| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| E-rewards e-rewards,222,82406 | Strona 41 z 100 |
| Autor: | kamwad [ 05 Lut 2017 13:45 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
hubson napisał(a): Kolejny do avios.com, ale nie zakładałem i nie wiem na co można na nim wymieniać punkty ( zapewne tylko do avios.com ). https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?I ... 1&lc=EN_GB Avios do Avios.com 6500=2000 raz na 30 dni | |
| Autor: | hubson [ 05 Lut 2017 13:50 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Konwertując punkty rewards do Avios.com podaje się numer BAEC ? | |
| Autor: | kamwad [ 05 Lut 2017 13:58 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Przesyłając punkty do avios.com podaje się hasło do właściwego konta e-rewards oraz 16-cyfrowy numer Avios | |
| Autor: | Pacik76 [ 06 Lut 2017 08:58 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
A do której wersji Avios zapisać się? Chodzi mi głównie o krótkie rejsy. Raz czytam, że Iberia, raz że BA. Myślałem, że Avios to Avios a niby nie. | |
| Autor: | Szyn3k [ 06 Lut 2017 09:01 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Iberia jest najbardziej opłacalna, jeśli chodzi o przelicznik e-rewards. Później możesz sobie dowolnie przelewać punkty między kontami. BAEC 6500 - 2000 avios Avios 6500 - 2000 avios Iberia 8000 - 3000 avios | |
| Autor: | Pacik76 [ 10 Lut 2017 23:01 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Jakby ktoś potrzebował to link do rejestracji z Hilton Honors: https://www.e-rewards.com/Enroll.do?lc=en_US&IC=cpdeb6ibbl5&secure=1 | |
| Autor: | lalka150 [ 13 Lut 2017 12:56 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
napisałem claima o blokadzie konta ze względu na lokalizację , minęły już 4 dni i cisza może ktoś podpowie na jaki adres wysłać i ile trzeba czekać na odpowiedź ? | |
| Autor: | hubson [ 13 Lut 2017 15:16 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Piszesz z poziomu panelu. Poczekaj jeszcze kilka dni i jak minie tydzień bez odpowiedzi to zapomnij o tym koncie. | |
| Autor: | Krzysztof76 [ 13 Lut 2017 18:15 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
lalka150 napisał(a): napisałem claima o blokadzie konta ze względu na lokalizację , minęły już 4 dni i cisza może ktoś podpowie na jaki adres wysłać i ile trzeba czekać na odpowiedź ? Mnie odpisali po 3 tygodniach ze nie wiedza o co mi chodzi bo konto jest aktywne.. A konto odblokawane zostało wcześniej bo 6 dni od wysłania prośby. | |
| Autor: | greg2014 [ 14 Lut 2017 23:27 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Czy aviosy z programu Iberia Plus można przelać do Le Club Accor ? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za informację o przeliczniku oraz gdzie to zrobić. Nie mogę znaleźć żadnej informacji ani opcji na koncie w Iberii. Z góry dziękuję za pomoc. | |
| Autor: | chester0 [ 14 Lut 2017 23:35 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
nie można zamienić avios na punkty accor jedynie odwrotnie jest to możliwe w stosunku 3k do 3 k | |
| Autor: | Sudoku [ 14 Lut 2017 23:41 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Ale jest to oczywiście nieopłacalne. | |
| Autor: | Chris Peen [ 16 Lut 2017 10:33 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Czy oprócz e rewards i holidaycheck są jakieś inne strony, które umożliwiają (mieszkając w Polsce) pisanie recenzji czy ankiet za jakieś punkty lub mile? | |
| Autor: | xtradexp [ 16 Lut 2017 13:13 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Działa wam Link do rejestracji ? | |
| Autor: | sliwa122 [ 17 Lut 2017 23:42 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Link do Hilton z bonusem trochę wiekszym bo 1250 punktów. https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 8&secure=1 | |
| Autor: | xtradexp [ 18 Lut 2017 09:41 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
sliwa122 napisał(a): Link do Hilton z bonusem trochę wiekszym bo 1250 punktów. https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 8&secure=1 Można przelewać do Le Club Accorhotels ? | |
| Autor: | BZG [ 18 Lut 2017 09:49 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
z tego co widzę na stronie to nie. | |
| Autor: | rml [ 19 Lut 2017 18:13 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
To konkurencja, więc nie. Powinno się dać do linii lotniczych. | |
| Autor: | hubson [ 19 Lut 2017 18:58 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Zauważyłem, że nie działają linki dla: - Accora na co.uk - Southwest dla .com Zachodzi pytanie czy to chwilowe, czy też zmiana linków ? Co do linku z Hiltonem - to samo co Accor - nie ma limitu ilości przelewanych punktów ! | |
| Strona 41 z 100 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |