Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: ITA Volare
#21 PostWysłany: 19 Sty 2025 08:34 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3629
Loty: 793
Kilometry: 1 017 721
Krajów: 72 / 33.6%
platynowy
LH ostatecznie sfinansowała zakup

https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosc ... 23154.html
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: ITA Volare
#22 PostWysłany: 31 Sty 2025 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 3230
złoty
oskiboski napisał(a):
Być może to będzie 1.03 skoro status przedłużyli tylko do końca lutego :(


Calkiem mozliwe, ze bedzie to 01.03

https://www.lufthansagroup.com/de/theme ... rways.html

''In einigen Wochen werden Vielflieger von ITA Airways ihre Punkte beziehungsweise Meilen wahlweise im bestehenden Programm „Volare“ von ITA Airways oder bereits bei Miles & More, dem Loyalitätsprogramm der Lufthansa Group, sammeln können. Zudem werden Miles & More Teilnehmende die Möglichkeit haben, Meilen auf ITA Airways Flügen zu sammeln und einzulösen.''
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: ITA Volare
#23 PostWysłany: 03 Lut 2025 13:22 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
ITA Airways oficjalnie opuściło sojusz SkyTeam 3 lutego 2025 r., a okres przejściowy kończy się 30 kwietnia 2025 r. SkyTeam i linia lotnicza zapewniają płynne przejście, podczas gdy ITA Airways ma dołączyć do Star Alliance w tym roku.

https://x.com/airwaysmagazine/status/18 ... 4076976132
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: ITA Volare
#24 PostWysłany: 07 Lut 2025 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 3230
złoty
oskiboski napisał(a):
Lot wykonałem, jeszcze się nie naliczył( zawsze to trwa u nich) a mimo to data ważności kartty poszła do końca lutego


Naliczyli Ci ten lot ? 12 dzien czekam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: ITA Volare
#25 PostWysłany: 07 Lut 2025 14:06 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7504
Loty: 625
Kilometry: 1 373 918
Krajów: 75 / 35.1%
Tak status 02.25. Troche polecieli w chu
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: ITA Volare
#26 PostWysłany: 07 Lut 2025 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1679
Loty: 271
Kilometry: 602 356
Krajów: 62 / 29.0%
srebrny
Nie do konca rozumiem formuly odejscia AZ ze Skyteam. Odejscie nastąpiło natychmiastowo z dniem X natomiast teraz obowiązuje jakiś bliżej nieokreślony okres przejściowy. Probowalem znalezc zasady na jakich bedzie sie to odbywac, ale poległem.

Czy w trakcie okresu przejsciowego status AZ pozwoli na korzystanie z benefitów ST typu lounge, bagaz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: ITA Volare
#27 PostWysłany: 07 Lut 2025 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 5600
platynowy
W loungach AZ w IT wpuszczają na ST
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: ITA Volare
#28 PostWysłany: 07 Lut 2025 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 3230
złoty
oskiboski napisał(a):
Tak status 02.25. Troche polecieli w chu


Niby maja to wydluzyc, pytanie do czego bedzie to w 2025 przydatne. Info z FT 02.02
''Called ITA yesterday. Cards will be first extended to Feb 2025 on order to get all January activities posted. Then extension to Jan 26 will be updated starting mid February.''
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
07_Zgłoś.Się lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: ITA Volare
#29 PostWysłany: 19 Lut 2025 16:31 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 906
niebieski
skrzat napisał(a):
Właśnie dostałem maila, że za 1 lot przedłużą mi status o rok:

Book before January 10, 2025 to any destination and fly prior to January 31, 2025 and we will renew your membership in Volare Club Premium for another year.


Dotrzymali słowa. Status zaktualizowany do 01/26.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: ITA Volare
#30 PostWysłany: 19 Lut 2025 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1174
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Krajów: 29 / 13.6%
niebieski
U mnie też "dobra zmiana".
Z Premium ze status match zjechałem do Smart.

Także plan na status match z ITA do Lufthansy kiedyś tam spełzł na niczym.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: ITA Volare
#31 PostWysłany: 21 Lut 2025 16:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 3230
złoty
Przedluzyli, mimo ze lot do tej pory sie nie pokazal w aktywnosciach bo 75% jego ceny oplacilem ich punktami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: ITA Volare
#32 PostWysłany: 05 Mar 2025 19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1679
Loty: 271
Kilometry: 602 356
Krajów: 62 / 29.0%
srebrny
tunczaj napisał(a):
Nie do konca rozumiem formuly odejscia AZ ze Skyteam. Odejscie nastąpiło natychmiastowo z dniem X natomiast teraz obowiązuje jakiś bliżej nieokreślony okres przejściowy. Probowalem znalezc zasady na jakich bedzie sie to odbywac, ale poległem.

Czy w trakcie okresu przejsciowego status AZ pozwoli na korzystanie z benefitów ST typu lounge, bagaz?


Podbijam, czy ktoś testował benefity przypadające z tytułu statusu AZ na lotach ST w ostatnim czasie? Przede wszystkim lounge
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: ITA Volare
#33 PostWysłany: 16 Lip 2025 09:32 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10218
HON fly4free
-- 24 Kwi 2025 09:54 --

Statusowcy ITA mogą obecnie zrobić SM do M&M na FTL/SEN, ale tylko ci prawdziwi. Wymagane progi punktowe to 30-59,999 dla FTL i od 60k dla SEN uzbierane w Volare do 31 stycznia br.
Z kolei jak ktoś nie ma statusu w ITA to jest możliwość SM z większości programów OW + EK, ale tylko dla osób, które dotąd nie korzystały z podobnej opcji wcześniej plus status ważny do 31.12.2025, więc nie ma co liczyć na przeniesienie statusu do M&M po 1 stycznia 2026, czyli gdy Volare zostanie wchłonięty przez M&M od początku 2026

-- 16 Lip 2025 08:32 --

Po zalogowaniu się można updejtować cokolwiek w ustawieniach konta i otrzymać 2000 mil. Bonus jest jednorazowy i możliwy do otrzymania do końca lipca.
Wpada od razu.
Góra
 Profil Relacje PM off
skrzat lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: ITA Volare
#34 PostWysłany: 05 Wrz 2025 17:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 3677
HON fly4free
2000 punktów za aktualizację danych w ITA Volare.
Wystarczy zmienić adres lub płeć (w zasadzie cokolwiek).
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: ITA Volare
#35 PostWysłany: 18 Gru 2025 20:34 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10218
HON fly4free
-- 05 Wrz 2025 16:43 --

Pisałem o tym w lipcu ? (wyżej).
Tyle że przedłużają cały czas termin do...

-- 18 Gru 2025 19:34 --

Program został przedłużony do 30 marca 2026.
Czy zostanie zamknięty czy zintegrowany z M&M po tej dacie na razie nie wiadomo.


Ostatnio podbity przez marek2011, 18 Gru 2025 20:34
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group