Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

E-rewards
e-rewards,222,82406
Strona 41 z 100

Autor:  kamwad [ 05 Lut 2017 13:45 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

hubson napisał(a):

Kolejny do avios.com, ale nie zakładałem i nie wiem na co można na nim wymieniać punkty ( zapewne tylko do avios.com ).
https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?I ... 1&lc=EN_GB


Avios do Avios.com 6500=2000 raz na 30 dni

Autor:  hubson [ 05 Lut 2017 13:50 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Konwertując punkty rewards do Avios.com podaje się numer BAEC ?

Autor:  kamwad [ 05 Lut 2017 13:58 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Przesyłając punkty do avios.com podaje się hasło do właściwego konta e-rewards oraz 16-cyfrowy numer Avios

Autor:  p.wl [ 06 Lut 2017 00:11 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

hubson napisał(a):
Nie jest. Spójrz na to co podałem i widzisz od razu co się opłaca.
To nie jest łatwo policzalne, ale moim zdaniem wszystko zależy od tego co chcesz robić i jakie masz plany. Na stronie British Airways możesz łatwo zobaczyć ile kosztuje dana trasa i obrać pod to strategię działania. np.:
- za aviosy możesz np. kupić bardzo tanio krajówki po Japonii linią Japan Arlines.
- za 12500 możesz polecieć TXL - AUH z małą dopłatą.
- hotele Accora są opłacalne wszędzie poza USA. [...]

Aviosy sa tez bardzo uzyteczne dla tras krotkich w Europie oraz USA ze wzgledu na bardzo niskie (lub prawie ich brak) oplaty oraz rozbudowana siatke polaczen dostepnych za punkty.
Oprocz tego stosunek e-Rewards do Avios jest znacznie lepszy niz do Accor. 18,000 pkt. e-Rewards daje 3,000 pkt. Accor, podczas gdy w Avios bedzie to ponad 5,500.
---
Image

Autor:  Pacik76 [ 06 Lut 2017 08:58 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

A do której wersji Avios zapisać się? Chodzi mi głównie o krótkie rejsy. Raz czytam, że Iberia, raz że BA. Myślałem, że Avios to Avios a niby nie.

Autor:  Szyn3k [ 06 Lut 2017 09:01 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Iberia jest najbardziej opłacalna, jeśli chodzi o przelicznik e-rewards. Później możesz sobie dowolnie przelewać punkty między kontami.

BAEC 6500 - 2000 avios
Avios 6500 - 2000 avios
Iberia 8000 - 3000 avios

Autor:  Pacik76 [ 10 Lut 2017 23:01 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Jakby ktoś potrzebował to link do rejestracji z Hilton Honors: https://www.e-rewards.com/Enroll.do?lc=en_US&IC=cpdeb6ibbl5&secure=1

Autor:  lalka150 [ 13 Lut 2017 12:56 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

napisałem claima o blokadzie konta ze względu na lokalizację , minęły już 4 dni i cisza
może ktoś podpowie na jaki adres wysłać i ile trzeba czekać na odpowiedź ?

Autor:  hubson [ 13 Lut 2017 15:16 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Piszesz z poziomu panelu. Poczekaj jeszcze kilka dni i jak minie tydzień bez odpowiedzi to zapomnij o tym koncie.

Autor:  Krzysztof76 [ 13 Lut 2017 18:15 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

lalka150 napisał(a):
napisałem claima o blokadzie konta ze względu na lokalizację , minęły już 4 dni i cisza
może ktoś podpowie na jaki adres wysłać i ile trzeba czekać na odpowiedź ?


Mnie odpisali po 3 tygodniach ze nie wiedza o co mi chodzi bo konto jest aktywne.. A konto odblokawane zostało wcześniej bo 6 dni od wysłania prośby.

Autor:  greg2014 [ 14 Lut 2017 23:27 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Czy aviosy z programu Iberia Plus można przelać do Le Club Accor ? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za informację o przeliczniku oraz gdzie to zrobić.
Nie mogę znaleźć żadnej informacji ani opcji na koncie w Iberii.
Z góry dziękuję za pomoc.

Autor:  chester0 [ 14 Lut 2017 23:35 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

nie można zamienić avios na punkty accor jedynie odwrotnie jest to możliwe w stosunku 3k do 3 k

Autor:  Sudoku [ 14 Lut 2017 23:41 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Ale jest to oczywiście nieopłacalne.

Autor:  Chris Peen [ 16 Lut 2017 10:33 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Czy oprócz e rewards i holidaycheck są jakieś inne strony, które umożliwiają (mieszkając w Polsce) pisanie recenzji czy ankiet za jakieś punkty lub mile?

Autor:  xtradexp [ 16 Lut 2017 13:13 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Działa wam Link do rejestracji ?

Autor:  sliwa122 [ 17 Lut 2017 23:42 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Link do Hilton z bonusem trochę wiekszym bo 1250 punktów.

https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 8&secure=1

Autor:  xtradexp [ 18 Lut 2017 09:41 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

sliwa122 napisał(a):
Link do Hilton z bonusem trochę wiekszym bo 1250 punktów.

https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 8&secure=1

Można przelewać do Le Club Accorhotels ?

Autor:  BZG [ 18 Lut 2017 09:49 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

z tego co widzę na stronie to nie.

Autor:  rml [ 19 Lut 2017 18:13 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

To konkurencja, więc nie.

Powinno się dać do linii lotniczych.

Autor:  hubson [ 19 Lut 2017 18:58 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Zauważyłem, że nie działają linki dla:
- Accora na co.uk
- Southwest dla .com

Zachodzi pytanie czy to chwilowe, czy też zmiana linków ?

Co do linku z Hiltonem - to samo co Accor - nie ma limitu ilości przelewanych punktów !

Strona 41 z 100 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/