| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Flying Blue flying-blue,1575,1821 | Strona 6 z 31 |
| Autor: | jonsoul [ 22 Paź 2016 11:13 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
https://www.flyingblue.com/news/2544/do-you-have-what-it-takes-to-become-the-next-mr-miles.html Jest to gra polegająca na rozmowie z botem przez aplikację messenger i rozwiązywaniu różnych zadań. Podobno można wygrać mile, chociaż do tej pory mi się nie udało. | |
| Autor: | Washington [ 22 Paź 2016 11:44 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Ja wygralem 7000:) ale nie zaliczyl mi dziad fotki w okularach, twierdzil ze zwykle nie p/sloneczne (czyli proponuje czarne, lustrzane nie przechodza?) Wysłane z mojego JY-G4S przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Zeus [ 22 Paź 2016 12:06 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Mi też nie zaliczył Tak samo z norweskim ^^ | |
| Autor: | Washington [ 22 Paź 2016 12:34 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
No z norweskim nagranie też, ale jak się wpisało z translatora to zaliczał sumarycznie zadanie W sumie wczoraj zacząłem się w to bawić - by następne zadania otrzymać co trzeba zrobić? Sam się odezwie czy trzeba "zagadać"? | |
| Autor: | JIK [ 22 Paź 2016 15:18 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Okulary przeszły, na Norwegii padłem. Jestem przy Limie i aplakach i ch wie co robić Na razie 0 wygranych mil. | |
| Autor: | brzuh [ 22 Paź 2016 18:20 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Na Norwegii wystarczy wpisać " tusen takk" i przechodzi, bez zabawy z translatorem. | |
| Autor: | correos [ 26 Paź 2016 11:57 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
dogrywka na 8K mil https://flyingblue.pointshound.com/milesoffer Our members earn an average of 3,000 miles per stay. And for a limited time, earn 8,000 bonus miles on your first booking of 2+ nights. Just a few stays can add up to an award ticket on Air France—KLM. Here's how: • Make your first booking of 2 nights or more before 30 November 2016 • Earn miles every night you stay — plus an extra 8,000 bonus miles! | |
| Autor: | przemos74 [ 26 Paź 2016 13:08 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
jonsoul napisał(a): https://www.flyingblue.com/news/2544/do-you-have-what-it-takes-to-become-the-next-mr-miles.html Jest to gra polegająca na rozmowie z botem przez aplikację messenger i rozwiązywaniu różnych zadań. Podobno można wygrać mile, chociaż do tej pory mi się nie udało. Ja dobrnąłem chyba do końca. Miałem nagrać wideo z tekstem: I am the next Mr Miles. Niestety brak szczęścia w losowaniu. | |
| Autor: | Washington [ 26 Paź 2016 14:41 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
No u mnie stanęło na 7000, a żona nie zdobyła nic. To jeszcze szansa na platyne i 250k została | |
| Autor: | OradeaOrbea [ 28 Paź 2016 13:49 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Informacyjnie: mile z ostatniego promo FB via PointsHound naliczone są błyskawicznie. Wymeldowanie z hotelu (Azja) wtorek w południe, dziś rano na koncie są już widoczne (plus mail potwierdzający). Załącznik: FlyingBlueMile.jpg [ 13.97 KiB | Obejrzany 1760 razy ] | |
| Autor: | Arekkk [ 28 Paź 2016 14:09 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Czy ktoś znalazł hotel we Wrocławiu w tej promocji? | |
| Autor: | brzuh [ 28 Paź 2016 14:40 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Mam rezerwację na Ibisa we Wrocławiu. 19-21 listopada. Ustawienia: Niemcy, waluta: euro | |
| Autor: | pawfazi [ 30 Paź 2016 10:49 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Czy biorac udzial w promocji 12k mozna tez zrobic rezerwacje w drugiej promocji 8k ? Zakładam że tak ale wolę się upewnić. | |
| Autor: | silazak [ 30 Paź 2016 10:56 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Jak brałeś udział w promce 12k to do tej już się nie zapiszesz. | |
| Autor: | rml [ 30 Paź 2016 11:32 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
pawfazi napisał(a): Czy biorac udzial w promocji 12k mozna tez zrobic rezerwacje w drugiej promocji 8k ? Zakładam że tak ale wolę się upewnić. Nie. "Our members earn an average of 3,000 miles per stay. And for a limited time, earn 8,000 bonus miles on your first booking of 2+ nights." | |
| Autor: | Tulio [ 12 Lis 2016 18:11 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Until 13 November 2016, you can earn up to 50% extra Miles when you buy Award Miles. 2,000 Award Miles – 10% bonus 4,000 to 8,000 Award Miles – 20% bonus 10,000 to 28,000 Award Miles – 30% bonus 30,000+ Award Miles – 50% bonus During this limited-time offer, you can earn up to a maximum bonus of 50,000 Award Miles! Elite members can buy an unlimited number of Award Miles. During this promotion period, Ivory members have the exclusive chance to buy up to 150,000 Award Miles rather than the usual yearly maximum of 75,000. https://www.flyingblue.com/buy-and-gift-miles.html | |
| Autor: | JIK [ 05 Gru 2016 22:30 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
No to jedziemy. min 2 noce i w bonusie 10k mil Cytuj: Book a hotel stay now and earn our best bonus yet: 10,000 Award miles on your first 2-night stay! Make your booking between 1 and 31 December 2016 and earn enough miles for a short-haul Award flight. • Choose the Earn Miles option and pay with your credit card • Make your first booking of 2 nights or more before 31 December 2016 • Earn miles every night you stay — plus an extra 10,000 bonus miles! • Get a great hotel rate while earning miles towards your next Award flight << klik >> Załącznik: fb.png [ 129.7 KiB | Obejrzany 1160 razy ] | |
| Autor: | Tulio [ 06 Gru 2016 10:27 ] | |||
| Temat postu: | Re: Flying Blue | |||
Wracając do okazji milowych https://www.flyingblue.com/promo-awards.html, warto zwrócić uwagę na 2 poniższe możliwości.
| ||||
| Autor: | maxima [ 06 Gru 2016 10:30 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
tak się zastanawiam a propo tej promocji z pointshound co znaczy pierwsze? Robiłam ta poprzednią z 12k mil, więc czy bez problemu dostanę 10k w tej? @Tulio ile dopłaty do Aruby RT? | |
| Autor: | Tulio [ 06 Gru 2016 10:39 ] |
| Temat postu: | Re: Flying Blue |
Poprzednio było dla Corporate, więc teraz według mnie szansa na kolejne punkty jest. Odnośnie dopłat to około 100 USD przy bilecie OW (Aruba), 137 USD (Cayenne). | |
| Strona 6 z 31 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |