Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

E-rewards
e-rewards,222,82406
Strona 42 z 100

Autor:  epikie [ 23 Lut 2017 10:27 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

czy ktoś w tym tygodniu otrzymał jakieś przelewy z erewards na konto accor?

Autor:  pemat [ 23 Lut 2017 11:10 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

nie, ale być może dlatego, że żadnych się nie spodziewałem ;)

Autor:  xtradexp [ 23 Lut 2017 13:31 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

nie, ale się spodziewałem :geek:

Autor:  Pacik76 [ 24 Lut 2017 08:09 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

O, jednak doszły. :D

Autor:  aarongeru [ 26 Lut 2017 11:27 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Mam pytanie do osób przelewających punkt do Hilton Honors. Czy przelewacie na swoje główne konto?
Dzisiaj chciałem zlecić swój pierwszy przelew, ale widzę że trzeba podać numer Hilton Honors i hasło a adres nie za bardzo się zgadza :) Zgodnie z założeniami w e-rewards mam adres amerykański a Hiltonie prawdziwy, polski.

Autor:  sliwa122 [ 26 Lut 2017 11:59 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Niema problemu przelewaj smialo.Raczej mało kto ma adres ten sam co w e-rewards

Autor:  Sudoku [ 26 Lut 2017 18:25 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

A adres e-mail musi być ten sam (akurat przelałem do Iberii i uświadomiłem sobie, że mam różne na obu kontach)?

Autor:  gruby_inversia [ 26 Lut 2017 18:31 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Nie musi :)

Autor:  Tulio [ 28 Lut 2017 15:10 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Zła wiadomość dla przelewających do IHG.
Dzisiaj ilość punktów mi się zwiększyła, ale tym razem nie są to też punkty Elite Qualifying Points.
Podejrzewam, że niestety nie jest to jednorazowy błąd :(
Ja przelewam z wersji angielskiej, może z amerykańskiej będzie inaczej ...

Edyta: może jednak mają błąd w IHG, bo według T@C nic się nie zmieniło.
http://www.flyertalk.com/forum/intercon ... ite-2.html

Autor:  jesion83 [ 28 Lut 2017 22:49 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Czy ktos z Was posiada aktualny sprawny link do accora??

Autor:  kamwad [ 01 Mar 2017 09:13 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Tulio napisał(a):
Zła wiadomość dla przelewających do IHG.
Dzisiaj ilość punktów mi się zwiększyła, ale tym razem nie są to też punkty Elite Qualifying Points.
Podejrzewam, że niestety nie jest to jednorazowy błąd :(
Ja przelewam z wersji angielskiej, może z amerykańskiej będzie inaczej ...

Edyta: może jednak mają błąd w IHG, bo według T@C nic się nie zmieniło.
http://www.flyertalk.com/forum/intercon ... ite-2.html


Niestety, dziś potwierdzili mi w końcu mailem, że po cichutku zmienili zasady: "Please be informed that beginning 22 February 2017, e Rewards will be considered as non qualifying."

Koniec tego dobrego

Autor:  zoli [ 01 Mar 2017 14:49 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

no to kicha.
Czy jest jeszcze jakiś inny hotelowy program, w którym e-rewards daje qualifying points?

Autor:  hubson [ 03 Mar 2017 09:30 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

jesion83 napisał(a):
Czy ktos z Was posiada aktualny sprawny link do accora??


Aktualnie nie ma takiego. Przynajmniej ja nie znalazłem.

Autor:  barka [ 07 Mar 2017 12:42 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Mam pytanie, skąd wziąć 16 cyfrowy Avios Membership Number, aby zbierać z rewards aviosy? Mam konto BA i Iberii, ale tamte numery mają mniej cyfr. Próbuję zalogować się na avios.com i tam też odsyłają mnie to BA itp....

Autor:  hubson [ 07 Mar 2017 12:46 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Tutaj - http://www.avios.com/gb/en_gb/

Trzeba na avios.com wybrać UK i masz możliwość założenia konta :)

Autor:  barka [ 07 Mar 2017 13:07 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Sprawdzałam tę możliwość, narzucało mi adres UK i stwierdziłam, że coś nie gra. Dzięki :)

Autor:  Pacik76 [ 07 Mar 2017 19:37 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

hubson napisał(a):
Tutaj - http://www.avios.com/gb/en_gb/

Trzeba na avios.com wybrać UK i masz możliwość założenia konta :)


Adres podaję fikcyjny w UK?

Autor:  hubson [ 07 Mar 2017 20:11 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Jaki tylko chcesz.

Zmieniając temat:
- czy ktoś robił zewnętrzne badanie Boeinga ?
- czy dostaliście punkty za również zewnętrzne badanie o medytacji ?

Autor:  sliwa122 [ 07 Mar 2017 21:00 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Za medytacje nie dostalem

Autor:  Pacik76 [ 07 Mar 2017 21:02 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Jak ustawiam kraj na GB to nie mogę zmienić kraju. A co do medytacji, to nic nie dostałem punktów.

Strona 42 z 100 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/