Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Marriott Rewards
marriott-rewards,1582,33117
Strona 4 z 6

Autor:  Gadu-777 [ 26 Kwi 2016 21:07 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

Tulio napisał(a):
Oprócz ostatnio wprowadzonej Member Rate dodają od 16.05 gwarantowane późne wymeldowanie (dla Gold i Platinum).
http://www.marriott.com/marriott-reward ... rewards.mi
Zmiany jak najbardziej pozytywne.
Ja co prawda już tam Golda nie mam, ale lubię takie wiadomości, że coś będzie gwarantowane, bo ostatnio moda na przywileje uznaniowe i z gwiazdką :(


Jest tylo jedno ale - Co wg. Marriott jest gwarantowane bo to ich oswiadczenie troche przpomina obietnice 500+ "na kazde', przewala sie na forach ze bedzie jak z SNA w SPG czyli w zaleznosci od humoru administracji hotelu gwarantowane pozne opuszczenie pokoju moze byc wg. tego zapisu o godzinie 12:03 a nie jak myslisz o 16. Przeczytaj dokladnie co ONI oferuja.

W SPG masz gwarantowane o 16 (oprocz kongresowych i resortow gdzie trzeba negocjowac) a wiele hoteli umozliwia opuszczenie pokoju o 18.

Autor:  michal24 [ 01 Maj 2016 16:57 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

Mam pytanie o promocje typu: Megabonus.
Odbyłem 2 osobne pobyty i nic. Niby otrzymałem e-mailem zamówienie mi nagrody ale jej nie otrzymałem.
Gdzieś wyczytałem że wysyłają specjalnego linka przez którego można dokonać darmowej rezerwacji. Ja takiego nie otrzymałem. Zapytałem więc przez facebook'a i odpisali mi iż normalnie powinienem wyszukać hotelu i daty która mnie interesuję i powinienem móc zarezerwować pobyt. Szukam, szukam i nie mogę znaleźć.

Ktoś ostatnio korzystał z tej darmowej nocy?
Oczywiście wiem że dotyczy to hoteli w kategorii 1-5

Autor:  kacper451 [ 01 Maj 2016 22:01 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

Certyfikat na free nockę masz dopisaną do konta.
Jeśli masz dobrze rozliczoną tą promocje to powinieneś mieć na koncie coś takiego (ja mam akurat dwa):


Załącznik:
Account_Activity_-_2016-05-01_21.53.53.png
Account_Activity_-_2016-05-01_21.53.53.png [ 7.96 KiB | Obejrzany 5640 razy ]



Następnie wybierz nocleg za punkty i przechodź tak długo aż dojdziesz do tego momentu,
wówczas będziesz mógł wykorzystać certyfikat na hotele 1-5.

Załącznik:
Marriott_Find_&_Reserve_-_Review_Reservation_Details_-_2016-05-01_21.49.32.png
Marriott_Find_&_Reserve_-_Review_Reservation_Details_-_2016-05-01_21.49.32.png [ 20.43 KiB | Obejrzany 5640 razy ]

Autor:  Tulio [ 26 Maj 2016 07:28 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

2016 Summer Global Promotion
Wymagana rejestracja:
https://www.marriott.com/rewards/promot ... otion=SB16
Enter our summer sweepstakes – and earn up to 10,000 bonus points.
Earn bonus points this summer – and get our lowest rates all the time:
- Register by September 5, 2016
- Stay at participating properties between May 24 and September 5, 2016
- Earn 2,000 bonus points on every paid stay*, starting with your second stay, up to 10,000 bonus points
- Receive an additional sweepstakes entry with every stay**
Enter our sweeps when you register, and again with every night you stay: 100 members will win 100,000 points – for a total of 10 million points
* A “stay” is defined as consecutive nights spent at the same hotel, regardless of check-in/checkout activity. See Terms & Conditions for more details.

Autor:  mezzo [ 14 Cze 2016 15:36 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

Łatwe 500 punktów.
Trzeba polubić Marriot Rewards na Instagram (https://www.instagram.com/marriottrewards/) do 21 czerwca i potwierdzić e-mail jaki posiadamy w MRewards na:
marriottrewards.com/instagram

Załączniki:
mr.png
mr.png [ 31.51 KiB | Obejrzany 5063 razy ]

Autor:  piotrek_ [ 20 Cze 2016 12:31 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

jaco027 napisał(a):
jak pisałem wcześniej sam juz przedluzalem vouchery o rok. tyle tylko, że z innej puli/promo.


Pytanko, jak można przedłużyć ważność voucherów, pisać maila do supportu? Trochę czasu jeszcze jest (3 miesiące), ale pomysł mam taki, żeby je sobie wykorzystać na początku przyszłego roku.

-- 26 Wrz 2016 12:55 --

Można już robić status match między SPG i Marriottem, można przelewać punkty między kontami. Pytanie, czy certyfikaty z Marriotta można wykorzystać na noce w SPG? Byłoby spoko :P

Autor:  nowhere [ 07 Lis 2016 20:28 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

Darmowe 1.500 pkt za podpięcie profili na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku. Mamy na to czas do 7.12.

Strona ogólna:
http://www.marriott.com/marriott-rewards/member-benefits/30-days-holiday-gifts.mi?aff=MARUS&affname=1100l539&co=US&nt=PH

Link do podpięcia społecznościówek:
https://mrpoints.chirpify.com/mrpoints/register

Autor:  michal24 [ 04 Lut 2017 19:41 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

Ktoś może wypowiedzieć się który lepszy hotel (mam do wykorzystania certyfikat)
Bangkok Marriott Hotel Sukhumvit czy Renaissance Bangkok Ratchaprasong Hotel

Autor:  miriam [ 04 Lut 2017 22:42 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

@‌michal24‌ Lepszą lokalizację ma Renaissance Ratchaprasong,ogólnie to jeden z lepszych obiektów w mieście,śniadania super.

Autor:  michal24 [ 04 Lut 2017 23:00 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

ale nie mają takiego skybaru
a śniadań nie mam w cenie z wykorzystaniem certyfikatu :(
Byłeś w obydwu?

Autor:  miriam [ 04 Lut 2017 23:18 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

W pierwszym nie.Jeśli masz sam nocleg to poziom jest pewnie podobny.Wszystko zależy jak chcesz spędzić czas- na atrakcjach hotelowych czy na mieście.Ten drugi na pewno ma lepszą lokalizację ale co kto woli ;)

Autor:  nowhere [ 09 Lut 2017 18:35 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

Najnowsze zmiany kategorii hoteli. W Polsce zmieni się kategoria Courtyard w Gdyni- oczko w górę, z 3 na 4 oraz Westin Warszawa - z 2 na 3. Zmiany wejdą w życie z dniem 7.03.

Lista Marriott:
https://www.marriott.com/marriott-rewards/use/category-update.mi?

Lista Starwood:
https://www.spgpromos.com/2017categorychange/

Autor:  kacper451 [ 10 Lut 2017 23:27 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

Śniadanie gratis, za płatność kartą VISA.

http://hotel-offers.marriott.co.uk/

Autor:  tropikey [ 11 Lut 2017 13:40 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

Pisałem o tym już miesiąc temu ;-)
promocja-darmowe-sniadania-w-europie-przy-platnosci-visa,1582,105928

Autor:  kacper451 [ 11 Lut 2017 13:58 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

Umknęlo mi:)

Autor:  skrzat [ 08 Cze 2017 09:17 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

10000 punktów za min. 2 noce w Paryżu:
http://pointsmilesandmartinis.boardinga ... -per-stay/

Autor:  kacper451 [ 08 Cze 2017 09:22 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

i z LL parę groszy do konta 3x50pkt za połączenie się twitter, instagram, facebook

https://mrpoints.chirpify.com/mrpoints/ ... o=US&nt=PH

Autor:  jaco027 [ 17 Lip 2017 12:44 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

skrzat napisał(a):
10000 punktów za min. 2 noce w Paryżu:
http://pointsmilesandmartinis.boardinga ... -per-stay/

Niestety mala uzytecznosc tej promocji. Nie lapia sie na nia "tanie" Courtyardy za 80-10EUR/noc. Z wymaganym kodem M41 mozna zarezerwowac tylko regularne Marriott'y/Renaissance'y za 200-500EUR/noc. Chyba nikt z F4F sie nie zainteresuje 10K points promo w tej cenie nocki... :-(

Autor:  nowhere [ 07 Wrz 2017 11:59 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

Wraca dobra wersja Mega Bonus. Za dwa pobyty między 12.09.2017 a 15.01.2018, otrzymamy voucher na darmową noc do hoteli kategorii 1-5:
https://www.marriott.com/rewards/promotion.mi?promotion=FA17
Załącznik:
MAKREW.17058-2017 Fall MegaBonus-LegacyHero-920x540.jpg
MAKREW.17058-2017 Fall MegaBonus-LegacyHero-920x540.jpg [ 156.96 KiB | Obejrzany 1964 razy ]

T&C:
https://www.marriott.com/File_Blocks/MarriottRewards/PromotionCentral/Terms/2017/FA17A/Terms_and_Conditions_FA17A_us.html

Autor:  tropikey [ 07 Wrz 2017 12:06 ]
Temat postu:  Re: Marriott Rewards

Nie zdążyłem o tym napisać. Mam akurat w październiku i listopadzie dwa pobyty, więc się wpasowałem. Mam jedynie obawę, czy rezerwacje zrobione przed ogłoszeniem promocji się liczą, ale czytałem w kilku miejscach, że ponoć nie ma to znaczenia.

EDIT: pojawiła się jednak inna wątpliwość - w komentarzach na LL ktoś zwrócił uwagę, że T&C określają "stay", jako "nights", co może sugerować, że pojedyncze noce nie będą się liczyć. A ja mam jeden pobyt 3-noclegowy i jeden właśnie tylko na 1 noc. No nic, zobaczymy...

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka

Strona 4 z 6 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/