Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Link do rejestracji: https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 851585206C


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1161 PostWysłany: 26 Wrz 2017 18:11 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 428
niebieski
Już nie pamiętam, jak zakładałam. Ale na "obrazkach" przy wyborze nagrody mam też HH , tylko nigdy go nie klikałam... Boże, wiem jak ten opis brzmi, ale wiecie o co mi chodzi.... :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1162 PostWysłany: 26 Wrz 2017 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 2048
Loty: 871
Kilometry: 1 442 449
Krajów: 134 / 62.6%
srebrny
Smialo mozesz zbierac na Hiltona, mozesz zbierac na wszystkich partnerow ktorych obrazki widzisz :-)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
asiasz uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1163 PostWysłany: 26 Wrz 2017 18:24 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 428
niebieski
No pismo obrazkowe zawsze było w cenie...:-) Tylko okazało się że mam bujną wyobraźnię, albo myślenie życzeniowe....Nie mam obrazka HH :-(.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1164 PostWysłany: 26 Wrz 2017 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1175
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Krajów: 29 / 13.6%
niebieski
Jeśli konto było zakładane z linka sieci hotelowej np. Accorhotels, to nie możesz zbierać do Hiltona.
Jeśli konto było zakładane z linka linii lotniczej np. American Airlines, to możesz zbierać do wszystkich sieci hotelowych - Club Carlson, Accor, Hilton czy IHG.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
asiasz uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1165 PostWysłany: 26 Wrz 2017 18:40 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 428
niebieski
Niestety musiało być z linka Accoru. Trudno. A już się chciałam na HH przerzucać :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1166 PostWysłany: 28 Wrz 2017 07:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Punkty Accor na koncie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1167 PostWysłany: 10 Paź 2017 17:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1363
niebieski
Przed chwilą odwiedziła mnie nasza ulubiona Pani przy odpalaniu godzinnej ankietki za 1200 pkt :D
No i jak tu jej nie kochać :lol:
Załącznik:
Ankietka1200.jpg
Ankietka1200.jpg [ 35.77 KiB | Obejrzany 1487 razy ]

Załącznik:
Kochana Pani.jpg
Kochana Pani.jpg [ 30.67 KiB | Obejrzany 1487 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1168 PostWysłany: 10 Paź 2017 17:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2360
Loty: 129
Kilometry: 229 054
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
Hehe też mnie zaprosili :-)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
danziger lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1169 PostWysłany: 10 Paź 2017 18:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1217
Loty: 307
Kilometry: 488 854
Krajów: 70 / 32.7%
niebieski
dzięki za info @danziger
szybciasem kliknąłem i miałem to samo :)
polecam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
danziger lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1170 PostWysłany: 10 Paź 2017 18:39 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 9
Witam.
Ma ktoś może aktualny link do Accora wersja UK?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1171 PostWysłany: 10 Paź 2017 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 376
Loty: 232
Kilometry: 561 059
Krajów: 37 / 17.3%
niebieski
Dzięki @danziger
Akurat jak znalazł będzie na kolejną transzę punktów do Accora ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
danziger lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1172 PostWysłany: 10 Paź 2017 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Krajów: 59 / 27.6%
Zbanowany
U mnie też wpadło :) Super są te błędy :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1173 PostWysłany: 11 Paź 2017 15:08 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
-- 11 Paź 2017 14:57 --

Otworzyłem dziś ankiety 1 raz od miesiąca i taki sam błąd w 3 kolejnych. Wprawdzie każda po 300ptk. ale i tak nieźle. :)
Od dawna tak się dzieje, czy to pojedynczy przypadek? A może da się jakoś go sprowokować/wymusić? ;)

-- 11 Paź 2017 15:08 --

nastek84 napisał(a):
Witam.
Ma ktoś może aktualny link do Accora wersja UK?


Link do Accora czy link do zapisania się e-rewards w wersji UK tak, żeby zbierać Accora?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1174 PostWysłany: 11 Paź 2017 15:17 

Rejestracja: 17 Paź 2016
Posty: 150
Loty: 47
Kilometry: 55 558
Krajów: 12 / 5.6%
Ja dzisiaj w ani jednej nie miałam błędu. Przy robieniu 5-7 na dzień, może 2, 3 razy w tygodniu ten błąd mi wyskakuje. W tym tygodniu na razie tylko 1 błąd za 300 pkt. Wydaje mi się, że błąd jest w zależności na jakim serwerze jest ankieta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1175 PostWysłany: 11 Paź 2017 17:24 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 9
To precyzyjniej.
Czy ma ktoś aktualny link do zapisania się e-rewards w wersji UK tak, żeby zbierać punkty Accora. Bo nie wie czy dobrze kojarzę ale chyba lepszy jest wtedy przelicznik jeżeli nie można wymieniać do innych programów hotelowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1176 PostWysłany: 11 Paź 2017 17:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8099
platynowy
BusinessClass napisał(a):
U mnie też wpadło :) Super są te błędy :)


Skuszony Waszymi opowieściami o 1200 punktach "gratis" po długiej przerwie włączyłem sobie e-rewards i też dostałem ten komunikat. Tyle że ankieta była za 200 punktów :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1177 PostWysłany: 11 Paź 2017 17:45 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 970
niebieski
A te super ankietki to wpadają przez przeglądarkę, apkę? Jest jakaś reguła?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1178 PostWysłany: 11 Paź 2017 17:58 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
nastek84 napisał(a):
To precyzyjniej.
Czy ma ktoś aktualny link do zapisania się e-rewards w wersji UK tak, żeby zbierać punkty Accora. Bo nie wie czy dobrze kojarzę ale chyba lepszy jest wtedy przelicznik jeżeli nie można wymieniać do innych programów hotelowych.


Zapisz się przez BA British Airways tutaj:
http://www.e-rewards.com/Enroll.do?IC=cpd6d2ja4p0
Mile będziesz mógł zbierać tylko w BA ale w sieciach hotelowych wszystkich
Jak nie masz konta w BA to najpierw załóż bo trzeba podać numer
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1179 PostWysłany: 11 Paź 2017 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1175
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Krajów: 29 / 13.6%
niebieski
Jestem niemal przekonany, że z linka British Airways punkty można wymieniać tylko na Aviosy i nie ma opcji wymiany na hotelowe punkty.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
luxca9 lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1180 PostWysłany: 11 Paź 2017 19:04 

Rejestracja: 15 Paź 2011
Posty: 518
niebieski
Tylko avios

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
_________________
Nikt nie wierzy w kapitał ludzki bardziej niż handlarze żywym towarem :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Tjw1978 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group