| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| E-rewards e-rewards,222,82406 | Strona 32 z 100 |
| Autor: | krymek [ 28 Wrz 2016 08:16 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
ja już czekam ponad dwa tygodnie, w sierpniu i na początku września było szybko, w poniedziałek zlecenie, a w środę już były na koncie Accor... nie pozostaje nic innego, jak cierpliwe czekać | |
| Autor: | sliwa122 [ 28 Wrz 2016 08:49 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Ja na aviosy czekam od 8 Września i cisza | |
| Autor: | OSK [ 28 Wrz 2016 10:00 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
24.09 zlecenie do Iberii - dziś weszło | |
| Autor: | kamo375 [ 28 Wrz 2016 10:21 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Ja zarowno Accor jak i Aviosy dostalem tydzien temu w srode. | |
| Autor: | krymek [ 28 Wrz 2016 10:38 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
kamo375 - kiedy zrobiłeś zlecenie na Accor? | |
| Autor: | Luis Figo [ 28 Wrz 2016 10:59 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Również czekam już ponad 2 tygodnie na Accor. Cóż, trzeba czekać.. | |
| Autor: | dyzio1 [ 28 Wrz 2016 21:29 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Też czekam dwa tygodnie. Obyśmy się doczekali | |
| Autor: | kamo375 [ 29 Wrz 2016 17:02 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Okolo 10-12 wrzesnia krymek napisał(a): kamo375 - kiedy zrobiłeś zlecenie na Accor? | |
| Autor: | tropikey [ 04 Paź 2016 06:49 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
sprawdźcie konto Accor - u mnie pojawiły się dziś zaległe punkty z e-rewards | |
| Autor: | Panromek [ 04 Paź 2016 09:11 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
potwierdzam, wpływały wczoraj i dzisiaj Alleluja | |
| Autor: | bad-ischler [ 06 Paź 2016 09:34 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Da sie jakos samodzielnie zapisac do programu e-rewards? W regulaminie jest cos o tym, ze potrzeba zaproszenia od partnera? | |
| Autor: | Kalispell [ 06 Paź 2016 09:50 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
@bad-ischler https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?lc=en_GB&lc1=&IC=cpc06v6p410&secure=1 | |
| Autor: | Kravkrk [ 06 Paź 2016 09:56 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Czy ja dobrze widzę, że Cyberghost w wersji 6.0 nie można samodzielnie wybrać kraju do ustawienia (wersja bezpłatna) ? Da się to jakoś zrobić ? Są jakieś inne programy na których można manualnie ustawić brytyjskie IP ? | |
| Autor: | vincenz [ 06 Paź 2016 13:20 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Sa, np. Private Tunel (OpenVPN). | |
| Autor: | bad-ischler [ 06 Paź 2016 20:03 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
@Kalispell Zeby "wyplacic" punkty trzeba podac adres wlasciciela karty. Przy rejestracji podalem adres brytyjski siostry, a w accorze mam swoj polski. Co mam teraz zrobic? :/ | |
| Autor: | Misiatek [ 06 Paź 2016 20:43 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Nic. | |
| Autor: | bad-ischler [ 06 Paź 2016 20:55 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Nic? Mozna wyplacic punkty z e-rewards jezeli zgadzaja sie imie, nazwisko, mail, numer karty, ale juz adres jest inny? | |
| Autor: | Misiatek [ 06 Paź 2016 20:59 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Tak | |
| Autor: | metia [ 06 Paź 2016 21:00 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Punkty wypłacisz bez problemu i pierwsze (czyli powitalne 250 pkt) na pewno dostaniesz. Potem może się co najwyżej zdarzyć tak, że zawieszą Ci konto na e-rewards za łamanie regulaminu, ale konsekwencji dla konta accora nie będzie to miało żadnych. | |
| Autor: | bad-ischler [ 06 Paź 2016 21:16 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
@metia Czyli nie ma problemu z wyplaceniem punktow przy niezgodnych adresach i dochodza (Tobie doszly?). A czy daje rade uzywac i wyplacac z uk i usa ? | |
| Strona 32 z 100 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |