Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Emirates Skywards
emirates-skywards,1521,32145
Strona 3 z 7

Autor:  dziabulek [ 18 Kwi 2016 08:07 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

Mam taki problem. Do interesującego mnie lotu easyjet brakuje mi tylko 250 mil skywards :( a dokładnie to 2 razy 250 mil bo na dwa różne konta. Czy ktoś ma pomysł jak sensownie można zebrać te mile? Bo chyba najłatwiej przez pobyt w hotelu http://www.emirates.com/pl/polish/skywa ... px#/hotels tyle tylko, że pobyt kwalifikowany może czasem oznaczać w cenie "nie promocyjnej" co wiąże się ze sporym wydatkiem. Może jakieś inne koncepcje? za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczny

Autor:  kumkwat_kwiat [ 11 Cze 2016 21:58 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

Czy zna ktoś sensowny sposób na zagospodarowanie 15000 mil lub przedłużenie ich ważności?

Zakładam,że na razie nie wybieram się w daleką podróż aby spalić to na loty JetStar czy Quantas.
Same loty w EK mają kosmiczne stawki milowe i niemałe dopłaty (np. DXB-MCT jest za 15000 mil ale z dopłatą 520 AED).

Autor:  silvershark [ 11 Cze 2016 23:30 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

Easyjeta po Europie masz od 7500 pkt, miałbyś na dwa bilety, a taka podróż jest zapewne bardziej prawdopodobna od samych Emirates ;)

Autor:  kumkwat_kwiat [ 12 Cze 2016 11:59 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

Dzięki, wygląda na to, że KRK-MXP RT EasyJetem można za 15k mil zrobić.

Autor:  Mikolaj2206 [ 14 Cze 2016 20:39 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

Do końca czerwca muszę "spalić" 7500 mil skywards. Podróżuję zazwyczaj z drugą połówką więc kupowanie jednego biletu easy jet za mile a drugiego za kasę może się średnio opłacać. Macie jakieś pomysły jak dobrze wykorzystać 7500 mil? Łącznie mam ich 20100, ale tylko 7500 wygasa w najbliższym czasie.

PS. Jakie są dopłaty do easyjeta za mile?

Autor:  Gadu-777 [ 14 Cze 2016 20:53 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

Nie ma doplat gotowkowych do biletow Easyjet z mil Skaywards, jest tylko jedno ale te 7500mil to za najtansze bilety Easyjet tak wartosci 15EUR jak bilet drozszy to wiecej mil chca za dany bilet.

Autor:  WaldekK [ 04 Wrz 2016 18:30 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

Możliwość obniżenia ceny biletu milami: http://www.emirates.com/pl/polish/skywa ... miles.aspx

Autor:  wilczagorka [ 04 Wrz 2016 20:32 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

jak już naprawdę nie ma co zrobić z milami to można przemienić na heathrow rewards a potem na m&m ale przelicznik jest słaby bo 6000 mil Skywards na 2000 punktów HR a potem trzeba jeszcze wydać chyb 160GBP i zapisać pkt na konto HR by odblokować nagrodę wymiany na M&M
zawsze jednak może komuś to pomoże

Autor:  mucha [ 05 Wrz 2016 15:43 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

Jak ktoś ma 8100 mil z którymi nie ma za bardzo co zrobić a wkrótce wygasną to można wymienić na kartę podarunkową Starbucks o wartości $25 do wykorzystania w USA.

6000 mil można również zamienić na 2000 Heathrow Rewards points, które dają £20 do wydania w sklepach na LHR.

Autor:  JaPiszęAWyCzytacie! [ 05 Wrz 2016 21:54 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

Rzekomo u partnerów Emirates także można zbierać mile.....jak to wygląda w przypadku Malaysia Airlines? Tak się złożyło, że lecę krótkim lotem wewnątrz Malezji i pomyślałem, że może coś wpaść.

