| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Kamerka kieszonkowa kamerka-kieszonkowa,242,164677 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | L0ko [ 09 Kwi 2022 05:41 ] |
| Temat postu: | Kamerka kieszonkowa |
Cześć. Noszę się z zamiarem zakupu kamerki kieszonkowej. Do tej pory używałem Xiaomi YI 2 z gimbalem, jednak raz że jest to dość ciężki zestaw, a dwa, że sam proces ustawiania i uruchamiania zajmuje zbyt długo. I kręci rybim okiem Używacie jakichś kamerek kieszonkowych ? Myślę o : 1. Xiaomi Fimi Palm ( z racji na cenę ). 2. DJI Pocket 2 - polecają ją wszyscy vlogerzy. Jest dość droga. 3. Insta 360 One X. | |
| Autor: | lukasz_kowal [ 09 Kwi 2022 18:01 ] |
| Temat postu: | Re: Kamerka kieszonkowa |
Pomyśl jeszcze, o używanym dji osmo pocket 1. | |
| Autor: | nick [ 09 Kwi 2022 18:29 ] |
| Temat postu: | Re: Kamerka kieszonkowa |
Popieram przedmówcę @lukasz_kowal Robi robotę: https://www.youtube.com/c/JWINTHAI/videos | |
| Autor: | spejson911 [ 10 Kwi 2022 13:20 ] |
| Temat postu: | Re: Kamerka kieszonkowa |
Ja kupiłem DJI pocket 2. Jest droga, ale jakość obrazu jest fantastyczna. Gimbal robi dobra robotę. Zdecydowanie polecam. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |