Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

jakaś wyprzedaż?
jakas-wyprzedaz,1578,106523
Strona 1 z 1

Autor:  pasta [ 25 Sty 2017 13:33 ]
Temat postu:  jakaś wyprzedaż?

Przepraszam za pytanie ale przeważnie śpię w Hiltonach i nie śledzę tego wątku. Chcę zarezerwować Novotel na Lomboku (Indonezja), który jednak trochę kosztuje.... Czy macie informację o jakiejś planowanej wyprzedaży? Albo jak to było w latach poprzednich?
Pamiętam, że kiedyś trafiłem na wyprzedaż i z bardzo dużą zniżką kupowałem hotele w Malezjii i Singapurze, czyli wiem, że Accor raz za czas robi taką akcję...

Autor:  miriam [ 25 Sty 2017 13:39 ]
Temat postu:  Re: jakaś wyprzedaż?

pasta napisał(a):
przeważnie śpię w Hiltonach

Dobry wybór.Nie zmieniaj ;)

Autor:  pasta [ 25 Sty 2017 13:42 ]
Temat postu:  Re: jakaś wyprzedaż?

Ale na Lombok nie ma Hiltona ;-) Są na Bali

Autor:  miriam [ 25 Sty 2017 13:55 ]
Temat postu:  Re: jakaś wyprzedaż?

W ostateczności weź Sheraton Senggigi Beach Resort ;)

Autor:  pasta [ 25 Sty 2017 14:00 ]
Temat postu:  Re: jakaś wyprzedaż?

chciałem na południu Lombok. Tam jest tylko Novotel

Autor:  metia [ 25 Sty 2017 14:05 ]
Temat postu:  Re: jakaś wyprzedaż?

Niestety, masz pecha, bo ostatnia wyprzedaż (teoretycznie max. -40%) skończyła się 19.01. Tydzień spóźnienia.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/