Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

E-rewards
e-rewards,222,82406
Strona 28 z 100

Autor:  flus [ 27 Maj 2016 09:10 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Zapewne masz kilka kont, podobnie jak kolega @Tjw1978...
U mnie na jednym wszystko śmiga pięknie, jeszcze nigdy nie dostałem takiego komunikatu, poza tym ostatnio mam wrażenie, że jeszcze więcej ankiet przychodzi.

Autor:  Kravkrk [ 27 Maj 2016 09:31 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Ja musze przyznać, że po zrobieniu nowego konta i pamiętaniu o używaniu polecanego tu Cyber Ghosta ankiety śmigają aż miło, nawet się nie spodziewałem że tak dużo ich będzie. Trzeba tylko pamiętać zawsze o odpowiednim ustawieniu IP, żeby nie było wtopy ;)
I zauważyłem ciekawą rzecz - po wypełnieniu ankiety, czasem pojawia się komunikat, że w tym momencie nie ma już nic do wypełnienia. Wszedłem w wiadomość od e-rewards z propozycją ankiety z telefonu i okazało sie, że jednak jeszcze coś się znalazło :D Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, czy może w międzyczasie jak wypełniałem jedną ankietę, pojawiła sie druga, ale warto czasami zrobić taki myk i sprawdzić ;)

Autor:  J W [ 28 Maj 2016 11:15 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Ja też myślałem, że permanentnie zablokowali mi konto US bo bezskutecznie próbowałem z różnych IP (używając dodatków do przeglądarki) a wystarczyło użyć Cyber Ghosta i zaczęło śmigać

Autor:  zakino [ 28 Maj 2016 14:04 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

flus napisał(a):
Zapewne masz kilka kont, podobnie jak kolega @Tjw1978...
U mnie na jednym wszystko śmiga pięknie, jeszcze nigdy nie dostałem takiego komunikatu, poza tym ostatnio mam wrażenie, że jeszcze więcej ankiet przychodzi.


No tak niezbyt. Mam jedno konto ;)

Autor:  kasiat [ 31 Maj 2016 12:00 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Coś nowego? :D Ciekawiło mnie, jak to będą wypłacać, ale nie załapałam się :!: :(
Załącznik:
erew.JPG
erew.JPG [ 36.38 KiB | Obejrzany 2488 razy ]

Autor:  michcioj [ 03 Cze 2016 10:24 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

czy e-rewards amerykanski wspolpracuje z IHG ? jesli tak to czy przelanie punktow z erwards przedluza waznosc punktow IHG ?

Autor:  Tulio [ 03 Cze 2016 11:44 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Znam odpowiedź na drugie pytanie, zresztą była już podawana na forum.
Tak, przedłuża ważność punktów i co najlepsze są to punkty liczone do statusu.
Co do pierwszego pytania to nie potwierdzę, bo konta tam nie mam, ale jest to dla mnie prawie pewne, że współpracuje.

Autor:  OSK [ 03 Cze 2016 11:51 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

współpracuje na pewno

Autor:  xemi [ 17 Cze 2016 18:36 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Jedna strona z ~10 pytaniami (yes/no) i 1200 pkt już na koncie:) Przyszło dziś na maila.
Image

Autor:  mikerus [ 20 Cze 2016 16:59 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Czy aktualnie da się zapisać (dostać zaproszenie) do e-rewards?

Autor:  Kravkrk [ 20 Cze 2016 17:05 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

@mikerus Pewnie, w linku masz listę krajów rozwijaną i partnerów. Jak masz konto w Accor to wpisujesz nr karty i dostajesz link na maila.

https://secure.accorhotels.com/gb/leclu ... ?type=earn

http://www.accorhotels.com/gb/leclub/pa ... ndex.shtml

Autor:  hubson [ 26 Cze 2016 19:35 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Na liście partnerów nie ma e-rewards. Kurcze pogubiłem się z tym... Co należy wybrać ?

Autor:  sliwa122 [ 26 Cze 2016 19:41 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 0918D10D08

Autor:  hubson [ 26 Cze 2016 19:47 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Dzięki :)

Autor:  cool_aka_romeo [ 23 Lip 2016 10:33 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Przegieli :)

Załączniki:
Zrzut ekranu 2016-07-23 o 10.32.19.png
Zrzut ekranu 2016-07-23 o 10.32.19.png [ 67.8 KiB | Obejrzany 1042 razy ]

Autor:  chester0 [ 23 Lip 2016 10:58 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Podrzuci ktoś linka do rejestracji z Hilton Honors , z góry dzięki

Autor:  sliwa122 [ 23 Lip 2016 11:45 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

https://www.e-rewards.com/Enroll.do?lc= ... 5&secure=1

Autor:  cool_aka_romeo [ 25 Lip 2016 14:13 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Czy istnieje możliwość zbierania punktów Miles and More w e-rewards?

Autor:  Tjw1978 [ 25 Lip 2016 14:19 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Nie istnieje

Autor:  shakal [ 25 Lip 2016 16:21 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

E-rewards -> Accor -> Miles & More

Mało opłacalne, ale da się :D

Strona 28 z 100 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/