| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| E-rewards e-rewards,222,82406 | Strona 48 z 100 |
| Autor: | hubson [ 27 Kwi 2017 21:41 ] | ||
| Temat postu: | Re: E-rewards | ||
Wiadomo
| |||
| Autor: | kamo375 [ 27 Kwi 2017 21:47 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
@danziger, reklamowałem poprzednie, ostatnie punkty sami z siebie po około tygodniu zamienili, miejmy nadzieję że pojdą w tę stronę | |
| Autor: | hubson [ 27 Kwi 2017 21:56 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?I ... B&secure=1 Działający link do BAEC. 6500 e-rewards points = 2000 avios. Raz na 30 dni. Plus jakaś sieć knajp w UK. https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?I ... B&secure=1 Działający link do Avios.com = 6500 e-rewards points = 2000 avios. Raz na 30 dni. | |
| Autor: | xemi [ 28 Kwi 2017 00:26 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Hej. Podrzuci ktoś link do zapisania się do Accora?:) Sam już zbieram, z powodzeniem, od dawna, teraz chcialem brata wdrożyć w tamat. | |
| Autor: | hubson [ 28 Kwi 2017 07:29 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Nie ma działającego linka do Accora. | |
| Autor: | epikie [ 28 Kwi 2017 07:59 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
ja rejestrowałem się kiedyś bez linku accora, a i tak miałem potem opcję przelania punktów powitalnych, nie wiem czy to ciągle jeszcze działa | |
| Autor: | correos [ 28 Kwi 2017 08:13 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
zakladalem kilkakrotnie konto na e-rewards z zamiarem uzupelnienia mil na AF/KLM by zalapac sie na bilet RT kazdorazowo po kilkakrotnym logowaniu mam informacje o zablokowaniu konta korzystalem z IP, zarowno polskiego jak i pozniej wylacznie brytyjskiego moze mi ktos na priv lub w tym temacie napisac co do chol... robie zle ? | |
| Autor: | hubson [ 28 Kwi 2017 08:22 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Wrzuć screen. | |
| Autor: | correos [ 28 Kwi 2017 08:28 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
kazde z kont zablokowane pisalem na email z prosba o odblokowanie pozniej informacja o szlabanie za brak aktywnosci znow email o przywrocenie dostepu bez echa ... Załącznik: erew.JPG [ 32.61 KiB | Obejrzany 1295 razy ] | |
| Autor: | Krzysztof76 [ 28 Kwi 2017 08:40 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Adres mailowy który podałeś podczas rejestracji, jest oczywiście spoza Polski np. Gmail? | |
| Autor: | zorro36 [ 28 Kwi 2017 08:42 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Zakładając konto na e-Rewards warto adres mailowy posiadać przykładowo .....@gmail.com Gdy logujesz się z .....@tlen.pl wskazujesz swoją prawdziwą lokalizację Sposób ten oczywiście nie gwarantuje sukcesu,a tylko zwiększa szanse na powodzenie | |
| Autor: | correos [ 28 Kwi 2017 08:48 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
zakladalem z koncowka .pl jak i .com logowalem sie z IP polskiego dla .pl oraz brytyjskiego dla .com i powiem, ze jest jakas we mnie nuta irytacji gdy Wam to pieknie smiga, a ja sie potykam na drugim/trzecim płotku | |
| Autor: | chester0 [ 28 Kwi 2017 10:47 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
@correos poczytaj sobie na FT jaki był pogrom na kontach z USA , ludzie pisali, że im wcięło po 1500 $ erewards a nigdy nie łamali T&C , obstawiam że zaczęło się na UK właśnie. Jak masz jedno konto możesz do nich napisać do supportu o odblokowanie. Na FT ujawnił się nawet jeden przedstawiciel e-rewards oferujący pomoc w odblokowaniu. Z tego co napisano paru osobom udało się odblokować po takim zgłoszeniu. | |
| Autor: | correos [ 28 Kwi 2017 10:56 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
cel nie byl jakis mega ambitny przytulilem troche mil Flying Blue przez PointsHound chcialem troche dobic do okraglego rachunku i spalic wrrr.... w weekend robie nastepne podejscie veni, vidi, sed non vici | |
| Autor: | hubson [ 28 Kwi 2017 11:21 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
@correos - wypełniasz wniosek w contact us. Po tygodniu Twoje konto będzie działać. Możliwe, że nawet szybciej. Moje i znajomego konto też to miało i po w.w. działa i pracuje. Konta .com logujemy się z amerykańskiego i kanadyjskiego IP. Co do pogromów: - aktualnie bardzo dużo ankiet ma pytania weryfikujące czy nie jesteś robotem. Klikniesz kilka razy za dużo na złe pole i pa pa z kontem. - to skąd jest mail nie ma najmniejszego znaczenia poza onetem, do którego nie przychodzą maile z ankietami - należy kasować ciasteczka pracując na kilku kontach - zmieniać ip - nie wpisywać bzdur, klikać "na pałę" w okna z pytania otwartymi Od czerwca aktywnie korzystam z e-rewards i tylko jedno konto na samym początku jego życia padło. | |
| Autor: | przemos74 [ 29 Kwi 2017 08:15 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Jestem w RPA i nie mogę robić żadnych ankiet. Cały czas mam komunikat: Thank you for your interest in taking a survey! Unfortunately there are no available surveys for you right now. Please try again later. Czy rzeczywiście jest to związane z krajem pobytu czy mam inny problem? | |
| Autor: | kamo375 [ 29 Kwi 2017 14:03 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
@przemos74 mi w RPA tez nie działało, podobnie miałem np w Chinach i Izraelu... | |
| Autor: | hubson [ 29 Kwi 2017 14:24 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Izrael i Chiny to przypadki państw gdzie nawet vpn nie pomaga. @przemos74 Twój komunikat świadczy po prostu o braku ankiet. Nie ma nic wspólnego z lokalizacją. W jej przypadki jest błąd informujący o przebywaniu w miejscu gdzie e-rewards nie świadczy usług. | |
| Autor: | danziger [ 30 Kwi 2017 10:44 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
@kamo375 -niestety wygląda na to, że jednak chyba nie pójdą w tę stronę... Mail otrzymany dzisiaj z IHG IHG napisał(a): Hi Mr. xxx, I hope you're doing well today. I'm sorry for any confusion this E-Reward points may have caused you. It was only recently discovered about this system glitch wherein E-Reward points were previously counted as Elite Qualifying points, when it shouldn't have. Moving forward, any points to be earned from E-Rewards will be classified as Elite Non-Qualifying Points. Please be advised that elite qualifying points which will be counted toward membership elite status are: • Base points earned from qualifying rates paid for hotel stays • Points collected from partner transactions • Bonus Point packages • Meeting Rewards points I hope this email helped to answer your concern. Let us know how we can help in the future. Sincerely, Kat | |
| Autor: | kamo375 [ 30 Kwi 2017 11:45 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
@danziger Jaki masz status w IHG? Może ich podejście zależy też od tego, albo po prostu miałem szczęście | |
| Strona 48 z 100 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |