Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 269 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#261 PostWysłany: 17 Gru 2024 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8092
platynowy
Z maila od Qatar Airways wynika, że można w obie strony robić wymianę avios/punkty Bonvoy:

1) 2 aviosy wymieniają się na 1 pkt Bonvoy,

2) 3 pkt. Bonvoy wymieniają się na 1 avios.

Zakładam, że dotyczy to (albo będzie dotyczyć) również aviosów na kontach BA, IB itd, mimo że informuje o tym QR (może od innych stosowna wiadomość przyjdzie później).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎 Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎
Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍 Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍
Offline
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#262 PostWysłany: 07 Mar 2025 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 5597
platynowy
No no... reaktywacja Starwood. W innej formie ale marka po latach wraca...
https://thepointsguy.com/news/sh-hotels ... -starwood/
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#263 PostWysłany: 18 Maj 2025 04:57 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10211
HON fly4free
Niby drobna ale potencjalnie niekorzystna zmiana w warunkach upów dla wysokich elit: z regulaminu zniknęły słowa: Platinum Elite Members and above receive a complimentary upgrade to the best available room.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#264 PostWysłany: 09 Cze 2025 12:18 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2980
srebrny
"Marriott wdraża AI do przydzielania pokoi i upgrade’ów"
https://www.e-hotelarz.pl/artykul/11023 ... upgradeow/
"...system ma zredukować wielogodzinne, żmudne czynności recepcji do ułamka sekundy – teoretycznie umożliwiając przydział nawet 1,2 mln pokoi dziennie..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#265 PostWysłany: 09 Cze 2025 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 5597
platynowy
Takie pierdu pierdu w tym artykule.
Przeca wcale AI nie jest potrzebne do takiej czynnosci. Wystarcza zwykle algorytmy. Chyba ze chodzi o PRowy szum...

Do PRowcow MB:
1. Jak zintegruja AI z Opera, na ktorej stoja hotele
2. Wazniejsze, jak AI poradzi sobie z przydzialem, jesli hotel ma 20 suit, melduje sie 5x Titanium, 10x lifetime Platinium, 40 Platinium.... i jeszczr ze 100 Goldow.
To nie jest abstrakcyjny przyklad, a realia hotelowe AD 2025.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#266 PostWysłany: 09 Cze 2025 13:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 2457
złoty
jaco027 napisał(a):
2. Wazniejsze, jak AI poradzi sobie z przydzialem, jesli hotel ma 20 suit, melduje sie 5x Titanium, 10x lifetime Platinium, 40 Platinium.... i jeszczr ze 100 Goldow.

Jak to jak? Normalnie - a la build.ai :D
https://ithardware.pl/aktualnosci/ai_odpowiadalo_700_hindusow_startup_microsoft-42246.html
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#267 PostWysłany: 15 Wrz 2025 23:58 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3629
Loty: 801
Kilometry: 1 046 794
Krajów: 73 / 34.1%
platynowy
W MB dołożyli czy tam zaktualizowali w końcu filtr Hoteli z lounges, w Warszawie nie do końca się sprawdziło, bo oprócz tych dwóch, salonik ma jeszcze Renaissanse na lotnisku, a reszta tradycyjnie do testów...


Załącznik:
image-merge-1757972898430.png.jpg
image-merge-1757972898430.png.jpg [ 234.76 KiB | Obejrzany 605 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
lukket lubi ten post.
lukket uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#268 PostWysłany: 13 Lis 2025 06:06 

Rejestracja: 01 Cze 2024
Posty: 18
Witam podroznikow,
planuje male wakacje po Polsce. Jakie hotele rekomendujecie , aby zmaksymalizowac benefity z programu bonvoy (lounge, upgrady itp.) Posiadam staus Ambasador.
Interesuje mnie glownie Krakow i okolice, Wroclaw, Warszawa - moze byc rowniez Praga.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Marriott Bonvoy
#269 PostWysłany: 13 Lis 2025 09:12 

Rejestracja: 22 Wrz 2010
Posty: 537
niebieski
W Krakowie jeśli masz Ambassador to AC Marriott - Upgrade do Premium Suitę, dostęp do Lounge (od 17-22 Alko + Zupa)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Bart23 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 269 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group