| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Flying Blue flying-blue,1575,1821 | Strona 4 z 31 |
| Autor: | JIK [ 07 Paź 2016 18:17 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Tak tylko informacyjnie. Stawki za loty OW (normalne) w promocji stawki spadają podobno o połowę. WAW - AMS | 8.75k + 35 EUR BKK - KUL | 10k + 37 EUR JFK - LAX | 12.5k + 5 EUR JFK - HNL | 15k + 5 EUR JFK- SXM | 15k + 35 EUR WAW - DXB | 20k + 35 EUR WAW - JFK | 25k + 106 EUR WAW - SXM | 30k + 90 EUR TYO - HKG | 20k + 25 EUR Jakby ktoś musiał dokupić mile to 2k mil kosztuję 55 EUR (w zakupie) | |
| Autor: | lukste9 [ 07 Paź 2016 18:36 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Teraz mozna leciec do SXM za 15 tys OW.Co miesiac wiele promocji.Mozna rowniez leciec za 40 tys mil OW do PPT.Rowniez Hawaje sa w tym samym regionie co Karaiby wiec wystarczy 15 tys mil.Poluje na HAV lub SXM wlasnie z HNL ale poki co brak wogole dostepnosci na Karaiby.Nawet telefonicznie mowia ze nie ma takich lotow za mile choc Delta ma dostepnosc:/ | |
| Autor: | JIK [ 10 Paź 2016 10:36 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
@Tulio dzięki za deal. Noclegi klepnięte. Cytuj: Your Miles will be credited within 2 weeks after your stay. | |
| Autor: | Tulio [ 10 Paź 2016 11:09 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Ja też może klepnę, choć jeszcze nie zdecydowałem. Ja lubię mieć 2 pieczenie od razu, więc w takich wypadkach rezerwuję albo nie w sieciówkach albo tam gdzie jest szansa, że przyznają punkty za rezerwację przez OTA lub przynajmniej będą honorować status (w pierwszym przypadku chodzi o Best Western - szansa na dodatkowe 3500 mil Miles and More, w drugim przypadku chodzi o śniadania w cenie w Club Carlson). Odnośnie no show, to tutaj bym odradzał, bo to są 2 noce konieczne, a hotele po pierwszej nocy kasują dalszą część rezerwacji, więc ryzykowna zabawa. | |
| Autor: | przemos74 [ 10 Paź 2016 11:18 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
@Tulio Żeby dostać 3,5k mil w M&M nie trzeba robić rezerwacji przez dedykowaną stronę? PS. Miałem ten sam pomysł w przypadku Best Western | |
| Autor: | Tulio [ 10 Paź 2016 11:28 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Nie trzeba. Jedynym problemem jest to, że w BW ostatnio już nie tak chętnie jak kiedyś są skłonni do zaliczenia rezerwacji przez OTA. Ale szanse są, wszystko zależy od danego hotelu. | |
| Autor: | silazak [ 12 Paź 2016 20:51 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Mam pytanie do znawców tematu . Obecna promocja 12000 mil wydaje się aż nadto kusząca | |
| Autor: | Rockriderr [ 12 Paź 2016 21:08 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
możesz spróbować przez ankiety e-rewards: 8000 punktów = 2000 mil w FB. | |
| Autor: | Robertos [ 13 Paź 2016 08:03 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Istnieje możliwość zbierania mil za rezerwacje na booking.com http://www.booking.com/index.pl-pl.html?aid=320721 1 euro = 1 mila oraz za loty transavia https://www.flyingblue.com/spend-miles/ ... savia.html | |
| Autor: | rml [ 13 Paź 2016 08:41 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
JIK napisał(a): Tak tylko informacyjnie. Stawki za loty OW (normalne) w promocji stawki spadają podobno o połowę. WAW - AMS | 8.75k + 35 EUR BKK - KUL | 10k + 37 EUR JFK - LAX | 12.5k + 5 EUR JFK - HNL | 15k + 5 EUR JFK- SXM | 15k + 35 EUR WAW - DXB | 20k + 35 EUR WAW - JFK | 25k + 106 EUR WAW - SXM | 30k + 90 EUR TYO - HKG | 20k + 25 EUR Jakby ktoś musiał dokupić mile to 2k mil kosztuję 55 EUR (w zakupie) Sorry za pytanie ale wolę się upewnić, te stawki które podałeś to są te normalne a nie już obniżone o połowę w promocji? | |
| Autor: | Robertos [ 13 Paź 2016 09:09 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Przecież napisał, że to są normalne stawki. W promo są takie: | |
| Autor: | correos [ 13 Paź 2016 13:16 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
rezerwacja noclegu PointsHound domyslnie w $ po zamianie na Euro faktycznie obciaza w tej walucie? czy podaje szacunkowa wartosc, a obciazenie karty bedzie jednak w $? | |
| Autor: | piotrek_ [ 13 Paź 2016 15:33 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Czy za mile w tym programie można zabookować bilet dla innej osoby? Mam też pytanie, co do oferty PointsHound. Nigdzie nie widzę zapisu, co do daty noclegów. Jest tylko informacja o dacie dokonania rezerwacji, do 15 października. W lutym lecę na Filipiny. Nocleg w lutym będzie się liczył? Tulio napisał(a): Odnośnie no show to przy promo Finnaira ludziom za tanie hotele w Azji naliczało, ale jak to zwykle przy no show, gwarancji nie ma. Z chęcią mógłbym na Filipinach (Manila, Coron, Bohol, Puerto Prinessa) odebrać komuś pokój horacy19 napisał(a): 3000 mil za zapisanie się do 25.10 i pierwszym odbytym locie do 5.02.17 https://www.flyingblue.com/account/join ... ml?pc=KLUS Z racji, że lecę tam Ukrainian Airlines+Cebu Pacific, dzięki za info. Lot PS powinien dać dodatkowe 3 tys. mil | |
| Autor: | mucha [ 13 Paź 2016 15:37 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
piotrek_ napisał(a): Czy za mile w tym programie można zabookować bilet dla innej osoby? Tak, ale przygotuj się na to że bilet może się nie wystawić z automatu i możesz być poproszony o telefon i weryfikację. Znam osobę która ze swojego konta zabukowała bilety dla dwóch różnych osób, po czym zostały one skasowane bez żadnej informacji a konto FB zablokowane do czasu wyjaśnienia. Odkręcanie sprawy trwało bardzo długo, AirFrance jest w tych kwestiach bardzo wrażliwy. | |
| Autor: | kefirm [ 13 Paź 2016 15:39 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Z innego konta kupowałem dla siebie i zero problemów. Zaznacz tylko, że właściciel konta nie jest pasażerem. | |
| Autor: | pawfazi [ 13 Paź 2016 18:10 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
wczoraj przeglądałem noclegi w promocji z ekstra 12k punktów. niechcący zamknąłem przeglądarkę i po ponownym wejściu znikły hotele poniżej 100 USD. inne pozostały. spotkaliście się z tym? | |
| Autor: | piotrek_ [ 13 Paź 2016 18:28 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Dziś w ogóle ciężko coś zarezerwować, mi dla Warszawy widzi w większości dat tylko 2 hotele - Hotel Rialto i Mamison Hotel Le Regina. Wczoraj było ich pełno. Czasem w jakiejś dacie wskoczy ich sporo, po przejsciu na "spend miles" i powrocie na earn. Chyba mają jakiś problem na stronie. | |
| Autor: | Hetman [ 13 Paź 2016 18:30 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Wariant najbardziej ordynarny Dwa konta na te sama osobę? Np różne ip, email, komórka literówka w nazwisko i przestawiona data urodzenia | |
| Autor: | Tulio [ 13 Paź 2016 18:36 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Niestety deal był za dobry. Kto nie zarezerwował parę dni temu, teraz tanich stawek nie złapie, bo wyszukuje właśnie tylko hotele od 100 USD/EUR w górę. | |
| Autor: | piotrek_ [ 13 Paź 2016 18:48 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Raz znajduje, raz nie. Screen sprzed sekundy, nie wiem od czego to zależy. Załącznik: ph.jpg [ 203.52 KiB | Obejrzany 1163 razy ] Inna sprawa, że nie wyświetla promocyjnej stawki milowej. I tu nie ma znaczenia, hotel może być powyżej 100$, tak jak te w Warszawie, a i tak stawka jest 800/1000. Załącznik: waw.jpg [ 196.59 KiB | Obejrzany 1163 razy ] Do końca promocji jeszcze sporo czasu, 2 dni, więc może to naprawią. | |
| Strona 4 z 31 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |