Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

ITA Volare
ita-volare,1575,167329
Strona 1 z 2

Autor:  cz4444 [ 22 Wrz 2022 17:37 ]
Temat postu:  ITA Volare

Ktoś już próbował podpiąć swój status ITA do innych linii z sojuszu Sky Team?
W listopadzie będę miał lot i się zastanawiam jak tam sprawy z Lounge i wybraniem miejsc.

Autor:  Zeus [ 22 Wrz 2022 17:39 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

ita-volare-czyli-wloska-reinkarnacja,1521,161433

Autor:  skrzat [ 23 Gru 2024 12:10 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

Właśnie dostałem maila, że za 1 lot przedłużą mi status o rok:

Book before January 10, 2025 to any destination and fly prior to January 31, 2025 and we will renew your membership in Volare Club Premium for another year.

Autor:  oskiboski [ 23 Gru 2024 12:12 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

U mnie to samo. Gdzie lecimy ?

Autor:  man4business [ 23 Gru 2024 12:30 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

Przez trzy lata przedłużali za nic, może pękną czwarty raz... :lol: swoją drogą, w obliczu zakupów przez LH ten program za chwilę stanie się równie "bez"cenny jak Alitalia MilleMiglia Program (który też się ogłasza, że istnieje, co najmniej do 31.10.2025...).

Autor:  jaco027 [ 23 Gru 2024 12:30 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

Super. Chyba wszyscy dostają!
No to zlot w jakimś Palermo Bari albo po prostu na Piazza Navona
@mod prosba o przeniesienie do watku dot. Reinkarnacji.
Ps. Przedłużenie statusu to jakieś 150pln. Przy okazji bytności w Italii... a pew ie znajdzie się taniej.
Image

Autor:  oskiboski [ 23 Gru 2024 18:32 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

Zamknąłem się w 4 stówkach :)

Autor:  jacek96 [ 24 Gru 2024 15:52 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

Fajnie, tyle że post mógłby więcej wnosić do dyskusji, bo sama cena nie nadzwyczajna?

Autor:  oskiboski [ 24 Gru 2024 16:03 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

Podobnie jak Twój Jacku :) ok dorzucę, że startuję i kończę w WAW tego samego dnia bez urlopu

Autor:  Maciek737 [ 25 Gru 2024 00:59 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

Także melduję, że otrzymałem ofertę.
Czy ktoś jest w takiej sytuacji, że ma status w SK i przedłuża bilard? Jeśli tak, to dlaczego?

Autor:  jacek96 [ 25 Gru 2024 05:19 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

Na pewno termin ważności, poza mniej oczywistymi.

Autor:  marek2011 [ 25 Gru 2024 06:26 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

Przecież termin ważności przedłużonego SK (jeśli pochodzi ze SM) jest dłuższy niż Volare.
Jedyną zaletą włoskiego programu może być potencjalne połączenie z M&M, ale to nie jest wcale konieczny scenariusz, vide choćby kazus właśnie SK i AF/KL , gdzie oba programy działają niezależnie i nawet nie było zdaje się oferty SM między nimi.

Autor:  jaco027 [ 25 Gru 2024 10:28 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

re: "Przecież termin ważności przedłużonego SK (jeśli pochodzi ze SM) jest dłuższy niż Volare."
@marek2011 To zalezy. Mi zrobili SM do konca 25, wiec identycznie jak w tym challenge'u ITA. Ale sa tacy, ktorzy maja SK G do polowy 26 itp...

Autor:  oskiboski [ 30 Gru 2024 19:46 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

ITA will join Star Alliance and Miles and more since 01jan26.

Osobiscie obstawiam,że przedłużyli statusy do konca 25 niby a i tak powiedzą sorki teraz masz drugiego senka i nara

Autor:  marek2011 [ 30 Gru 2024 19:58 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

jaco027 napisał(a):
re: "Przecież termin ważności przedłużonego SK (jeśli pochodzi ze SM) jest dłuższy niż Volare."
@marek2011 To zalezy. Mi zrobili SM do konca 25, wiec identycznie jak w tym challenge'u ITA. Ale sa tacy, ktorzy maja SK G do polowy 26 itp...


Bo pewnie robiłeś w innym rzucie niż ten wakacyjny tuż przed zmianą barw sojuszowych.

Autor:  07_Zgłoś.Się [ 30 Gru 2024 21:33 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

oskiboski napisał(a):
ITA will join Star Alliance and Miles and more since 01jan26.

Osobiscie obstawiam,że przedłużyli statusy do konca 25 niby a i tak powiedzą sorki teraz masz drugiego senka i nara


Skąd ta informacja o *A?

Autor:  jacek96 [ 31 Gru 2024 08:30 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

oskiboski napisał(a):
ITA will join Star Alliance and Miles and more since 01jan26.

Osobiscie obstawiam,że przedłużyli statusy do konca 25 niby a i tak powiedzą sorki teraz masz drugiego senka i nara

No jak przejdą, to raczej nie będą mogli być w dwóch sojuszach jednocześnie. Nie byłoby to złe rozwiązanie, bo wtedy będzie duża szansa, że inne linie ST chętnie przygarną sieroty, więc będą dwa statusy.

Autor:  oskiboski [ 18 Sty 2025 10:05 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

Lot wykonałem, jeszcze się nie naliczył( zawsze to trwa u nich) a mimo to data ważności kartty poszła do końca lutego

Autor:  DXmaniac [ 18 Sty 2025 13:38 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

Na F na profilach linii lotniczych z grupy LH pojawiają się oficjalne powitania ITA Airways w grupie LH. Kwestią czasu jest dołączenie do Miles&More.

Autor:  oskiboski [ 18 Sty 2025 13:59 ]
Temat postu:  Re: ITA Volare

Być może to będzie 1.03 skoro status przedłużyli tylko do końca lutego :(

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/