Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Koniec Olympusa?
koniec-olympusa,242,152942
Strona 1 z 1

Autor:  anulkax7 [ 25 Cze 2020 14:42 ]
Temat postu:  Koniec Olympusa?

Japońska spółka sprzedaje Olympusa z ponad 84-letnią tradycją, który od 3 lat przynosi finansowe straty.

https://businessinsider.com.pl/firmy/strategie/olympus-przestaje-produkowac-aparaty-sprzedaje-biznes-fotograficzny/119qdqr

Autor:  Mar77 [ 25 Cze 2020 18:04 ]
Temat postu:  Re: Koniec Olympusa?

Dlaczego od razu koniec? Marka zapewne nie zniknie z rynku. Dział odpowiedzialny za produkcję aparatów zostaje sprzedany, a nie zlikwidowany.

Autor:  Olka3B [ 21 Lis 2022 22:15 ]
Temat postu:  Re: Koniec Olympusa?

Z marką Minolta też tak było... Istnieje jako producent foto? Zaznaczę nie chodzi mi o drukarki należące do holdingu Konica Minolta? Tylko o samą firmę Minolta, która powstała w 1928 roku i szczyciła się dobrymi lustrzankami. Bo jakoś od 2006 roku, czyli od momentu sprzedania działu foto firmie Sony nie słyszałam. Kolejny przykład. Nokia Finowie padli i skończyły się porządne telefony... Reaktywacja Made in China i wiadomo jaka jest ich teraz jakość....

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/