Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1033 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#681 PostWysłany: 04 Mar 2021 12:44 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10218
HON fly4free
Przede wszystkim też wypadają najtańsze klasy rezerwacyjne w ogóle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#682 PostWysłany: 04 Mar 2021 12:47 

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 250
Loty: 591
Kilometry: 612 660
Krajów: 44 / 20.6%
niebieski
Wyłączenia są wyszczególnione te same. Oczywiście nie ma wypisanych wszystkich klas ale może po prostu nie ma ich już w sprzedaży... Chociaż nie klasa np O mi wyskakuje więc jest...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#683 PostWysłany: 04 Mar 2021 12:56 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10218
HON fly4free
Jest zaznaczone że Go Light nie dają mil, a O itp chyba właśnie w tym koszyku bukuje.Poza tym w FFP generalnie jest inne zasada: liczy się to, co jest wyraźnie wyliczone. Jak jakieś klasy nie ma wskazanej w milażu, to trzeba niestety przyjąć domniemanie, że nie daje ona w danym programie żadnych mil.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#684 PostWysłany: 04 Mar 2021 13:03 

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 250
Loty: 591
Kilometry: 612 660
Krajów: 44 / 20.6%
niebieski
Załącznik:
sas.PNG
sas.PNG [ 27.96 KiB | Obejrzany 1618 razy ]


Niestety SAS GO Smart też klasa O
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#685 PostWysłany: 04 Mar 2021 13:33 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10314
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
No to SAS-em wiele się już teraz nie nabije.
Najlepszym sposobem na utrzymanie statusu są chyba teraz promocje TP w C.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#686 PostWysłany: 04 Mar 2021 13:38 

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 250
Loty: 591
Kilometry: 612 660
Krajów: 44 / 20.6%
niebieski
O nie wiem czy ktoś to w grudniu zauważył, ja w każdym razie nie ale w Aeganie w najniższych klasach tez się zmieniło na rejsach międzynarodowych od 31.12....


https://en.aegeanair.com/milesandbonus/ ... es/aegean/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#687 PostWysłany: 04 Mar 2021 13:55 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 476
niebieski
Zmienili dwa razy, więc w Aegean/Olympic obowiązują teraz trzy tabele naliczania mil.
_________________
Patron Radio WNET
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#688 PostWysłany: 09 Mar 2021 12:12 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Jak kto masz konto do miles bonus, to niech zaloguje, bo do dziś/jutra będą rozdane mile

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#689 PostWysłany: 09 Mar 2021 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2360
Loty: 129
Kilometry: 229 054
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
dzięki, jednym kliknięciem podwoiłem swój stan posiadania:)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Online
#690 PostWysłany: 09 Mar 2021 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8098
platynowy
Po zalogowaniu wyskakuje jakiś komunikat? U mnie nic takiego nie widzę :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#691 PostWysłany: 09 Mar 2021 13:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Tak, po prawej dolnej stronie. I brata wczoraj poszło.
Btw, żadnego maila nie dostałem o tym :P
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
Online
#692 PostWysłany: 09 Mar 2021 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8098
platynowy
Cóż, ja chyba sobie nie zasłużyłem na taki przywilej. Jak żyć?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#693 PostWysłany: 09 Mar 2021 13:14 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2981
srebrny
Pewnie to tylko dla tych, którzy w lutym nie skorzystali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#694 PostWysłany: 12 Mar 2021 18:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2314
Loty: 625
Kilometry: 983 931
Krajów: 33 / 15.4%
niebieski
Aegean przedluza status o 12 miesiecy.
Nie powiem, calkiem to mile :D

Załączniki:
cap1.png
cap1.png [ 158.14 KiB | Obejrzany 1396 razy ]
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#695 PostWysłany: 12 Mar 2021 18:25 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10314
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
@p.wl A do kiedy miałeś ważny?
Ja wszedłem na konto i mam maj 2022, czyli póki co bez zmian. Ale może na razie wysyłają komunikaty (chociaż też nic jeszcze nie dostałem), a potem skorygują konta.
Może też być tak, że przedłużają tylko tym, którym status się kończył w tym roku, więc ja mogę na tym nie skorzystać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#696 PostWysłany: 12 Mar 2021 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2314
Loty: 625
Kilometry: 983 931
Krajów: 33 / 15.4%
niebieski
Status wazny do 04.04.2021, status mojej lepszej połówki do 08.2021 i brak emaila.
Wyglada na to, ze powiadomienia o przedluzeniu statusu moga przychodzic na mniej niz 30 dni przed data wygasniecia.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#697 PostWysłany: 12 Mar 2021 19:02 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 476
niebieski
Do mnie przyszło pomimo, że mam ważny do 24.05.
Dobrze gdyby przedłużali tylko wtedy jeśli ktoś nie wyrobi się z odnowieniem, ponieważ znowu kolejny okres będzie bez nowych kuponów.
_________________
Patron Radio WNET
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#698 PostWysłany: 12 Mar 2021 19:30 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2390
złoty
Ja to rozumiem tak, że nie jest to przedłużenie okresu w jakim mamy zebrać odpowiednią ilość mil jak miało to miejsce 6 miesięcy temu, tylko przedłużenie statusu o rok tak jakby zdobyło się odpowiednią ilośc mil, nawet jeśli się jej nie zdobyło. Dlatego też @Sudoku Ciebie to nie dotyczy bo jak rozumiem uzbierałeś co trzeba.
Fajnie że to zrobili bo planowałem wariacki wypad do Grecji pomiędzy 14 maj, kiedy kraj zaczyna wpuszczać turystów a 23 kiedy mi się status kończy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#699 PostWysłany: 12 Mar 2021 19:49 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 476
niebieski
Osoba na flyertalk napisała, że dostała wstecznie przedłużenie statusu, które utraciła 3.stycznia.
Z treści wiadomości wynika, że będą korygować datę w zależności czy wyrobisz się z odnowieniem czy nie.
_________________
Patron Radio WNET
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#700 PostWysłany: 12 Mar 2021 19:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1195
niebieski
Na początku tygodnia napisałem do nich, że z powodu ciągłego odwołania lotów, nie jestem w stanie wylatać 4 brakujących odcinków. Rozpatrzyli moją sprawą pozytywnie dodając ok. 7 tys. brakujących mil statusowych do mojego konta przedłużając statusu o rok. Dzisiaj kolejny e-mail i przedłużenie statusu o kolejny rok czyli do 01/05/2023 :)
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1033 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 52  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group