Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Kamerka kieszonkowa
kamerka-kieszonkowa,242,164677
Strona 1 z 1

Autor:  L0ko [ 09 Kwi 2022 05:41 ]
Temat postu:  Kamerka kieszonkowa

Cześć. Noszę się z zamiarem zakupu kamerki kieszonkowej.
Do tej pory używałem Xiaomi YI 2 z gimbalem, jednak raz że jest to dość ciężki zestaw, a dwa, że sam proces ustawiania i uruchamiania zajmuje zbyt długo. I kręci rybim okiem :roll:

Używacie jakichś kamerek kieszonkowych ? Myślę o :

1. Xiaomi Fimi Palm ( z racji na cenę ).
2. DJI Pocket 2 - polecają ją wszyscy vlogerzy. Jest dość droga.
3. Insta 360 One X.

Autor:  lukasz_kowal [ 09 Kwi 2022 18:01 ]
Temat postu:  Re: Kamerka kieszonkowa

Pomyśl jeszcze, o używanym dji osmo pocket 1.

Autor:  nick [ 09 Kwi 2022 18:29 ]
Temat postu:  Re: Kamerka kieszonkowa

Popieram przedmówcę @lukasz_kowal

Robi robotę:

https://www.youtube.com/c/JWINTHAI/videos

Autor:  spejson911 [ 10 Kwi 2022 13:20 ]
Temat postu:  Re: Kamerka kieszonkowa

Ja kupiłem DJI pocket 2. Jest droga, ale jakość obrazu jest fantastyczna. Gimbal robi dobra robotę. Zdecydowanie polecam.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/