| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| E-rewards e-rewards,222,82406 | Strona 42 z 100 |
| Autor: | epikie [ 23 Lut 2017 10:27 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
czy ktoś w tym tygodniu otrzymał jakieś przelewy z erewards na konto accor? | |
| Autor: | pemat [ 23 Lut 2017 11:10 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
nie, ale być może dlatego, że żadnych się nie spodziewałem | |
| Autor: | xtradexp [ 23 Lut 2017 13:31 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
nie, ale się spodziewałem | |
| Autor: | Pacik76 [ 24 Lut 2017 08:09 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
O, jednak doszły. | |
| Autor: | aarongeru [ 26 Lut 2017 11:27 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Mam pytanie do osób przelewających punkt do Hilton Honors. Czy przelewacie na swoje główne konto? Dzisiaj chciałem zlecić swój pierwszy przelew, ale widzę że trzeba podać numer Hilton Honors i hasło a adres nie za bardzo się zgadza | |
| Autor: | sliwa122 [ 26 Lut 2017 11:59 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Niema problemu przelewaj smialo.Raczej mało kto ma adres ten sam co w e-rewards | |
| Autor: | Sudoku [ 26 Lut 2017 18:25 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
A adres e-mail musi być ten sam (akurat przelałem do Iberii i uświadomiłem sobie, że mam różne na obu kontach)? | |
| Autor: | gruby_inversia [ 26 Lut 2017 18:31 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Nie musi | |
| Autor: | Tulio [ 28 Lut 2017 15:10 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Zła wiadomość dla przelewających do IHG. Dzisiaj ilość punktów mi się zwiększyła, ale tym razem nie są to też punkty Elite Qualifying Points. Podejrzewam, że niestety nie jest to jednorazowy błąd Ja przelewam z wersji angielskiej, może z amerykańskiej będzie inaczej ... Edyta: może jednak mają błąd w IHG, bo według T@C nic się nie zmieniło. http://www.flyertalk.com/forum/intercon ... ite-2.html | |
| Autor: | jesion83 [ 28 Lut 2017 22:49 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Czy ktos z Was posiada aktualny sprawny link do accora?? | |
| Autor: | kamwad [ 01 Mar 2017 09:13 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Tulio napisał(a): Zła wiadomość dla przelewających do IHG. Dzisiaj ilość punktów mi się zwiększyła, ale tym razem nie są to też punkty Elite Qualifying Points. Podejrzewam, że niestety nie jest to jednorazowy błąd Ja przelewam z wersji angielskiej, może z amerykańskiej będzie inaczej ... Edyta: może jednak mają błąd w IHG, bo według T@C nic się nie zmieniło. http://www.flyertalk.com/forum/intercon ... ite-2.html Niestety, dziś potwierdzili mi w końcu mailem, że po cichutku zmienili zasady: "Please be informed that beginning 22 February 2017, e Rewards will be considered as non qualifying." Koniec tego dobrego | |
| Autor: | zoli [ 01 Mar 2017 14:49 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
no to kicha. Czy jest jeszcze jakiś inny hotelowy program, w którym e-rewards daje qualifying points? | |
| Autor: | hubson [ 03 Mar 2017 09:30 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
jesion83 napisał(a): Czy ktos z Was posiada aktualny sprawny link do accora?? Aktualnie nie ma takiego. Przynajmniej ja nie znalazłem. | |
| Autor: | barka [ 07 Mar 2017 12:42 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Mam pytanie, skąd wziąć 16 cyfrowy Avios Membership Number, aby zbierać z rewards aviosy? Mam konto BA i Iberii, ale tamte numery mają mniej cyfr. Próbuję zalogować się na avios.com i tam też odsyłają mnie to BA itp.... | |
| Autor: | hubson [ 07 Mar 2017 12:46 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Tutaj - http://www.avios.com/gb/en_gb/ Trzeba na avios.com wybrać UK i masz możliwość założenia konta | |
| Autor: | barka [ 07 Mar 2017 13:07 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Sprawdzałam tę możliwość, narzucało mi adres UK i stwierdziłam, że coś nie gra. Dzięki | |
| Autor: | Pacik76 [ 07 Mar 2017 19:37 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
hubson napisał(a): Tutaj - http://www.avios.com/gb/en_gb/ Trzeba na avios.com wybrać UK i masz możliwość założenia konta Adres podaję fikcyjny w UK? | |
| Autor: | hubson [ 07 Mar 2017 20:11 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Jaki tylko chcesz. Zmieniając temat: - czy ktoś robił zewnętrzne badanie Boeinga ? - czy dostaliście punkty za również zewnętrzne badanie o medytacji ? | |
| Autor: | sliwa122 [ 07 Mar 2017 21:00 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Za medytacje nie dostalem | |
| Autor: | Pacik76 [ 07 Mar 2017 21:02 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Jak ustawiam kraj na GB to nie mogę zmienić kraju. A co do medytacji, to nic nie dostałem punktów. | |
| Strona 42 z 100 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |