| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Karta Ibis Business karta-ibis-business,1578,106645 | Strona 1 z 16 |
| Autor: | scorpion1077 [ 01 Lut 2016 17:05 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
To idealny czas, aby zostać członkiem ibis BUSINESS! Do 28 marca, możesz otrzymać do 3000 dodatkowych punktów za swoje pobyty w hotelach ibis lub ibis Styles. Sięgnij po swoją kartę już teraz: http://www.ibis.com/pl/business/ibis-bu ... card.shtml Poza domniemanymi punktami możemy dostać darmowy status gold w LCAH: "Posiadacz karty ibis BUSINESS zostaje zakwalifikowany bezpośrednio do kategorii Gold programu Le Club AccorHotels i uzyskuje natychmiastowy dostęp do licznych korzyści. Spraw, aby Twoje podróże składały się z samych wyjątkowych chwil!" Darmowy względnie, ponieważ samo członkowstwo Ibis buisness kosztuje i to nie mało, bo bagatela 60e, aczkolwiek może komuś się przyda | |
| Autor: | Marco Manno [ 29 Wrz 2016 21:09 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
Ma ktoś kartę ibis Buisness ? | |
| Autor: | dziabulek [ 29 Sty 2017 00:56 ] |
| Temat postu: | Karta Ibis Business |
Czy ktoś korzystał z tej karty? http://www.ibis.com/pl/business/ibis-bu ... card.shtml i co najważniejsze czy jest jakikolwiek pomysł aby obniżyć jej cenę choćby o parę procent? Jakiś cashback lub inny patent? bo poważnie zastanawiam się nad tym ze względu na status Gold. Z punktów nie uzbieram, a 30 nocy też się nie szykuje niestety. | |
| Autor: | dziabulek [ 12 Lut 2017 10:22 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
Takie nietypowe pytanie: czy ktoś może mi sprawdzić jaka wyskakuje mu cena noclegu w Ibis Kijów data 29.04-2.05 dla 3 dorosłych osób 1 pokój. | |
| Autor: | gruby_inversia [ 12 Lut 2017 10:25 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
980pln bez zalogowania czyli musisz odjąć 5% jeszcze od tego czyli 931pln | |
| Autor: | dziabulek [ 12 Lut 2017 10:42 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
A mógłby ktoś po zalogowaniu. Bo bez to samemu sprawdzałem. Najlepiej gdyby podał ktoś kto ma wyższy status niż classic. | |
| Autor: | pawi [ 12 Lut 2017 10:50 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
Platyna Specjalna oferta weekendowa! Szczegóły Cena : 931.28 PLN Suma całkowita z VAT 931.28 PLN Podatek 7.76 PLN Cena końcowa 939.04 PLN * * Dla Klubowiczów tj. 6352.90 UAH | |
| Autor: | malyniak [ 12 Lut 2017 10:52 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
^^ 931,28 zł - stawka bezzwrotna i bez śniadań. | |
| Autor: | dziabulek [ 12 Lut 2017 11:09 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
Dziękuje:) taka ciekawostka, wczoraj wykupiłem kartę Ibis Buisness, policzyłem, że mam trochę przed sobą wyjazdów i uda się część kasy z karty odzyskać (koszt 60 euro) do tego wpisałem ją w koszta firmy itd, no i nie ukrywam połasiłem się na golda (do tej pory miałem silver). A taka cena wyskakuje z tą kartą, do tego jest to opcja płatna w hotelu. Wychodzi na to, że karta już zwróciła się z nawiązką. Załącznik: Bez tytułu.jpg [ 226.51 KiB | Obejrzany 17897 razy ] | |
| Autor: | Tomek Zien [ 12 Lut 2017 11:24 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
Czyli jak widać są specjalne stawki "Ibis Business" | |
| Autor: | boots [ 12 Lut 2017 11:30 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
U mnie Kijów pokazuje w tych datach 594,26 PLN - czy tak, jak powinno być. Platyna, bez Ibis Business. | |
| Autor: | ZENNNEK [ 12 Lut 2017 11:44 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
dla 3 osób? | |
| Autor: | dziabulek [ 12 Lut 2017 11:48 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
@Tomek Zien ceny to : Porto 1155,97zł (raczej standardowa, bo nic nie ma o karcie w stawce) i Porto : 865,33zł (jest wzmianka o specjalnej cenie z kartą). | |
| Autor: | boots [ 12 Lut 2017 11:51 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
Dla trzech, ale z jednym podwójnym łóżkiem. Natomiast dokładnie taki, jak na screenie - 762,77 | |
| Autor: | Tomek Zien [ 12 Lut 2017 12:12 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
dziabulek napisał(a): @Tomek Zien ceny to : Porto 1155,97zł (raczej standardowa, bo nic nie ma o karcie w stawce) i Porto : 865,33zł (jest wzmianka o specjalnej cenie z kartą). Przy goldzie Porto mam też 1155,97 ale w Faro najniższa stawka to 1012,07zł. Czyli na pewno są możliwe niższe stawki z Ibis Business. | |
| Autor: | BrunoJ [ 12 Lut 2017 12:15 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
U mnie 931. Gdzie jest haczyk? | |
| Autor: | boots [ 12 Lut 2017 12:16 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
Oto haczyk - nie ustawiaj od razu liczby osób na 3. | |
| Autor: | dziabulek [ 24 Lut 2017 21:16 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
Czy ktoś ma może kartę Ibis Buisness ? Jeśli tak to mam pytanie. Czy bez problemu wchodzi Wam zniżka 10% na śniadania? Oraz 5% na ceny promocyjne? Robiłem dzisiaj rezerwację w Ibisie, ceny na koncie z kartą identyczne jak na koncie bez karty. Zarówno rezerwacji co jeszcze teoretycznie można zrozumieć bo było to w ramach minus 40$ na Azję i Pacyfik (choć nadal powinni jeszcze dołożyć 5%), a śniadania kosztują standardowo czy z kartą czy bez. Napisałem już do nich reklamacje ale jestem ciekawy czy ktoś ma podobny problem. | |
| Autor: | boots [ 24 Lut 2017 21:25 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
A te Ibisy należą do LCAH? | |
| Autor: | dziabulek [ 24 Lut 2017 21:34 ] |
| Temat postu: | Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje |
Tak. Jest to Ibis Mackay . Poza tym tak naprawdę to LCAH nie ma nic wspólnego z kartą i nie ma wymogu rabatu tylko dla hoteli z klubu. Jedyne które nie biorą udziału to zlokalizowane w Chinach, ale ten którego sprawa dotyczy jest w Australii. Zresztą podobnie rabatu na śniadanie nie nabija mi w Kijowie, choć tam jest specjalna cena dla posiadaczy karty. | |
| Strona 1 z 16 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |