Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Flying Blue
flying-blue,1575,1821
Strona 22 z 31

Autor:  lendziro [ 28 Paź 2022 10:13 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Ktoś sie orientuje jak zdobyć 1000 mil tak aby na konto wpadło do końca roku? (brakuje mi do lotu)

Autor:  skrzat [ 28 Paź 2022 10:21 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Można zamienić 2000 pkt Accor na 1000 mil FB.
Tylko czy to ci się opłaca?
https://www.flyingblue.de/en/earn-spend ... cor-hotels

Autor:  marek2011 [ 28 Paź 2022 10:24 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Można też stworzyć konto "rodzinne" z kimś dorosłym z resztówką na koncie i spróbować przetransferować mile. Warto jednak pamiętać, że tego typu działania mogą wywołać review konta, więc jeśli ktoś sobie je generalnie ceni (ma je długo, status czy coś) to trzeba przemyśleć czy się opłaca ryzyko.

Autor:  Arekkk [ 28 Paź 2022 13:32 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

A czy poza lotami istnieje jakakolwiek inna forma przedłużenia ważności mil? Dokup nie przedłuża, racja?

Autor:  lendziro [ 29 Paź 2022 14:18 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

tom971 napisał(a):
Nowe PROMO AWARDS
Ogólnie to desant na USA.. do 31.03.


https://www.flyingblue.com/en/earn-spen ... mo-rewards


Jakby ktoś był zainteresowany to coś tam mogę "pomóc" przy zakupie

Autor:  skrzat [ 08 Lis 2022 10:14 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Zapowiedziano darmowe stopover'y w biletach-nagrodach (za mile), oczywiście dla lotów w jedną stronę.

https://frequentmiler.com/air-france-kl ... ming-soon/
https://onemileatatime.com/news/flying- ... rs-awards/

Autor:  polansze [ 01 Gru 2022 14:40 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Flying Blue od nowego roku wprowadza zmiany zasad w biletach-nagrodach w klasie pierwszej.
Od 1 stycznia dostępne będzie maksymalnie 1 miejsce w LP za mile na lot, do tego tylko dla Plat/Ulti.

Autor:  Arekkk [ 23 Gru 2022 11:59 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Jaka będzie data ważności punktów Accora po przekonwertowaniu z mil Flying Blue?

Autor:  marek2011 [ 23 Gru 2022 12:01 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Taka jak wszystkich czyli każda aktywność przedłuża o rok wszystkie punkty

Autor:  skrzat [ 07 Sty 2023 00:52 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Proponuję zmienić hasła:
https://www.bleepingcomputer.com/news/s ... unt-hacks/

Autor:  pawfazi [ 07 Sty 2023 11:28 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

ps. Teraz nawet hasła nie chcą tylko wysyłają kod na SMS lub maila.

Autor:  tom971 [ 02 Lut 2023 01:10 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Lutowe PROMO
z KRK do ORD taxy to 128usd

Załączniki:
feb.JPG
feb.JPG [ 101.19 KiB | Obejrzany 1926 razy ]

Autor:  cz4444 [ 02 Lut 2023 18:09 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Dobry deal bo z dużym bagażem - jak ktoś ma mile FB.

Autor:  Tulio [ 01 Mar 2023 15:13 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

W marcowym promo https://www.flyingblue.fr/en/earn-spend ... mo-rewards przecena o 50% Bogoty i Antananarivo.
Jest też kilka ciekawych kierunków z 25% zniżką milową.
Rejsy do 31.08.2023.

Załączniki:
Promo 202303.png
Promo 202303.png [ 620.48 KiB | Obejrzany 1528 razy ]

Autor:  Chupacabra [ 01 Mar 2023 15:53 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Bogota z KRK wchodzi za 14750 mil i 99EUR opłat OW.
Ciekawe, że już od jakiegoś czasu nie mogę nic wyszukać ze startem z WRO. Za każdym razem wywala błąd "not a valid origin".
Nawet WRO-AMS nie przyjmuje.

Autor:  polansze [ 01 Mar 2023 16:07 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

W terminie około majówkowym można wyrwać Madagaskar za 60k w C, tylko przesiadki długie (i nocka na wylocie):

Załączniki:
WAW-TNR.png
WAW-TNR.png [ 301.19 KiB | Obejrzany 1488 razy ]

Autor:  Chupacabra [ 03 Mar 2023 10:50 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Promocja na Bogotę czy Miami jednak jest tak skonstruowana, że tylko loty tam są w promocyjnej stawce. Znalazłem jeden powrót za 68K i 294EUR opłat.
Nie ma nawet lotów prosto na CDG lub AMS w promocyjnych cenach.

Załączniki:
Screen Shot 2023-03-03.jpg
Screen Shot 2023-03-03.jpg [ 66.97 KiB | Obejrzany 1416 razy ]

Autor:  marek2011 [ 03 Mar 2023 11:04 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Widocznie nie ma (już) dostępności. Promocje FB - inaczej niż w M&M - zawsze są skonstruowane w oparciu o oferty one-way i trzeba składać jak ktoś chce RT.

Autor:  polansze [ 03 Mar 2023 11:28 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Chupacabra napisał(a):
.
Nie ma nawet lotów prosto na CDG lub AMS w promocyjnych cenach.

W FB loty bezpośrednie do CDG/AMS są zawsze milowo droższe niż te same loty w połączeniu z dodatkowym segmentem w Europie

Autor:  marek2011 [ 10 Mar 2023 12:55 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Od 28 marca zapowiadają się jakieś zmiany w benefitach dla statusowców, na razie wynika z maila tyle:

Starting 28 March 2023, we will make some changes to existing Flying Blue benefits.
Among them, a 10% discount on first extra luggage for Explorer members, paid seats become free of charge the day before departure for Silver members, or 3 days before departure for Gold members.


Bardziej interesujące są jednak ewentualne cięcia, którymi na razie się nie chwalą ;-)

Strona 22 z 31 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/