| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| jakaś wyprzedaż? jakas-wyprzedaz,1578,106523 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | pasta [ 25 Sty 2017 13:33 ] |
| Temat postu: | jakaś wyprzedaż? |
Przepraszam za pytanie ale przeważnie śpię w Hiltonach i nie śledzę tego wątku. Chcę zarezerwować Novotel na Lomboku (Indonezja), który jednak trochę kosztuje.... Czy macie informację o jakiejś planowanej wyprzedaży? Albo jak to było w latach poprzednich? Pamiętam, że kiedyś trafiłem na wyprzedaż i z bardzo dużą zniżką kupowałem hotele w Malezjii i Singapurze, czyli wiem, że Accor raz za czas robi taką akcję... | |
| Autor: | miriam [ 25 Sty 2017 13:39 ] |
| Temat postu: | Re: jakaś wyprzedaż? |
pasta napisał(a): przeważnie śpię w Hiltonach Dobry wybór.Nie zmieniaj | |
| Autor: | pasta [ 25 Sty 2017 13:42 ] |
| Temat postu: | Re: jakaś wyprzedaż? |
Ale na Lombok nie ma Hiltona | |
| Autor: | miriam [ 25 Sty 2017 13:55 ] |
| Temat postu: | Re: jakaś wyprzedaż? |
W ostateczności weź Sheraton Senggigi Beach Resort | |
| Autor: | pasta [ 25 Sty 2017 14:00 ] |
| Temat postu: | Re: jakaś wyprzedaż? |
chciałem na południu Lombok. Tam jest tylko Novotel | |
| Autor: | metia [ 25 Sty 2017 14:05 ] |
| Temat postu: | Re: jakaś wyprzedaż? |
Niestety, masz pecha, bo ostatnia wyprzedaż (teoretycznie max. -40%) skończyła się 19.01. Tydzień spóźnienia. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |