Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Loveistheanswer.pl w Ischgl
loveistheanswer-pl-w-ischgl,1508,187245
Strona 1 z 1

Autor:  loveistheanswer.pl [ 18 Lut 2016 12:56 ]
Temat postu:  Loveistheanswer.pl w Ischgl

Do Ischgl pojechaliśmy w kwietniu 2014 roku. Był to nasz pierwszy wspólny wyjazd na narty dalej, niż do wspominanej wcześniej Białki. Wyjazd zaplanowaliśmy na kwiecień z racji urodzin Kariny, o których pisaliśmy. :) Z obawy przed brakiem warunków do jazdy na nartach, do ostatniej chwili czekaliśmy z wyborem ośrodka. Wybraliśmy Ischgl, ponieważ był bardzo pozytywnie oceniany, a dodatkowo praktycznie wszystkie trasy, od samego szczytu aż do wioski, były otwarte.

więcej przeczytasz na: http://loveistheanswer.pl/2016/02/02/is ... w-kwietniu

Image

znajdź nas:
facebook.com/loveitanswer
www.loveisthenaswer.pl

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/