Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Flying Blue
flying-blue,1575,1821
Strona 17 z 31

Autor:  Arekkk [ 01 Paź 2019 13:39 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Czy te stawki obowiązują tylko na loty z Paryża CDG?

Autor:  Tulio [ 13 Paź 2019 22:56 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

-- 01 Paź 2019 13:57 --

Nie tylko :) Przykładowo Chicago najtaniej OW z WAW masz po 16.125 (zatem nawet mniej niż te pokazywane 16.500).
Pamiętaj jedynie, że:
Travel period: from 1st December 2019 to 31st January 2020, departures from Paris.
To Montpellier, offers are valid from Orly airport.

-- 13 Paź 2019 22:56 --

Dodatkowa październikowa wyprzedaż, 16-20.10, na loty od XI.19 do III.2020.
https://specialoffers.flyingblue.com/
Seszele za 76k RT w biznesie, Toronto za 64k RT w biznesie czy Meksyk, Nairobi za 72k RT w biznesie wyglądają zachęcająco ...

Załączniki:
WAW ORD 201912.png
WAW ORD 201912.png [ 55.08 KiB | Obejrzany 3002 razy ]

Autor:  maxima [ 16 Paź 2019 18:57 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

https://specialoffers.flyingblue.com/

oferta specjalna - dość ciekawe kierunki

Autor:  Chupacabra [ 16 Paź 2019 19:47 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Dla regionów to jest wręcz lepsza oferta niż Najmilszy Poniedziałek. Przykładowe OW do NYC są z WRO za 11000 mil i opłaty porównywalne do LOT z WAW.

Załączniki:
Screen Shot 2019-10-16 at 19.41.56.png
Screen Shot 2019-10-16 at 19.41.56.png [ 99.47 KiB | Obejrzany 3307 razy ]

Autor:  Tulio [ 01 Gru 2019 19:13 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

-- 31 Paź 2019 18:37 --

Promo na listopad (loty I-II.2020) już wrzucone:
https://www.airfrance.fr/FR/en/local/re ... miles.htm#

-- 01 Gru 2019 18:13 --

Minął miesiąc, nowa edycja dostępna (loty II-III.2020).
https://www.airfrance.fr/FR/en/local/re ... miles.htm#
Z ciekawszych Edmonton Business OW 30.500 mil (KLM), a w ekonomicznej Chicago 11k czy Boston 11,5 k mil (Air France).

Autor:  Chupacabra [ 01 Gru 2019 22:03 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

W promocji wchodzi większość miast w USA. Niektóre destynacje są dostępne w styczniu.
Przez chwilę pokazał mi się PRG-SLC za 15K OW, z terminami w styczniu i lutym, ale zniknęły zupełnie.

Autor:  turysta bezendu [ 05 Gru 2019 12:28 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Mam małą prośbę o pomoc. Pod koniec lutego 2020r straci mi ważność niecałe 8 tyś mil we Flyingblue. Do tego czasu już raczej na pewno nie polecę żadną linią ze Skyteam. Czy jest jakaś inna szansa przedłużyć mile? (jakieś ankiety itp.) Wiem - nie ma tych mil dużo, ale może kiedyś by się dało je na coś użyć :) Przyznam, że prawie nie latam Skyteam i nigdy nie śledziłem tego wątku :)

Z góry dzięki za dobre rady

Autor:  Zeus [ 05 Gru 2019 12:32 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Kup najtańszy lot transavia

https://www.transavia.com/en-EU/faq/tra ... ying-blue/

Autor:  turysta bezendu [ 05 Gru 2019 15:31 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Tyle to wiem. Chodziło mi o jakieś inne opcje niż durnoloty transavii. Kalendarz wyjazdowy mam tak zapchany, że nie wcisnę już żadnych lotów

Autor:  marek2011 [ 05 Gru 2019 16:10 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Nie ma innej opcji, musi to być lot.

Autor:  turysta bezendu [ 05 Gru 2019 17:28 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Ok. No trudno. Dobrze, że dużo nie przepadnie :)

Autor:  marek2011 [ 05 Gru 2019 17:36 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Sprawdź możliwość zrobienia rezerwacji na za rok nawet na jakiejś trasie, albo wymianę mil na punkty w którymś programie hotelowym.

Autor:  kamo375 [ 05 Gru 2019 18:37 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Kiedyś na pewno e-rewards przedłużały

Autor:  barwa4 [ 22 Gru 2019 08:28 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue (KLM/Air France) - jak wykorzystać?

Cześć, mam pytanie dotyczące nowej opcji łączenia punktów i mil w KLM/AirFrance oraz Accorhotels a mianowicie "Miles + Points". Możliwośc ta istnieje bodajże od czerwca ale ja dopiero dziś ją uruchomiłem. Czy punkty wspólne zostaną mi naliczone wstecz od pojawienia się tej możliwości czy będzie to działać od daty rejestracji? Z góry dzięki za info!

Autor:  marek2011 [ 22 Gru 2019 11:10 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue (KLM/Air France) - jak wykorzystać?

Od rejestracji

Autor:  lalka150 [ 02 Sty 2020 17:31 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Promocja na styczeń 2020 / loty marzec - kwiecień 2020 /

https://www.airfrance.fr/FR/en/local/re ... -miles.htm

Autor:  greg2014 [ 14 Sty 2020 12:24 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Mam odrobinę (3,5k) mil w FB wygasających na koniec lutego. Czy jest jakaś sensowna opcja na ich wykorzystanie na cokolwiek ? Przejrzałem ich stronę i nic nie widzę ale mówiąc szczerze specjalnie biegły w tym programie nie jestem. Wiem, że to niewiele ale jeśli można coś z tego mieć to warto spróbować :-)

Autor:  marek2011 [ 14 Sty 2020 12:41 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Na żadne loty nie starczy, za 3 k jest bagaż rejestrowany (po Europie) do biletów w taryfie bez bagażu, ale nie wiem, czy można go dokupić z konta milowego jednej osoby dla bilety innej. Może ewentualnie jakieś drobne zakupy w sklepie FB. Raczej nic więcej.

Autor:  Arekkk [ 14 Sty 2020 13:48 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Spróbuj polecieć jakąś linią partnerską. Przedluzysz ważność mil o 3 lata.

Autor:  marcin.krakow [ 14 Sty 2020 13:52 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Nie jest do końca pewny ale oni chyba współpracują z accorem i można wziąć nocleg za mile (?)

Strona 17 z 31 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/