| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Jordan Pass jordan-pass,1220,120181 | Strona 4 z 5 |
| Autor: | billy [ 17 Maj 2019 17:50 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
@Hose "Już przechodzi." będzie lepiej? Nie wiem jak było ale teraz idzie więc dobrze żeby ludzie wiedzieli że jest taka mozliwość. | |
| Autor: | Hose [ 17 Maj 2019 17:54 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
@billy Pisano o tym 03.05 w poście #60, więc ludzie już wiedzą | |
| Autor: | billy [ 17 Maj 2019 18:03 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
@Hose Pisali o Revolucie. Ja experymentalnie potwierdziłem działanie Curve ;-p (Zasadniczo więc powinno wszystkie karty łykać (Visa i Mastercard oczywista)). A nawet jak nie, to Curve powinno temu zaradzić.) | |
| Autor: | gerda_w [ 18 Cze 2019 13:16 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Od 8 kwietnia byliśmy na tydzień i kupowaliśmy JP chyba 6-go. Bez problemów, szybko wszystko przeszło. Jordan Pass naprawdę warto kupić. Wszędzie na naszej trasie na niego wchodziliśmy i trochę tym samym zaoszczędziliśmy | |
| Autor: | Jagodzianka57 [ 04 Paź 2019 01:34 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
część! mam pytanie dotyczące maila po kupieniu Jordan Pass, w którym był tylko jeden załącznik: ten z kolorowym nagłówkiem, na którym są najważniejsze zabytki Jordanii i mniejszym znaczkiem do skanowania. Nie dostałam drugiego załącznika, na którym jest duży znak z kodem i mapy. Czy to ma jakieś znaczenie? Czy jak byliście w poszczególnych atrakcjach to wystarczyła kartka z pierwszym potwierdzeniem zakupu, znakiem kodowym i krótkim opisem regulaminu JP ? Napisałam do nich, ale na razie cisza. Będę wdzięczna za podzielenie się doświadczeniami. Jagoda | |
| Autor: | BarneyGF [ 04 Paź 2019 09:55 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Ja dostałem 3 załączniki:
| |
| Autor: | Jagodzianka57 [ 04 Paź 2019 11:46 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
BarneyGF! Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź!!! to mi wyjaśnia, ze wystarczy mieć ze sobą PrintAtHome Ticket ze zdjęciami zabytków i krótkim regulaminem i na lotnisku, i w Petrze i innych zabytkach z listy JP To mnie bardzo uspakaja, bo nawet jak się nie odezwą z Ministerstwa Turystyki- ten bilet otwiera mi wszystkie drzwi. Dzięki raz jeszcze! Jagoda | |
| Autor: | kostek966 [ 18 Gru 2019 22:19 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
z tego co czytam, to po za Petrą nie zwracają uwagi na JP, to może ktoś podeśle ten printathome, jadę do Aqaby, więc będę się starał o bezpłatną wizę, a w Petrze już byłem, więc w moim przypadku kupno JP odpada, a jak w innych miejscach wystarczy machnąć papierkiem, to czemu nie spróbować ? | |
| Autor: | DAD [ 02 Gru 2021 13:32 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Taki temat... kupiłem dzisiaj JP i wpisałem odruchowo nazwisko panieńskie mojej zony, zamiast tego właściwego. Z przyzwyczajenia... mój błąd. Mam więc Jordan Pass na panieńskie nazwisko. Napisałem do nich maila, ale nikt nie odpisuje. Ktoś miał taki problem, jakieś wskazówki? | |
| Autor: | Falka?! [ 04 Gru 2021 00:15 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
@DAD Ile po ślubie? Niech bierze se sobą stare dokumenty, jeśli jeszcze ich nie wymieniła / ma poprzednie. | |
| Autor: | DAD [ 10 Gru 2021 16:23 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Falka?! napisał(a): @DAD Ile po ślubie? Niech bierze se sobą stare dokumenty, jeśli jeszcze ich nie wymieniła / ma poprzednie. Pół roku po ślubie. Urzędnik zerknął na JP, zmarszczył czoło, rzuciłem że to Panieńskie nazwisko i tyle. Nic nie chciał, nie pytał więcej... nawet nie jestem przekonany czy zrozumiał po angielsku | |
| Autor: | ELBE [ 03 Lip 2022 14:34 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Kochani, mam dwa pytanka > > > 1. Gdzie kupić Jordan Pass ? [mieszkam w Polsce] 2. Jaka jest obecnie jego cena ? | |
| Autor: | boots [ 03 Lip 2022 14:41 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Wykup wycieczkę AI z Polski, bo inaczej to zginiesz - skoro zadajesz takie pytania. | |
| Autor: | benedetti [ 03 Lip 2022 20:51 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
ELBE napisał(a): Kochani, mam dwa pytanka > > > 1. Gdzie kupić Jordan Pass ? [mieszkam w Polsce] 2. Jaka jest obecnie jego cena ? Trudno nie zgodzić się z @boots, ale jeśli jednak nie zdecydujesz się na AI, to spróbuj tu: http://www.jordanpass.jo Jest nawet polska wersja językowa. | |
| Autor: | hanysek81 [ 22 Sty 2023 20:59 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Miałem problemy z zapłatą za Jordan Pass moją kartą Revolut, od żony kartą Revolut od razu przeszło. PDF mieliśmy wydrukowany, w kilku miejscach dali na nich pieczątki, w kilku skanowali kod QR, a w niektórych tylko machali ręką krzycząc yalla, yalla! W Petrze w okienku na podstawie JP drukują bilety, a na bramkach sprawdzali bilety imienne razem z paszportami. | |
| Autor: | artureski [ 17 Mar 2023 21:27 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Czy mając JP trzeba wypełniać wniosek wizowy online? Czy wystarczy mieć tylko papierowy JP na lotnisku do kontroli? | |
| Autor: | Zeus [ 17 Mar 2023 21:30 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Wystarczy mieć tylko JP | |
| Autor: | gtgr1602 [ 31 Mar 2023 19:47 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Czy Jordan Pass jest akceptowany jako wiza płynąc promem z Nuwajby (Egipt) do Akaby? | |
| Autor: | _Grzegorz [ 03 Kwi 2023 10:30 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Aqaba jest specjalną strefą ekonomiczną, wiza wydawana jest bezpłatnie przy przekroczeniu granicy. Nie potrzebujesz Jordan Pass jako wizy w tym wypadku. | |
| Autor: | PP667 [ 07 Sty 2025 13:06 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
aby oplacic jodanpass musze miec konto walutowe? probuje oplacic przez ing ale sie nie udaje | |
| Strona 4 z 5 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |