015 08:53 ]
Temat postu:  Re: PINS

Zauważył ktoś, że już nie można zbierać punktów przy rezerwacji na booking.com?

http://my.pinsforme.com/en/collect-pins ... y/31/all/N

Czyżby zakończyli z nimi współpracę?

Autor:  pomoc [ 12 Maj 2015 09:26 ]
Temat postu:  Re: PINS

Cyganie, coś słabo szukasz...
http://eshops.pinsforme.com/loyrewards/ ... od=MAL3000

Autor:  CyganskiKsiaze [ 12 Maj 2015 11:47 ]
Temat postu:  Re: PINS

Ech, szukałem w zakładce Partners, a nie PINS e-Shop. :? Rezerwowałem ostatnio nocleg i przy rezerwacji nie mogłem nigdzie podać numeru PINS. Myślisz, że wystarczy samo przekierowanie z PINS e-Shop?
Dziękuję za pomoc.

Autor:  Rockriderr [ 12 Maj 2015 11:49 ]
Temat postu:  Re: PINS

Wystarczy przekierowanie.

Miałem ostatnio podobne wątpliwości, napisałem maila. Dostałem odpowiedź, że moja rezerwacja jest widoczna, ale trzeba czekać do 9 tygodni.

Autor:  H778 [ 20 Cze 2015 08:45 ]
Temat postu:  Re: PINS

Dostał ktoś ostatnio punkty za Booking? Za kilka dni mija 9 tygodni, a tu nic nowego, na stronie też nijak tych rezerwacji nie widać...

Autor:  pomoc [ 20 Cze 2015 10:35 ]
Temat postu:  Re: PINS

Mi... odjeli kilka tysi pkt. a jak sie upomniałem o transakcje - ktore były potwerdzone - to wykasowali mi historie transakcji. Metody rodem z PRLu...

Autor:  noko [ 29 Lip 2015 23:31 ]
Temat postu:  Re: PINS

Mi za rezerwacje na booking z kwietnia się dopiero wczoraj naliczyły się punkty, ale widzę że u wszystkich to długo trwa.

Autor:  ane.wald [ 01 Wrz 2015 14:03 ]
Temat postu:  Re: PINS

Kupował ktoś już lot PINSami? np @joael ;)
Zgłosiłem lot (z przesiadką) za 127 e economy saver, mają jeden dzień roboczy na odpowiedź i jestem ciekaw jak się na to będą zapatrywać :)

Autor:  mezo23 [ 01 Wrz 2015 15:54 ]
Temat postu:  Re: PINS

od 1-3 września strona programu pins jest niedostępna . Nowa strona ruszy 3 września

Autor:  ane.wald [ 01 Wrz 2015 16:45 ]
Temat postu:  Re: PINS

Chyba chodzi o zmiany nagród etc. http://countdown.pinsforme.com/
U mnie działa bez zarzutu.

edyta: Dostałem właśnie odpowiedź, czyli działają bardzo sprawnie.
16.09.2015. BT 462 Warsaw - Riga 09:20 – 11:45
16.09.2015. BT 145 Riga - Billund 23:45 - 00:45

Flight cost: 8000 PINS + airport taxes EUR 15.69 + service fee EUR 10.00. Checked baggage is not included in ticket price.

Jedynie to mnie zdziwiło, ponieważ na oficjalnej stronce nie było jakiejkolwiek adnotacji na ten temat.
Mam 24 h na odpowiedź, by w kolejnym mailu dokończyć procedurę płatności.

Autor:  ane.wald [ 06 Wrz 2015 15:59 ]
Temat postu:  Re: PINS

Po zaakceptowaniu warunków ściągnięto 8000 pkt i dostałem PNRy, w CMT wszystko się zgadzało, po czym opłaciłem lot (już bez dodatkowej prowizji 5,99e za kartę, być może wszystko jest wliczone w opłacie serwisowej), były 4 godziny na to.

Autor:  Marciak [ 19 Wrz 2015 10:37 ]
Temat postu:  Re: PINS

Czy ktoś też ma problemy z zalogowaniem się na swoje konto? Udało mi się zalogować normalnie,ale kiedy chce wejść na my account to po wpisaniu loginu i hasła, wyskakuje informacja że nieprawidłowy login i hasło.

Autor:  arturro [ 24 Paź 2015 22:42 ]
Temat postu:  Re: PINS

Dobrze (nie) widzę, że booking.com już nie ma wśród partnerów programu?

Autor:  joael [ 26 Paź 2015 11:33 ]
Temat postu:  Re: PINS

Ostatnio rezerwowałem auto w SIXT, w ciągu 2 dni od oddania auta dostałem 500pkt. PINS działa bardzo sprawnie.

Autor:  Zeus [ 26 Paź 2015 11:36 ]
Temat postu:  Re: PINS

arturro napisał(a):
Dobrze (nie) widzę, że booking.com już nie ma wśród partnerów programu?


Od dawna :(

Autor:  arturro [ 26 Paź 2015 11:54 ]
Temat postu:  Re: PINS

Nie kliknę, że lubię tę informację;)

Strona 2 z 5 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/