Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Karta Ibis Business
karta-ibis-business,1578,106645
Strona 1 z 16

Autor:  scorpion1077 [ 01 Lut 2016 17:05 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

To idealny czas, aby zostać członkiem ibis BUSINESS! Do 28 marca, możesz otrzymać do 3000 dodatkowych punktów za swoje pobyty w hotelach ibis lub ibis Styles. Sięgnij po swoją kartę już teraz:
http://www.ibis.com/pl/business/ibis-bu ... card.shtml

Poza domniemanymi punktami możemy dostać darmowy status gold w LCAH:
"Posiadacz karty ibis BUSINESS zostaje zakwalifikowany bezpośrednio do kategorii Gold programu Le Club AccorHotels i uzyskuje natychmiastowy dostęp do licznych korzyści. Spraw, aby Twoje podróże składały się z samych wyjątkowych chwil!"
Darmowy względnie, ponieważ samo członkowstwo Ibis buisness kosztuje i to nie mało, bo bagatela 60e, aczkolwiek może komuś się przyda :)

Autor:  Marco Manno [ 29 Wrz 2016 21:09 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

Ma ktoś kartę ibis Buisness ? :)

Autor:  dziabulek [ 29 Sty 2017 00:56 ]
Temat postu:  Karta Ibis Business

Czy ktoś korzystał z tej karty? http://www.ibis.com/pl/business/ibis-bu ... card.shtml
i co najważniejsze czy jest jakikolwiek pomysł aby obniżyć jej cenę choćby o parę procent?
Jakiś cashback lub inny patent?
bo poważnie zastanawiam się nad tym ze względu na status Gold. Z punktów nie uzbieram, a 30 nocy też się nie szykuje niestety.

Autor:  dziabulek [ 12 Lut 2017 10:22 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

Takie nietypowe pytanie:
czy ktoś może mi sprawdzić jaka wyskakuje mu cena noclegu w Ibis Kijów data 29.04-2.05 dla 3 dorosłych osób 1 pokój.

Autor:  gruby_inversia [ 12 Lut 2017 10:25 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

980pln bez zalogowania czyli musisz odjąć 5% jeszcze od tego czyli 931pln

Autor:  dziabulek [ 12 Lut 2017 10:42 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

A mógłby ktoś po zalogowaniu. Bo bez to samemu sprawdzałem. Najlepiej gdyby podał ktoś kto ma wyższy status niż classic.

Autor:  pawi [ 12 Lut 2017 10:50 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

Platyna

Specjalna oferta weekendowa!
Szczegóły
Cena : 931.28 PLN
Suma całkowita z VAT
931.28 PLN
Podatek
7.76 PLN
Cena końcowa
939.04 PLN *
* Dla Klubowiczów
tj.
6352.90 UAH

Autor:  malyniak [ 12 Lut 2017 10:52 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

^^ 931,28 zł - stawka bezzwrotna i bez śniadań.

Autor:  dziabulek [ 12 Lut 2017 11:09 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

Dziękuje:)
taka ciekawostka, wczoraj wykupiłem kartę Ibis Buisness, policzyłem, że mam trochę przed sobą wyjazdów i uda się część kasy z karty odzyskać (koszt 60 euro) do tego wpisałem ją w koszta firmy itd, no i nie ukrywam połasiłem się na golda (do tej pory miałem silver).
A taka cena wyskakuje z tą kartą, do tego jest to opcja płatna w hotelu.
Wychodzi na to, że karta już zwróciła się z nawiązką.
Załącznik:
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg [ 226.51 KiB | Obejrzany 17897 razy ]

Autor:  Tomek Zien [ 12 Lut 2017 11:24 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

Czyli jak widać są specjalne stawki "Ibis Business" :o . Jak możesz to sprawdź mi czy są takie stawki w Ibis Porto Centro 7-11 czerwca i Ibis Faro 11-15 czerwca

Autor:  boots [ 12 Lut 2017 11:30 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

U mnie Kijów pokazuje w tych datach 594,26 PLN - czy tak, jak powinno być.
Platyna, bez Ibis Business.

Autor:  ZENNNEK [ 12 Lut 2017 11:44 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

dla 3 osób?

Autor:  dziabulek [ 12 Lut 2017 11:48 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

@‌Tomek Zien‌ ceny to : Porto 1155,97zł (raczej standardowa, bo nic nie ma o karcie w stawce) i Porto : 865,33zł (jest wzmianka o specjalnej cenie z kartą).

Autor:  boots [ 12 Lut 2017 11:51 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

Dla trzech, ale z jednym podwójnym łóżkiem.
Natomiast dokładnie taki, jak na screenie - 762,77

Autor:  Tomek Zien [ 12 Lut 2017 12:12 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

dziabulek napisał(a):
@‌Tomek Zien‌ ceny to : Porto 1155,97zł (raczej standardowa, bo nic nie ma o karcie w stawce) i Porto : 865,33zł (jest wzmianka o specjalnej cenie z kartą).

Przy goldzie Porto mam też 1155,97 ale w Faro najniższa stawka to 1012,07zł. Czyli na pewno są możliwe niższe stawki z Ibis Business.

Autor:  BrunoJ [ 12 Lut 2017 12:15 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

U mnie 931. Gdzie jest haczyk?

Autor:  boots [ 12 Lut 2017 12:16 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

Oto haczyk - nie ustawiaj od razu liczby osób na 3.

Autor:  dziabulek [ 24 Lut 2017 21:16 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

Czy ktoś ma może kartę Ibis Buisness ?
Jeśli tak to mam pytanie. Czy bez problemu wchodzi Wam zniżka 10% na śniadania? Oraz 5% na ceny promocyjne? Robiłem dzisiaj rezerwację w Ibisie, ceny na koncie z kartą identyczne jak na koncie bez karty. Zarówno rezerwacji co jeszcze teoretycznie można zrozumieć bo było to w ramach minus 40$ na Azję i Pacyfik (choć nadal powinni jeszcze dołożyć 5%), a śniadania kosztują standardowo czy z kartą czy bez. Napisałem już do nich reklamacje ale jestem ciekawy czy ktoś ma podobny problem.

Autor:  boots [ 24 Lut 2017 21:25 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

A te Ibisy należą do LCAH? ;-)

Autor:  dziabulek [ 24 Lut 2017 21:34 ]
Temat postu:  Re: [Le Club Accorhotels] Dyskusja ogólna i promocje

Tak. Jest to Ibis Mackay .
Poza tym tak naprawdę to LCAH nie ma nic wspólnego z kartą i nie ma wymogu rabatu tylko dla hoteli z klubu.
Jedyne które nie biorą udziału to zlokalizowane w Chinach, ale ten którego sprawa dotyczy jest w Australii. Zresztą podobnie rabatu na śniadanie nie nabija mi w Kijowie, choć tam jest specjalna cena dla posiadaczy karty.

Strona 1 z 16 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/