| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Koniec Olympusa? koniec-olympusa,242,152942 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | anulkax7 [ 25 Cze 2020 14:42 ] |
| Temat postu: | Koniec Olympusa? |
Japońska spółka sprzedaje Olympusa z ponad 84-letnią tradycją, który od 3 lat przynosi finansowe straty. https://businessinsider.com.pl/firmy/strategie/olympus-przestaje-produkowac-aparaty-sprzedaje-biznes-fotograficzny/119qdqr | |
| Autor: | Mar77 [ 25 Cze 2020 18:04 ] |
| Temat postu: | Re: Koniec Olympusa? |
Dlaczego od razu koniec? Marka zapewne nie zniknie z rynku. Dział odpowiedzialny za produkcję aparatów zostaje sprzedany, a nie zlikwidowany. | |
| Autor: | Olka3B [ 21 Lis 2022 22:15 ] |
| Temat postu: | Re: Koniec Olympusa? |
Z marką Minolta też tak było... Istnieje jako producent foto? Zaznaczę nie chodzi mi o drukarki należące do holdingu Konica Minolta? Tylko o samą firmę Minolta, która powstała w 1928 roku i szczyciła się dobrymi lustrzankami. Bo jakoś od 2006 roku, czyli od momentu sprzedania działu foto firmie Sony nie słyszałam. Kolejny przykład. Nokia Finowie padli i skończyły się porządne telefony... Reaktywacja Made in China i wiadomo jaka jest ich teraz jakość.... | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |