| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Marriott Rewards marriott-rewards,1582,33117 | Strona 4 z 6 |
| Autor: | Gadu-777 [ 26 Kwi 2016 21:07 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
Tulio napisał(a): Oprócz ostatnio wprowadzonej Member Rate dodają od 16.05 gwarantowane późne wymeldowanie (dla Gold i Platinum). http://www.marriott.com/marriott-reward ... rewards.mi Zmiany jak najbardziej pozytywne. Ja co prawda już tam Golda nie mam, ale lubię takie wiadomości, że coś będzie gwarantowane, bo ostatnio moda na przywileje uznaniowe i z gwiazdką Jest tylo jedno ale - Co wg. Marriott jest gwarantowane bo to ich oswiadczenie troche przpomina obietnice 500+ "na kazde', przewala sie na forach ze bedzie jak z SNA w SPG czyli w zaleznosci od humoru administracji hotelu gwarantowane pozne opuszczenie pokoju moze byc wg. tego zapisu o godzinie 12:03 a nie jak myslisz o 16. Przeczytaj dokladnie co ONI oferuja. W SPG masz gwarantowane o 16 (oprocz kongresowych i resortow gdzie trzeba negocjowac) a wiele hoteli umozliwia opuszczenie pokoju o 18. | |
| Autor: | michal24 [ 01 Maj 2016 16:57 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
Mam pytanie o promocje typu: Megabonus. Odbyłem 2 osobne pobyty i nic. Niby otrzymałem e-mailem zamówienie mi nagrody ale jej nie otrzymałem. Gdzieś wyczytałem że wysyłają specjalnego linka przez którego można dokonać darmowej rezerwacji. Ja takiego nie otrzymałem. Zapytałem więc przez facebook'a i odpisali mi iż normalnie powinienem wyszukać hotelu i daty która mnie interesuję i powinienem móc zarezerwować pobyt. Szukam, szukam i nie mogę znaleźć. Ktoś ostatnio korzystał z tej darmowej nocy? Oczywiście wiem że dotyczy to hoteli w kategorii 1-5 | |
| Autor: | kacper451 [ 01 Maj 2016 22:01 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
Certyfikat na free nockę masz dopisaną do konta. Jeśli masz dobrze rozliczoną tą promocje to powinieneś mieć na koncie coś takiego (ja mam akurat dwa): Załącznik: Account_Activity_-_2016-05-01_21.53.53.png [ 7.96 KiB | Obejrzany 5640 razy ] Następnie wybierz nocleg za punkty i przechodź tak długo aż dojdziesz do tego momentu, wówczas będziesz mógł wykorzystać certyfikat na hotele 1-5. Załącznik: Marriott_Find_&_Reserve_-_Review_Reservation_Details_-_2016-05-01_21.49.32.png [ 20.43 KiB | Obejrzany 5640 razy ] | |
| Autor: | Tulio [ 26 Maj 2016 07:28 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
2016 Summer Global Promotion Wymagana rejestracja: https://www.marriott.com/rewards/promot ... otion=SB16 Enter our summer sweepstakes – and earn up to 10,000 bonus points. Earn bonus points this summer – and get our lowest rates all the time: - Register by September 5, 2016 - Stay at participating properties between May 24 and September 5, 2016 - Earn 2,000 bonus points on every paid stay*, starting with your second stay, up to 10,000 bonus points - Receive an additional sweepstakes entry with every stay** Enter our sweeps when you register, and again with every night you stay: 100 members will win 100,000 points – for a total of 10 million points * A “stay” is defined as consecutive nights spent at the same hotel, regardless of check-in/checkout activity. See Terms & Conditions for more details. | |
| Autor: | mezzo [ 14 Cze 2016 15:36 ] | ||
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards | ||
Łatwe 500 punktów. Trzeba polubić Marriot Rewards na Instagram (https://www.instagram.com/marriottrewards/) do 21 czerwca i potwierdzić e-mail jaki posiadamy w MRewards na: marriottrewards.com/instagram
| |||
| Autor: | piotrek_ [ 20 Cze 2016 12:31 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
jaco027 napisał(a): jak pisałem wcześniej sam juz przedluzalem vouchery o rok. tyle tylko, że z innej puli/promo. Pytanko, jak można przedłużyć ważność voucherów, pisać maila do supportu? Trochę czasu jeszcze jest (3 miesiące), ale pomysł mam taki, żeby je sobie wykorzystać na początku przyszłego roku. -- 26 Wrz 2016 12:55 -- Można już robić status match między SPG i Marriottem, można przelewać punkty między kontami. Pytanie, czy certyfikaty z Marriotta można wykorzystać na noce w SPG? Byłoby spoko | |
| Autor: | nowhere [ 07 Lis 2016 20:28 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
Darmowe 1.500 pkt za podpięcie profili na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku. Mamy na to czas do 7.12. Strona ogólna: http://www.marriott.com/marriott-rewards/member-benefits/30-days-holiday-gifts.mi?aff=MARUS&affname=1100l539&co=US&nt=PH Link do podpięcia społecznościówek: https://mrpoints.chirpify.com/mrpoints/register | |
| Autor: | michal24 [ 04 Lut 2017 19:41 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
Ktoś może wypowiedzieć się który lepszy hotel (mam do wykorzystania certyfikat) Bangkok Marriott Hotel Sukhumvit czy Renaissance Bangkok Ratchaprasong Hotel | |
| Autor: | miriam [ 04 Lut 2017 22:42 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
@michal24 Lepszą lokalizację ma Renaissance Ratchaprasong,ogólnie to jeden z lepszych obiektów w mieście,śniadania super. | |
| Autor: | michal24 [ 04 Lut 2017 23:00 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
ale nie mają takiego skybaru a śniadań nie mam w cenie z wykorzystaniem certyfikatu Byłeś w obydwu? | |
| Autor: | miriam [ 04 Lut 2017 23:18 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
W pierwszym nie.Jeśli masz sam nocleg to poziom jest pewnie podobny.Wszystko zależy jak chcesz spędzić czas- na atrakcjach hotelowych czy na mieście.Ten drugi na pewno ma lepszą lokalizację ale co kto woli | |
| Autor: | nowhere [ 09 Lut 2017 18:35 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
Najnowsze zmiany kategorii hoteli. W Polsce zmieni się kategoria Courtyard w Gdyni- oczko w górę, z 3 na 4 oraz Westin Warszawa - z 2 na 3. Zmiany wejdą w życie z dniem 7.03. Lista Marriott: https://www.marriott.com/marriott-rewards/use/category-update.mi? Lista Starwood: https://www.spgpromos.com/2017categorychange/ | |
| Autor: | kacper451 [ 10 Lut 2017 23:27 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
Śniadanie gratis, za płatność kartą VISA. http://hotel-offers.marriott.co.uk/ | |
| Autor: | tropikey [ 11 Lut 2017 13:40 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
Pisałem o tym już miesiąc temu promocja-darmowe-sniadania-w-europie-przy-platnosci-visa,1582,105928 | |
| Autor: | kacper451 [ 11 Lut 2017 13:58 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
Umknęlo mi:) | |
| Autor: | skrzat [ 08 Cze 2017 09:17 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
10000 punktów za min. 2 noce w Paryżu: http://pointsmilesandmartinis.boardinga ... -per-stay/ | |
| Autor: | kacper451 [ 08 Cze 2017 09:22 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
i z LL parę groszy do konta 3x50pkt za połączenie się twitter, instagram, facebook https://mrpoints.chirpify.com/mrpoints/ ... o=US&nt=PH | |
| Autor: | jaco027 [ 17 Lip 2017 12:44 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
skrzat napisał(a): 10000 punktów za min. 2 noce w Paryżu: http://pointsmilesandmartinis.boardinga ... -per-stay/ Niestety mala uzytecznosc tej promocji. Nie lapia sie na nia "tanie" Courtyardy za 80-10EUR/noc. Z wymaganym kodem M41 mozna zarezerwowac tylko regularne Marriott'y/Renaissance'y za 200-500EUR/noc. Chyba nikt z F4F sie nie zainteresuje 10K points promo w tej cenie nocki... | |
| Autor: | nowhere [ 07 Wrz 2017 11:59 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
Wraca dobra wersja Mega Bonus. Za dwa pobyty między 12.09.2017 a 15.01.2018, otrzymamy voucher na darmową noc do hoteli kategorii 1-5: https://www.marriott.com/rewards/promotion.mi?promotion=FA17 Załącznik: MAKREW.17058-2017 Fall MegaBonus-LegacyHero-920x540.jpg [ 156.96 KiB | Obejrzany 1964 razy ] T&C: https://www.marriott.com/File_Blocks/MarriottRewards/PromotionCentral/Terms/2017/FA17A/Terms_and_Conditions_FA17A_us.html | |
| Autor: | tropikey [ 07 Wrz 2017 12:06 ] |
| Temat postu: | Re: Marriott Rewards |
Nie zdążyłem o tym napisać. Mam akurat w październiku i listopadzie dwa pobyty, więc się wpasowałem. Mam jedynie obawę, czy rezerwacje zrobione przed ogłoszeniem promocji się liczą, ale czytałem w kilku miejscach, że ponoć nie ma to znaczenia. EDIT: pojawiła się jednak inna wątpliwość - w komentarzach na LL ktoś zwrócił uwagę, że T&C określają "stay", jako "nights", co może sugerować, że pojedyncze noce nie będą się liczyć. A ja mam jeden pobyt 3-noclegowy i jeden właśnie tylko na 1 noc. No nic, zobaczymy... Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka | |
| Strona 4 z 6 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |