| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Flying Blue flying-blue,1575,1821 | Strona 5 z 31 |
| Autor: | pawfazi [ 13 Paź 2016 19:00 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
sprawdziłem na innym komputerze i tańsze hotele się pojawiły. proponuję sprawdzić jak komuś zależy na tańszym hotelu. | |
| Autor: | JIK [ 13 Paź 2016 19:01 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Tulio napisał(a): Niestety deal był za dobry. Kto nie zarezerwował parę dni temu, teraz tanich stawek nie złapie, bo wyszukuje właśnie tylko hotele od 100 USD/EUR w górę. Wszytko działa jak należy, ale widzę że WAW została ucięta, tylko 2 hotele jw. Ja sprawdzałem Zakopane i działa. Screen sprzed chwili Załącznik: 2016-10-13_185958.png [ 185.79 KiB | Obejrzany 2044 razy ] | |
| Autor: | Pawel_T [ 13 Paź 2016 19:13 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
@JIK rozrosla sie ta Warszawa ostatnio na poludnie | |
| Autor: | Robertos [ 13 Paź 2016 19:24 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Poznań też wchodzi, niemiecka wersja strony Załącznik: FB.jpg [ 21.48 KiB | Obejrzany 2015 razy ] | |
| Autor: | przemos74 [ 13 Paź 2016 19:31 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
U mnie tylko na Internet Explore pokazuje pełną listę hoteli w Warszawie. Inne przeglądarki, pomimo czyszczenia ciasteczek czy trybu porno pokazują > 100$. Co ciekawe nie ma ani jednego hotelu w Pekinie... | |
| Autor: | Hetman [ 13 Paź 2016 19:49 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Zjadlem ciacha, niemiecka wersja Alicante 2 nocki - lekko gladko i przyjemnie Załącznik: fb.JPG [ 36.98 KiB | Obejrzany 1996 razy ] | |
| Autor: | mucha [ 13 Paź 2016 23:22 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Rzeczywiście w IE oraz w wersji niemieckiej są tańsze hotele. Tutaj Wrocław. Załącznik: ph.jpg [ 28.57 KiB | Obejrzany 1922 razy ] | |
| Autor: | Tulio [ 14 Paź 2016 14:04 ] | ||
| Temat postu: | Re: Flying Blue | ||
przemos74 napisał(a): U mnie tylko na Internet Explore pokazuje pełną listę hoteli w Warszawie. Inne przeglądarki, pomimo czyszczenia ciasteczek czy trybu porno pokazują > 100$. Co ciekawe nie ma ani jednego hotelu w Pekinie... U mnie na innym sprzęcie poszło z górki na Chromie. Niemiecka wersja. Jest sporo tanich hoteli w Warszawie w okresie między świętami a Nowym Rokiem. Przykładowo BW poniżej, choć jest z czego wybierać. Na innym sprzęcie już mi się lista nie pokazuje, więc nie podam co i jak. Dla bliskich październikowych terminów BW mi nie wyszukiwał, więc z promo BW i Miles&More nie dało rady u mnie tego połączyć.
| |||
| Autor: | piotrek_ [ 14 Paź 2016 14:20 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Dziwna sprawa z tą promocją, od wczoraj próbowałem wyszukiwać hoteli na 3 komputerach (domowy, laptop, w pracy) i na żadnym nie szuka jak należy. Na każdym na różnych przeglądarkach (Firefox, IE, Opera, Chrome, Safari). Na telefonie to samo. Naprawdę dziwne mają te mechanizmy... Edit: Wreszcie jakoś udało mi się zrobić rezerwację. Tzn. udało... Kartę obciążyło, a na stronie wyskoczył jakiś błąd. Blokada na karcie się pojawiła, ale żadnego potwierdzenia nie wygenerowało... Ekran stanął na tym, który dalej prosi o wpisanie danych karty. Ktoś tak miał? Cóż pozostaje chyba skontaktować się z supportem i poprosić o wystawienie ręczne. correos napisał(a): rezerwacja noclegu PointsHound domyslnie w $ po zamianie na Euro faktycznie obciaza w tej walucie? czy podaje szacunkowa wartosc, a obciazenie karty bedzie jednak w $? Obciążenie jest w €. | |
| Autor: | brzuh [ 15 Paź 2016 11:56 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Jak myślicie za „No-show fee” naliczą mile??. 12000 mil za ok 50 euro ( jak hotele we Wrocławiu) to niezły kąsek. | |
| Autor: | Arekkk [ 15 Paź 2016 15:58 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
W jakich terminach znalazłeś taką stawkę we Wrocławiu? | |
| Autor: | brzuh [ 15 Paź 2016 19:50 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Termin znaleziony Wrocław 19-21.11.2016 w Quality System Hotel Wrocław. | |
| Autor: | lendziro [ 17 Paź 2016 08:54 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Robertos napisał(a): Istnieje możliwość zbierania mil za rezerwacje na booking.com http://www.booking.com/index.pl-pl.html?aid=320721 1 euro = 1 mila oraz za loty transavia https://www.flyingblue.com/spend-miles/ ... savia.html Czy ktoś może wstawić screen z miejscem gdzie podaje sie nr karty FlyingBlue na rezerwacji hotelu? - Czy można dodać numer do istneijącej już rezerwacji czy tylko do nowej? | |
| Autor: | correos [ 17 Paź 2016 09:06 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
@lendziro ostatni etap rezerwacji dane osobowe kontakt i platnosc karta dodatkowe pole do wypelnienia Załącznik: aaaa.JPG [ 34.67 KiB | Obejrzany 1536 razy ] | |
| Autor: | Robertos [ 17 Paź 2016 09:43 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
lendziro napisał(a): Robertos napisał(a): Istnieje możliwość zbierania mil za rezerwacje na booking.com http://www.booking.com/index.pl-pl.html?aid=320721 1 euro = 1 mila oraz za loty transavia https://www.flyingblue.com/spend-miles/ ... savia.html Czy ktoś może wstawić screen z miejscem gdzie podaje sie nr karty FlyingBlue na rezerwacji hotelu? - Czy można dodać numer do istneijącej już rezerwacji czy tylko do nowej? nie ma możliwości dopisania numeru FB do istniejącej rezerwacji | |
| Autor: | rob_sad [ 20 Paź 2016 15:32 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
horacy19 napisał(a): 3000 mil za zapisanie się do 25.10 i pierwszym odbytym locie do 5.02.17 https://www.flyingblue.com/account/join ... ml?pc=KLUS Ten link dotyczy wyłącznie promocji dla US z adresem w US (wcześniej jest quiz, ale jego efektem jest kod). Nawet po podobaniu prawidłowego adresu i telefonu w US rejestracja nie przechodzi ;( Podobna promocja 3000mil na start jest też zdaje się w Kanadzie, Ekwadorze plus Indie. Być może są też dla innych krajów, ale raczej nie dla Europy. | |
| Autor: | bazx [ 20 Paź 2016 17:55 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
W moim przypadku mile juz wpadly, 3 dni po dacie wymeldowania | |
| Autor: | silazak [ 20 Paź 2016 21:41 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Jak często można przelewac pkt e-rewards na FB ? | |
| Autor: | sliwa122 [ 20 Paź 2016 21:42 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Co 30 dni | |
| Autor: | silazak [ 20 Paź 2016 23:12 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
co 30 dni licząc na konto FB czy e-rewards ? | |
| Strona 5 z 31 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |