Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

E-rewards
e-rewards,222,82406
Strona 48 z 100

Autor:  hubson [ 27 Kwi 2017 21:41 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Wiadomo :) dziś mnie odwiedziła już cztery razy ^^

Załączniki:
pani.jpg
pani.jpg [ 31.64 KiB | Obejrzany 1508 razy ]

Autor:  kamo375 [ 27 Kwi 2017 21:47 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

@‌danziger‌, reklamowałem poprzednie, ostatnie punkty sami z siebie po około tygodniu zamienili, miejmy nadzieję że pojdą w tę stronę :)

Autor:  hubson [ 27 Kwi 2017 21:56 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?I ... B&secure=1

Działający link do BAEC. 6500 e-rewards points = 2000 avios. Raz na 30 dni. Plus jakaś sieć knajp w UK.

https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?I ... B&secure=1

Działający link do Avios.com = 6500 e-rewards points = 2000 avios. Raz na 30 dni.

Autor:  xemi [ 28 Kwi 2017 00:26 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Hej.

Podrzuci ktoś link do zapisania się do Accora?:)
Sam już zbieram, z powodzeniem, od dawna, teraz chcialem brata wdrożyć w tamat.

Autor:  hubson [ 28 Kwi 2017 07:29 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Nie ma działającego linka do Accora.

Autor:  epikie [ 28 Kwi 2017 07:59 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

ja rejestrowałem się kiedyś bez linku accora, a i tak miałem potem opcję przelania punktów powitalnych, nie wiem czy to ciągle jeszcze działa

Autor:  correos [ 28 Kwi 2017 08:13 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

zakladalem kilkakrotnie konto na e-rewards
z zamiarem uzupelnienia mil na AF/KLM by zalapac sie na bilet RT
kazdorazowo po kilkakrotnym logowaniu mam informacje o zablokowaniu konta
korzystalem z IP, zarowno polskiego jak i pozniej wylacznie brytyjskiego
moze mi ktos na priv lub w tym temacie napisac co do chol... robie zle ?

Autor:  hubson [ 28 Kwi 2017 08:22 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Wrzuć screen.

Autor:  correos [ 28 Kwi 2017 08:28 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

kazde z kont zablokowane
pisalem na email z prosba o odblokowanie
pozniej informacja o szlabanie za brak aktywnosci
znow email o przywrocenie dostepu
bez echa ...
Załącznik:
erew.JPG
erew.JPG [ 32.61 KiB | Obejrzany 1295 razy ]

Autor:  Krzysztof76 [ 28 Kwi 2017 08:40 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Adres mailowy który podałeś podczas rejestracji, jest oczywiście spoza Polski np. Gmail?

Autor:  zorro36 [ 28 Kwi 2017 08:42 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Zakładając konto na e-Rewards warto adres mailowy posiadać przykładowo .....@gmail.com
Gdy logujesz się z .....@tlen.pl wskazujesz swoją prawdziwą lokalizację :)
Sposób ten oczywiście nie gwarantuje sukcesu,a tylko zwiększa szanse na powodzenie :)

Autor:  correos [ 28 Kwi 2017 08:48 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

zakladalem z koncowka .pl jak i .com
logowalem sie z IP polskiego dla .pl oraz brytyjskiego dla .com
i powiem, ze jest jakas we mnie nuta irytacji
gdy Wam to pieknie smiga, a ja sie potykam na drugim/trzecim płotku ;)

Autor:  chester0 [ 28 Kwi 2017 10:47 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

@‌correos‌ poczytaj sobie na FT jaki był pogrom na kontach z USA , ludzie pisali, że im wcięło po 1500 $ erewards a nigdy nie łamali T&C , obstawiam że zaczęło się na UK właśnie. Jak masz jedno konto możesz do nich napisać do supportu o odblokowanie. Na FT ujawnił się nawet jeden przedstawiciel e-rewards oferujący pomoc w odblokowaniu. Z tego co napisano paru osobom udało się odblokować po takim zgłoszeniu.

Autor:  correos [ 28 Kwi 2017 10:56 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

cel nie byl jakis mega ambitny
przytulilem troche mil Flying Blue przez PointsHound
chcialem troche dobic do okraglego rachunku i spalic
wrrr.... w weekend robie nastepne podejscie
veni, vidi, sed non vici :D

Autor:  hubson [ 28 Kwi 2017 11:21 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

@‌correos‌ - wypełniasz wniosek w contact us. Po tygodniu Twoje konto będzie działać. Możliwe, że nawet szybciej. Moje i znajomego konto też to miało i po w.w. działa i pracuje.

Konta .com logujemy się z amerykańskiego i kanadyjskiego IP.

Co do pogromów:
- aktualnie bardzo dużo ankiet ma pytania weryfikujące czy nie jesteś robotem. Klikniesz kilka razy za dużo na złe pole i pa pa z kontem. - to skąd jest mail nie ma najmniejszego znaczenia poza onetem, do którego nie przychodzą maile z ankietami
- należy kasować ciasteczka pracując na kilku kontach
- zmieniać ip
- nie wpisywać bzdur, klikać "na pałę" w okna z pytania otwartymi

Od czerwca aktywnie korzystam z e-rewards i tylko jedno konto na samym początku jego życia padło.

Autor:  przemos74 [ 29 Kwi 2017 08:15 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Jestem w RPA i nie mogę robić żadnych ankiet. Cały czas mam komunikat:
Thank you for your interest in taking a survey!
Unfortunately there are no available surveys for you right now. Please try again later.

Czy rzeczywiście jest to związane z krajem pobytu czy mam inny problem?

Autor:  kamo375 [ 29 Kwi 2017 14:03 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

@‌przemos74‌ mi w RPA tez nie działało, podobnie miałem np w Chinach i Izraelu...

Autor:  hubson [ 29 Kwi 2017 14:24 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Izrael i Chiny to przypadki państw gdzie nawet vpn nie pomaga.

@‌przemos74‌ Twój komunikat świadczy po prostu o braku ankiet. Nie ma nic wspólnego z lokalizacją. W jej przypadki jest błąd informujący o przebywaniu w miejscu gdzie e-rewards nie świadczy usług.

Autor:  danziger [ 30 Kwi 2017 10:44 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

@‌kamo375‌ -niestety wygląda na to, że jednak chyba nie pójdą w tę stronę... Mail otrzymany dzisiaj z IHG :(
IHG napisał(a):
Hi Mr. xxx,
I hope you're doing well today.
I'm sorry for any confusion this E-Reward points may have caused you. It was only recently discovered about this system glitch wherein E-Reward points were previously counted as Elite Qualifying points, when it shouldn't have.

Moving forward, any points to be earned from E-Rewards will be classified as Elite Non-Qualifying Points.

Please be advised that elite qualifying points which will be counted toward membership elite status are:
• Base points earned from qualifying rates paid for hotel stays
• Points collected from partner transactions
• Bonus Point packages
• Meeting Rewards points
I hope this email helped to answer your concern. Let us know how we can help in the future.
Sincerely,
Kat

Autor:  kamo375 [ 30 Kwi 2017 11:45 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

@‌danziger‌ Jaki masz status w IHG? Może ich podejście zależy też od tego, albo po prostu miałem szczęście :)

Strona 48 z 100 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/