Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Flying Blue
flying-blue,1575,1821
Strona 5 z 31

Autor:  pawfazi [ 13 Paź 2016 19:00 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

sprawdziłem na innym komputerze i tańsze hotele się pojawiły. proponuję sprawdzić jak komuś zależy na tańszym hotelu.

Autor:  JIK [ 13 Paź 2016 19:01 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Tulio napisał(a):
Niestety deal był za dobry. Kto nie zarezerwował parę dni temu, teraz tanich stawek nie złapie, bo wyszukuje właśnie tylko hotele od 100 USD/EUR w górę.


Wszytko działa jak należy, ale widzę że WAW została ucięta, tylko 2 hotele jw.
Ja sprawdzałem Zakopane i działa.

Screen sprzed chwili

Załącznik:
2016-10-13_185958.png
2016-10-13_185958.png [ 185.79 KiB | Obejrzany 2044 razy ]

Autor:  Pawel_T [ 13 Paź 2016 19:13 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

@‌JIK‌ rozrosla sie ta Warszawa ostatnio na poludnie :D

Autor:  Robertos [ 13 Paź 2016 19:24 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Poznań też wchodzi, niemiecka wersja strony

Załącznik:
FB.jpg
FB.jpg [ 21.48 KiB | Obejrzany 2015 razy ]

Autor:  przemos74 [ 13 Paź 2016 19:31 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

U mnie tylko na Internet Explore pokazuje pełną listę hoteli w Warszawie. Inne przeglądarki, pomimo czyszczenia ciasteczek czy trybu porno pokazują > 100$. Co ciekawe nie ma ani jednego hotelu w Pekinie...

Autor:  Hetman [ 13 Paź 2016 19:49 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Zjadlem ciacha, niemiecka wersja
Alicante 2 nocki - lekko gladko i przyjemnie
Załącznik:
fb.JPG
fb.JPG [ 36.98 KiB | Obejrzany 1996 razy ]

Autor:  mucha [ 13 Paź 2016 23:22 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Rzeczywiście w IE oraz w wersji niemieckiej są tańsze hotele. Tutaj Wrocław.

Załącznik:
ph.jpg
ph.jpg [ 28.57 KiB | Obejrzany 1922 razy ]

Autor:  Tulio [ 14 Paź 2016 14:04 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

przemos74 napisał(a):
U mnie tylko na Internet Explore pokazuje pełną listę hoteli w Warszawie. Inne przeglądarki, pomimo czyszczenia ciasteczek czy trybu porno pokazują > 100$. Co ciekawe nie ma ani jednego hotelu w Pekinie...

U mnie na innym sprzęcie poszło z górki na Chromie.
Niemiecka wersja.
Jest sporo tanich hoteli w Warszawie w okresie między świętami a Nowym Rokiem.
Przykładowo BW poniżej, choć jest z czego wybierać.
Na innym sprzęcie już mi się lista nie pokazuje, więc nie podam co i jak.
Dla bliskich październikowych terminów BW mi nie wyszukiwał, więc z promo BW i Miles&More nie dało rady u mnie tego połączyć.

Załączniki:
FB PointsHound Warsaw BW.png
FB PointsHound Warsaw BW.png [ 12.67 KiB | Obejrzany 1819 razy ]

Autor:  piotrek_ [ 14 Paź 2016 14:20 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Dziwna sprawa z tą promocją, od wczoraj próbowałem wyszukiwać hoteli na 3 komputerach (domowy, laptop, w pracy) i na żadnym nie szuka jak należy. Na każdym na różnych przeglądarkach (Firefox, IE, Opera, Chrome, Safari). Na telefonie to samo. Naprawdę dziwne mają te mechanizmy... :roll:

Edit: Wreszcie jakoś udało mi się zrobić rezerwację. Tzn. udało... Kartę obciążyło, a na stronie wyskoczył jakiś błąd. Blokada na karcie się pojawiła, ale żadnego potwierdzenia nie wygenerowało... Ekran stanął na tym, który dalej prosi o wpisanie danych karty. Ktoś tak miał? Cóż pozostaje chyba skontaktować się z supportem i poprosić o wystawienie ręczne.

correos napisał(a):
rezerwacja noclegu PointsHound domyslnie w $
po zamianie na Euro faktycznie obciaza w tej walucie?
czy podaje szacunkowa wartosc, a obciazenie karty bedzie jednak w $?


Obciążenie jest w €.

Autor:  brzuh [ 15 Paź 2016 11:56 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Jak myślicie za „No-show fee” naliczą mile??. 12000 mil za ok 50 euro ( jak hotele we Wrocławiu) to niezły kąsek.

Autor:  Arekkk [ 15 Paź 2016 15:58 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

W jakich terminach znalazłeś taką stawkę we Wrocławiu?

Autor:  brzuh [ 15 Paź 2016 19:50 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Termin znaleziony Wrocław 19-21.11.2016 w Quality System Hotel Wrocław.

Autor:  lendziro [ 17 Paź 2016 08:54 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Robertos napisał(a):
Istnieje możliwość zbierania mil za rezerwacje na booking.com http://www.booking.com/index.pl-pl.html?aid=320721
1 euro = 1 mila
oraz za loty transavia https://www.flyingblue.com/spend-miles/ ... savia.html


Czy ktoś może wstawić screen z miejscem gdzie podaje sie nr karty FlyingBlue na rezerwacji hotelu?
- Czy można dodać numer do istneijącej już rezerwacji czy tylko do nowej?

Autor:  correos [ 17 Paź 2016 09:06 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

@‌lendziro‌
ostatni etap rezerwacji
dane osobowe kontakt i platnosc karta
dodatkowe pole do wypelnienia
Załącznik:
aaaa.JPG
aaaa.JPG [ 34.67 KiB | Obejrzany 1536 razy ]

Autor:  Robertos [ 17 Paź 2016 09:43 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

lendziro napisał(a):
Robertos napisał(a):
Istnieje możliwość zbierania mil za rezerwacje na booking.com http://www.booking.com/index.pl-pl.html?aid=320721
1 euro = 1 mila
oraz za loty transavia https://www.flyingblue.com/spend-miles/ ... savia.html


Czy ktoś może wstawić screen z miejscem gdzie podaje sie nr karty FlyingBlue na rezerwacji hotelu?
- Czy można dodać numer do istneijącej już rezerwacji czy tylko do nowej?


nie ma możliwości dopisania numeru FB do istniejącej rezerwacji

Autor:  rob_sad [ 20 Paź 2016 15:32 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

horacy19 napisał(a):
3000 mil za zapisanie się do 25.10 i pierwszym odbytym locie do 5.02.17
https://www.flyingblue.com/account/join ... ml?pc=KLUS


Ten link dotyczy wyłącznie promocji dla US z adresem w US (wcześniej jest quiz, ale jego efektem jest kod).
Nawet po podobaniu prawidłowego adresu i telefonu w US rejestracja nie przechodzi ;(

Podobna promocja 3000mil na start jest też zdaje się w Kanadzie, Ekwadorze plus Indie. Być może są też dla innych krajów, ale raczej nie dla Europy.

Autor:  bazx [ 20 Paź 2016 17:55 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

W moim przypadku mile juz wpadly, 3 dni po dacie wymeldowania :)

Autor:  silazak [ 20 Paź 2016 21:41 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Jak często można przelewac pkt e-rewards na FB ?

Autor:  sliwa122 [ 20 Paź 2016 21:42 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Co 30 dni

Autor:  silazak [ 20 Paź 2016 23:12 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

co 30 dni licząc na konto FB czy e-rewards ?

Strona 5 z 31 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/