Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Flying Blue
flying-blue,1575,1821
Strona 19 z 31

Autor:  skrzat [ 17 Lip 2021 23:14 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Zmiana regionu dla Izraela:
https://frequentmiler.com/air-france-mo ... ss-awards/

Autor:  Chupacabra [ 27 Paź 2021 16:50 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Od wczoraj nie mogę się zalogować na swoje konto FB. Jak na stronie FB, tak na AF czy KLM. Tak jakby guzik "login" nie działał.
Dzwoniłem dziś na infolinię FB, tam twierdzą, że konto jest jak najbardziej w porządku i nawet wysłali mi nowe hasło, ale dalej guzik "login" jest jakby martwy.
Próbowałem na dwóch komputerach i trzech różnych przeglądarkach. Czyszczenie ciasteczek też nic nie zmieniło.

Ktoś, coś?

Autor:  correos [ 27 Paź 2021 19:55 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

wpadlo do spamu na email
Załącznik:
fb.JPG
fb.JPG [ 79.45 KiB | Obejrzany 2406 razy ]

Autor:  marek2011 [ 27 Paź 2021 20:22 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

To jest przypomnienie o trwającej promocji w Accorze (500+2500+3000).

Autor:  Olencjaaa [ 28 Paź 2021 06:46 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Chupacabra napisał(a):
Od wczoraj nie mogę się zalogować na swoje konto FB. Jak na stronie FB, tak na AF czy KLM. Tak jakby guzik "login" nie działał.
Dzwoniłem dziś na infolinię FB, tam twierdzą, że konto jest jak najbardziej w porządku i nawet wysłali mi nowe hasło, ale dalej guzik "login" jest jakby martwy.
Próbowałem na dwóch komputerach i trzech różnych przeglądarkach. Czyszczenie ciasteczek też nic nie zmieniło.

Ktoś, coś?


mam identyczny problem, na szczęście mogę wejść w rezerwacje przez zakładkę my bookings

Autor:  Chupacabra [ 28 Paź 2021 07:34 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Olencjaaa napisał(a):
Chupacabra napisał(a):
Od wczoraj nie mogę się zalogować na swoje konto FB. Jak na stronie FB, tak na AF czy KLM. Tak jakby guzik "login" nie działał.
Dzwoniłem dziś na infolinię FB, tam twierdzą, że konto jest jak najbardziej w porządku i nawet wysłali mi nowe hasło, ale dalej guzik "login" jest jakby martwy.
Próbowałem na dwóch komputerach i trzech różnych przeglądarkach. Czyszczenie ciasteczek też nic nie zmieniło.
Ktoś, coś?

mam identyczny problem, na szczęście mogę wejść w rezerwacje przez zakładkę my bookings


Sytuację rozwiązuje VPN. Jest to chyba ich błąd techniczny.

Autor:  Japończyk [ 28 Paź 2021 10:18 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Sprawdziłem przed chwilą, u mnie logowanie działa i przez strone KLM i przez Flying Blue. Bez VPN-a.
Testowane na Edge'u.

Autor:  Chupacabra [ 28 Paź 2021 10:24 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

U mnie nawet apka nie działa. VPN wszystko rozwiązuje. Dziwna sprawa.

Autor:  Japończyk [ 28 Paź 2021 10:34 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Apka też o dziwo działa ..... :shock:
Czasami za to trzeba się ręcznie logować - jakby gubiła informacje o logowaniu do konta co jakiś czas.

Autor:  maxima [ 21 Lis 2021 13:38 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

mam pytanie o przedłużenie ważności mil - czy jesli mam np. 100k mil ważne do końca roku, a w grudniu odbędę lot za mile i użyję np. 20k mil, to pozostałe 80k mil zostanie przedłużone czy lot za mile nie wydłuża ważności pozostałych??

Autor:  PawelSz [ 21 Lis 2021 14:14 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Lot za mile NIE przedłuża ważności pozostałych. Niestety, tylko kupno biletu prolonguje ważność mil...

Pawel

Autor:  Chupacabra [ 21 Lis 2021 14:28 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

@maxima za 40EUR są krajówki po Francji. Chyba warto tyle zainwestować.

---> Z opóźnieniem, ale do mnie doszło, że aby mile się naliczyły trzeba je wylatać.

Autor:  maxima [ 21 Lis 2021 15:22 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

zostaje więc lot do CDG lub AMS :/

Autor:  Zeus [ 21 Lis 2021 15:24 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Transavia tez powinna dodać pkt więc można taniej z KRK do EIN polecieć i powrót fr/w6

Autor:  rattaman [ 21 Lis 2021 15:56 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Transavia dodaje, ale do najtańszej taryfy trzeba dokupić opcję naliczenia mil na 5EUR za odcinek.
Z KRK so EIN to dobry pomysł, bo na tej trasie lata też Ryan i da się złożyć jednodniówkę.

Autor:  Chupacabra [ 25 Lis 2021 16:51 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

-- 21 Lis 2021 15:30 --

A połączone konta ALL Accor i mile za pobyt w hotelu nie przedłużają ważności mil? /z tego co jest na stronie FB, tylko loty i płatności Amexem FB, ale może ktoś już przetestował??/

-- 25 Lis 2021 15:51 --

Ktoś tu może robił upgrade za mile? Wiecie może ile sobie liczą za upgrade’y? Nie mogę znaleźć oficjalnych informacji.

Autor:  Japończyk [ 30 Lis 2021 13:58 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Czy KLM coś ostatnio grzebał przy zasadach przyznawania XP za podróże w 2022?
Mam jakąś rezerwację na luty, dla której strona KLM zaczęła pokazywać że podróż da +52 XP (poprzedno było 34).
Nie widziałem żadnego info o zmianach, czyżby błąd?

Autor:  ms993 [ 30 Lis 2021 14:58 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

@Japończyk
Cytuj:
EXTENDING OUR COVID-19 MEASURES
In the context of the Covid-19 crisis, we made a promise to you in 2020 to support you in such a challenging moment. In 2021, we renewed that promise and we are now bringing you new measures for 2022.

Renewal of our status and surplus XP protection measures

For our Elite members with a qualification period ending between March 2021 and 30 June 2022 (previously December 2021):

We continue to maintain your status for another period
We continue to restore your surplus XP
Renewal of our Miles validity extension measure

For all Explorer members: all Miles expiring between December 2021 and November 2022 will remain valid until the end of December 2022.

New 2022 measure: Bonus XP

For all members: enjoy a 50% XP bonus for any Air France or KLM marketed flight taken between 01 January 2022 and 30 June 2022.

We hope that 2022 will bring you new opportunities to travel again and discover new horizons with us.

Thank you for your continued loyalty.

https://www.flyingblue.com/en/news/coronavirus

Ciekawe jak będą liczyć 50% bonusu do 5 XP - wyjdzie 7 czy 8?

Autor:  Japończyk [ 30 Lis 2021 15:58 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

@ms993 Zgodnie z kalkulatorem https://www.flyingblue.us/en/programme/xp
Za lot w Eco medium (5 XP), long 3 (12 XP), long 3 (12 XP), medium (5 XP) było 34. Teraz ma być 52 :)
Czyli wychodziłoby 8 XP zamiast 5 dla Medium. (8+18+18+8=52)

Autor:  maxima [ 30 Lis 2021 16:29 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Widzę, że przy okazji wydłużyli ważność mil o rok... uff ;)

Strona 19 z 31 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/