Na stronce emirates widnieje taka informacja:

"*Nie uzyskasz mil Skywards za loty liniami Malaysian Airlines w następujących podklasach> P, U, I, E, X, T, N, Q, O, G oraz W."

Gdzie sprawdzić w Malaysia jaką mam podklasę czy klasę? I jak dodać te mile?

Autor:  color1 [ 31 Paź 2016 13:56 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

Podpowiedzcie proszę, co sensownego mogę zrobić z moimi milami Skywards ?
- jest ich 30377

Autor:  michzak [ 31 Paź 2016 14:19 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

Oddać mi

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Autor:  WaldekK [ 31 Paź 2016 15:35 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

color1 napisał(a):
Podpowiedzcie proszę, co sensownego mogę zrobić z moimi milami Skywards ? - jest ich 30377
W tym wątky było kilka sposobów, w tym dxb-zakupy-za-mile-emirates,1521,102178 jeszcze jeden. Wybierz po prostu to, co Ci najbardziej odpowiada.

Autor:  color1 [ 01 Lis 2016 00:48 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

Dzięki - to jeszcze o coś zapytam: brakuje mi "trochę" mil aby uzyskać status Silver, czy gdybym teraz kupił bilety na przyszły rok (w wyższej taryfie flex, gdzie są wyżej przyznawane mile) to mile przyznawane są po zakupie biletu czy dopiero po wykonaniu rejsu ? Czy aktywacja statusu Silver powoduje wyresetowanie zgromadzonych mil ?
Druga sprawa, czy mile można przekazywać innej osobie (jak sugeruje powyżej przedmówca) ?

Autor:  ibartek [ 01 Lis 2016 00:58 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

mile beda naliczone po locie

Autor:  mashacra [ 07 Lis 2016 13:29 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

przemos74 napisał(a):
Czy korzystał ktoś z Was z konta rodzinnego w Emirates?
Czy można połączyć kilka osób z rodziny w jedno konto już po naliczeniu mil?


Udało się uzyskać jakąś wiedzę w temacie?

Autor:  kiew [ 07 Lis 2016 14:57 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

@mashacra Móc to pewnie można po naliczeniu mil, ale wg tego co piszą na stronie, nie naliczą Ci się wstecznie mile bonusowe za ich loty.

Załączniki:
ek.png
ek.png [ 20.65 KiB | Obejrzany 12140 razy ]

Autor:  piotrpaw [ 16 Lis 2016 14:39 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

Czy rezerwował ktoś bilet z wykorzystaniem mili z konta dziecka Skysurfers. Z opisu wynika że konto ma być powiązane z kontem rodzica (jak wejdę na swoje konto mam informacje o tym że konto jest powiązane), następnie powinien być wybór z menu rozwijalnego z jakiego konta mają być wykorzystane mile. Próbuje rezerwować bilet ale brak jest możliwości wyboru konta z którego mają być poprane mile.

Autor:  jprawicki [ 01 Gru 2016 17:20 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

Mam pytanie odnośnie programu. Kupowałem w tym roku bilet i przy robieniu rezerwacji na ich stronie kliknąłem opcję dołącz do programu Skywards. Jako pierwszą wpisałem moją dziewczynę a potem siebie. Dla niej stworzyło od razu profil etc. a dla mnie nie. Dopiero po jakimś czasie udało mi się zarejestrować w programie i dodałem numer karty do rezerwacji. Już po locie okazało się, że mile zostały naliczone tylko jej jako pierwszej osobie podanej w rezerwacji. Czy to waszym zdaniem normalna praktyka czy powinienem interweniować w Emirates? Myślałem, że skoro lecą dwie osoby (mimo iż na jednej rezerwacji) i obie są w programie to obu nalicza się automatycznie.

Pozdrawiam

Autor:  maxima [ 01 Gru 2016 17:42 ]
Temat postu:  Re: Emirates Skywards

Powinni Ci też naliczyć, więc ja bym pisała do nich ;)

Strona 3 z 7 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/