Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: IHG Ambasador
#61 PostWysłany: 08 Sie 2024 09:18 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 874
Zbanowany
niebieski
Kol. @MTalma
Na Iberostary zdecydowanie sie oplaca, zwlaszcza, jesli bedziesz tam nocowal wiecej niz 2-3 noce, np. tydzien.
Upgrade do lepszego/wiekszego pokoju dostaniesz na 99%, a przy kilkudniowym pobycie na pewno przewyzszy on koszt rocznego ambasadora.
Juz nie mowiac, jesli planujesz 2-3 pobyty w roku w Iberostarach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: IHG Ambasador
#62 PostWysłany: 28 Sie 2024 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1829
platynowy
@flus a teraz pytanie dodatkowe:
mam ok 20 nocy w IHG w tym roku, kupuje Ambasadora, podbija mi do platyny + 20 nocy, czy gołej platyny?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: IHG Ambasador
#63 PostWysłany: 28 Sie 2024 14:13 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3629
Loty: 793
Kilometry: 1 017 721
Krajów: 72 / 33.6%
platynowy
Żadnych nocy nie zwiększa po postu przejście z Golda do Platyny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: IHG Ambasador
#64 PostWysłany: 28 Sie 2024 17:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1829
platynowy
A ja nie mówię o zwiększeniu. Będę miał platynę z 20 nocami? I kolejne 10 podbije mi do diamonds?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: IHG Ambasador
#65 PostWysłany: 28 Sie 2024 18:00 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3629
Loty: 793
Kilometry: 1 017 721
Krajów: 72 / 33.6%
platynowy
Tak, dostaniesz Platynę, noce pozostaje bez zmian.
Poza tym Diamond jest od 70 nocy.
Podbijają tylko status a nie nocki to nie Accor.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: IHG Ambasador
#66 PostWysłany: 15 Lut 2025 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 3293
Loty: 588
Kilometry: 853 526
Krajów: 52 / 24.3%
złoty
Mam pytanie dla znawców tej sieci. W zeszłym roku w stołecznym Intercontinental były taryfy z salonikiem. Natomiast od kilku miesięcy już ich nie widzę. Czy obecnie trzeba tą opcję wykupić osobno w hotelu czy dostępną jest tylko dla wąskiej grupy z abonamentem?


Ostatnio edytowany przez Darek M., 15 Lut 2025 23:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: IHG Ambasador
#67 PostWysłany: 15 Lut 2025 19:13 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3629
Loty: 793
Kilometry: 1 017 721
Krajów: 72 / 33.6%
platynowy
Pewnie Ci chodzi o Crowne Plaza,
wejdź w szczegóły pokoju od King Premium dostęp do lounge jest

Załącznik:
Screenshot_2025-02-15-18-09-53-70_eccdb402f11190f50e89cce14b10354a.jpg
Screenshot_2025-02-15-18-09-53-70_eccdb402f11190f50e89cce14b10354a.jpg [ 152.28 KiB | Obejrzany 770 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: IHG Ambasador
#68 PostWysłany: 17 Lut 2025 07:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 5600
platynowy
W kazdym IC na swiecie wejdziesz do salonki jak masz "Annual Lounge Membership". Nalezy sie sie jak psu micha.
PS. swoja droga przesadzili ostatnio z tym AMB, nie daje juz Diamonda, koszt wzrosl do 225$ / 45k pts, nic dziwnego, ze ciagna sprzeadaz (widac komu zalezy ;) ), standardowo miala sie skonczyc 1 lutego, a wchodzac na konto caly czas mozna kupic :lol:
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: IHG Ambasador
#69 PostWysłany: 17 Lut 2025 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 3293
Loty: 588
Kilometry: 853 526
Krajów: 52 / 24.3%
złoty
Problem był w wyszukiwaniu. Po dodaniu dziecka nie było widać taryfy z lounge Access
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: IHG Ambasador
#70 PostWysłany: 02 Mar 2026 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 3293
Loty: 588
Kilometry: 853 526
Krajów: 52 / 24.3%
złoty
Przedłużając IHG Ambassador za $$ otrzymam 15.000 punktów bez żadnych haczyków?
Czyli ostatecznie wyjdzie 225$ - 75$ =$150,00

Miałem nie przedłużać, ale może się skuszę przy tej ofercie:

„Renew your membership for USD225 by 01 April 2026 and enjoy 15,000 IHG One Rewards bonus points.* Alternatively, you can also renew your Ambassador membership for 45,000 IHG One Rewards points.**”

The 15,000 IHG One Rewards bonus points incentive is offered only in connection with valid renewals processed with the USD225 renewal fee form of payment.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group