Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

OK Plus - Czech Airlines
ok-plus-czech-airlines,1575,118417
Strona 1 z 1

Autor:  krasnal [ 03 Paź 2017 16:50 ]
Temat postu:  OK Plus - Czech Airlines

Ktoś się bawi? Jak na razie widzę najrozsądniejszą opcją wydaje się wstęp do saloniku za 5000 mil. Bilety-nagrody zupełnie nieopłacalne, bo taryfa to często 10% składowej biletu, więc jak łatwo się domyślić - 90% ceny biletu w postaci podatków i YQ trzeba opłacić. Ceny biletów w milach zaczynają się od 7000 za OW w Y, 12000 OW w C, promocyjne kierunki RT: odpowiednio 10000 i 15000, inne kierunki RT wykonywane przez OK: odpowiednio 14000 i 24000.
Ciekawą opcją jest też darmowy wstęp do saloniku w Pradze przy bilecie-nagrodzie z dwóch odcinków międzynarodowych (XXX-PRG-YYY) i czasem przesiadki w Pradze min. 2h.

Autor:  thurin.cz [ 03 Paź 2017 18:55 ]
Temat postu:  Re: OK Plus - Czech Airlines

O ile uzyskanie zaległych mil przy lotach wykonanych przez Czech Airlines można uzyskać wypełniając formularz on-line, to przy lotach partnerów trzeba wypisać reklamację, zeskanować ją dołączając kartę pokładową lub bilet i wysłać na adres mailowy.
W programie można transferować mile pomiędzy kontami uczestników programu, minimum 15000mil i płacąc 0,2kcs/milę lub 1 milę/milę.

Autor:  krasnal [ 03 Paź 2017 19:01 ]
Temat postu:  Re: OK Plus - Czech Airlines

No ja właśnie miałem taki przypadek - nie naliczyło lotów AF. Formularza online nie mogłem użyć, więc napisałem do biura. Odpisali, że będzie to kosztowało 250 mil albo mam użyć formularza online :) Odpisałem znów, że chyba w kulki lecą, to mnie przeprosili i kazali dosłać inne papierki.

Autor:  kostek966 [ 22 Paź 2017 13:39 ]
Temat postu:  Re: OK Plus - Czech Airlines

a jak długo są ważne mile w OK i czy coś się nie zmieni w programie po przejęciu OK przez TService ?

Autor:  Manuel [ 22 Paź 2017 22:58 ]
Temat postu:  Re: OK Plus - Czech Airlines

3 lata

Autor:  LonDynia [ 31 Lip 2018 14:16 ]
Temat postu:  Re: OK Plus - Czech Airlines

Zna ktos jakis sensowny sposób wydania tych ich mil?

Zapytania mozna tam tylko mailowo skaldac i na 10 ktore im wyslalem to wyszlo prawie tyle co za gotowke inna linia (plus tu jeszcze mile :P) albo brak dostepnosci. Na necie tez ich program tez slabo oklepany.

Autor:  kostek966 [ 23 Paź 2020 23:05 ]
Temat postu:  Re: OK Plus - Czech Airlines

-- 04 Sie 2018 13:02 --

też się dołączę do pytania i czy gdzieś jest jakiś kalkulator, żeby sprawdzić opłacalność wydania mil ?

-- 24 Paź 2020 00:05 --

widzę, że martwy temat, ale może przez 2 lata pojawił się ktoś, kto orientuje się w programie ok+, czy dobrze doczytałem, że rezerwację biletu można zrobić tylko telefonicznie, a na stronie nie ma info o dopłatach do lotów ?. I wreszcie czy można coś sensownego zrobić z tymi milami, oddać komuś kto potrzebuje albo przerzucić do innego programu ?, mam 3x15k mil i zero pomysłu co można z nimi zrobić

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/