| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| ITA Volare ita-volare,1575,167329 | Strona 1 z 2 |
| Autor: | cz4444 [ 22 Wrz 2022 17:37 ] |
| Temat postu: | ITA Volare |
Ktoś już próbował podpiąć swój status ITA do innych linii z sojuszu Sky Team? W listopadzie będę miał lot i się zastanawiam jak tam sprawy z Lounge i wybraniem miejsc. | |
| Autor: | Zeus [ 22 Wrz 2022 17:39 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
ita-volare-czyli-wloska-reinkarnacja,1521,161433 | |
| Autor: | skrzat [ 23 Gru 2024 12:10 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
Właśnie dostałem maila, że za 1 lot przedłużą mi status o rok: Book before January 10, 2025 to any destination and fly prior to January 31, 2025 and we will renew your membership in Volare Club Premium for another year. | |
| Autor: | oskiboski [ 23 Gru 2024 12:12 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
U mnie to samo. Gdzie lecimy ? | |
| Autor: | man4business [ 23 Gru 2024 12:30 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
Przez trzy lata przedłużali za nic, może pękną czwarty raz... | |
| Autor: | jaco027 [ 23 Gru 2024 12:30 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
Super. Chyba wszyscy dostają! No to zlot w jakimś Palermo Bari albo po prostu na Piazza Navona ![]() @mod prosba o przeniesienie do watku dot. Reinkarnacji. Ps. Przedłużenie statusu to jakieś 150pln. Przy okazji bytności w Italii... a pew ie znajdzie się taniej. | |
| Autor: | oskiboski [ 23 Gru 2024 18:32 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
Zamknąłem się w 4 stówkach | |
| Autor: | jacek96 [ 24 Gru 2024 15:52 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
Fajnie, tyle że post mógłby więcej wnosić do dyskusji, bo sama cena nie nadzwyczajna? | |
| Autor: | oskiboski [ 24 Gru 2024 16:03 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
Podobnie jak Twój Jacku | |
| Autor: | Maciek737 [ 25 Gru 2024 00:59 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
Także melduję, że otrzymałem ofertę. Czy ktoś jest w takiej sytuacji, że ma status w SK i przedłuża bilard? Jeśli tak, to dlaczego? | |
| Autor: | jacek96 [ 25 Gru 2024 05:19 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
Na pewno termin ważności, poza mniej oczywistymi. | |
| Autor: | marek2011 [ 25 Gru 2024 06:26 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
Przecież termin ważności przedłużonego SK (jeśli pochodzi ze SM) jest dłuższy niż Volare. Jedyną zaletą włoskiego programu może być potencjalne połączenie z M&M, ale to nie jest wcale konieczny scenariusz, vide choćby kazus właśnie SK i AF/KL , gdzie oba programy działają niezależnie i nawet nie było zdaje się oferty SM między nimi. | |
| Autor: | jaco027 [ 25 Gru 2024 10:28 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
re: "Przecież termin ważności przedłużonego SK (jeśli pochodzi ze SM) jest dłuższy niż Volare." @marek2011 To zalezy. Mi zrobili SM do konca 25, wiec identycznie jak w tym challenge'u ITA. Ale sa tacy, ktorzy maja SK G do polowy 26 itp... | |
| Autor: | oskiboski [ 30 Gru 2024 19:46 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
ITA will join Star Alliance and Miles and more since 01jan26. Osobiscie obstawiam,że przedłużyli statusy do konca 25 niby a i tak powiedzą sorki teraz masz drugiego senka i nara | |
| Autor: | marek2011 [ 30 Gru 2024 19:58 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
jaco027 napisał(a): re: "Przecież termin ważności przedłużonego SK (jeśli pochodzi ze SM) jest dłuższy niż Volare." @marek2011 To zalezy. Mi zrobili SM do konca 25, wiec identycznie jak w tym challenge'u ITA. Ale sa tacy, ktorzy maja SK G do polowy 26 itp... Bo pewnie robiłeś w innym rzucie niż ten wakacyjny tuż przed zmianą barw sojuszowych. | |
| Autor: | 07_Zgłoś.Się [ 30 Gru 2024 21:33 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
oskiboski napisał(a): ITA will join Star Alliance and Miles and more since 01jan26. Osobiscie obstawiam,że przedłużyli statusy do konca 25 niby a i tak powiedzą sorki teraz masz drugiego senka i nara Skąd ta informacja o *A? | |
| Autor: | jacek96 [ 31 Gru 2024 08:30 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
oskiboski napisał(a): ITA will join Star Alliance and Miles and more since 01jan26. Osobiscie obstawiam,że przedłużyli statusy do konca 25 niby a i tak powiedzą sorki teraz masz drugiego senka i nara No jak przejdą, to raczej nie będą mogli być w dwóch sojuszach jednocześnie. Nie byłoby to złe rozwiązanie, bo wtedy będzie duża szansa, że inne linie ST chętnie przygarną sieroty, więc będą dwa statusy. | |
| Autor: | oskiboski [ 18 Sty 2025 10:05 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
Lot wykonałem, jeszcze się nie naliczył( zawsze to trwa u nich) a mimo to data ważności kartty poszła do końca lutego | |
| Autor: | DXmaniac [ 18 Sty 2025 13:38 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
Na F na profilach linii lotniczych z grupy LH pojawiają się oficjalne powitania ITA Airways w grupie LH. Kwestią czasu jest dołączenie do Miles&More. | |
| Autor: | oskiboski [ 18 Sty 2025 13:59 ] |
| Temat postu: | Re: ITA Volare |
Być może to będzie 1.03 skoro status przedłużyli tylko do końca lutego | |
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |