| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| E-rewards e-rewards,222,82406 | Strona 28 z 100 |
| Autor: | flus [ 27 Maj 2016 09:10 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Zapewne masz kilka kont, podobnie jak kolega @Tjw1978... U mnie na jednym wszystko śmiga pięknie, jeszcze nigdy nie dostałem takiego komunikatu, poza tym ostatnio mam wrażenie, że jeszcze więcej ankiet przychodzi. | |
| Autor: | Kravkrk [ 27 Maj 2016 09:31 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Ja musze przyznać, że po zrobieniu nowego konta i pamiętaniu o używaniu polecanego tu Cyber Ghosta ankiety śmigają aż miło, nawet się nie spodziewałem że tak dużo ich będzie. Trzeba tylko pamiętać zawsze o odpowiednim ustawieniu IP, żeby nie było wtopy I zauważyłem ciekawą rzecz - po wypełnieniu ankiety, czasem pojawia się komunikat, że w tym momencie nie ma już nic do wypełnienia. Wszedłem w wiadomość od e-rewards z propozycją ankiety z telefonu i okazało sie, że jednak jeszcze coś się znalazło | |
| Autor: | J W [ 28 Maj 2016 11:15 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Ja też myślałem, że permanentnie zablokowali mi konto US bo bezskutecznie próbowałem z różnych IP (używając dodatków do przeglądarki) a wystarczyło użyć Cyber Ghosta i zaczęło śmigać | |
| Autor: | zakino [ 28 Maj 2016 14:04 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
flus napisał(a): Zapewne masz kilka kont, podobnie jak kolega @Tjw1978... U mnie na jednym wszystko śmiga pięknie, jeszcze nigdy nie dostałem takiego komunikatu, poza tym ostatnio mam wrażenie, że jeszcze więcej ankiet przychodzi. No tak niezbyt. Mam jedno konto | |
| Autor: | kasiat [ 31 Maj 2016 12:00 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Coś nowego? Załącznik: erew.JPG [ 36.38 KiB | Obejrzany 2488 razy ] | |
| Autor: | michcioj [ 03 Cze 2016 10:24 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
czy e-rewards amerykanski wspolpracuje z IHG ? jesli tak to czy przelanie punktow z erwards przedluza waznosc punktow IHG ? | |
| Autor: | Tulio [ 03 Cze 2016 11:44 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Znam odpowiedź na drugie pytanie, zresztą była już podawana na forum. Tak, przedłuża ważność punktów i co najlepsze są to punkty liczone do statusu. Co do pierwszego pytania to nie potwierdzę, bo konta tam nie mam, ale jest to dla mnie prawie pewne, że współpracuje. | |
| Autor: | OSK [ 03 Cze 2016 11:51 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
współpracuje na pewno | |
| Autor: | xemi [ 17 Cze 2016 18:36 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Jedna strona z ~10 pytaniami (yes/no) i 1200 pkt już na koncie:) Przyszło dziś na maila. | |
| Autor: | mikerus [ 20 Cze 2016 16:59 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Czy aktualnie da się zapisać (dostać zaproszenie) do e-rewards? | |
| Autor: | Kravkrk [ 20 Cze 2016 17:05 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
@mikerus Pewnie, w linku masz listę krajów rozwijaną i partnerów. Jak masz konto w Accor to wpisujesz nr karty i dostajesz link na maila. https://secure.accorhotels.com/gb/leclu ... ?type=earn http://www.accorhotels.com/gb/leclub/pa ... ndex.shtml | |
| Autor: | hubson [ 26 Cze 2016 19:35 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Na liście partnerów nie ma e-rewards. Kurcze pogubiłem się z tym... Co należy wybrać ? | |
| Autor: | sliwa122 [ 26 Cze 2016 19:41 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 0918D10D08 | |
| Autor: | hubson [ 26 Cze 2016 19:47 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Dzięki | |
| Autor: | cool_aka_romeo [ 23 Lip 2016 10:33 ] | ||
| Temat postu: | Re: E-rewards | ||
Przegieli
| |||
| Autor: | chester0 [ 23 Lip 2016 10:58 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Podrzuci ktoś linka do rejestracji z Hilton Honors , z góry dzięki | |
| Autor: | sliwa122 [ 23 Lip 2016 11:45 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
https://www.e-rewards.com/Enroll.do?lc= ... 5&secure=1 | |
| Autor: | cool_aka_romeo [ 25 Lip 2016 14:13 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Czy istnieje możliwość zbierania punktów Miles and More w e-rewards? | |
| Autor: | Tjw1978 [ 25 Lip 2016 14:19 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Nie istnieje | |
| Autor: | shakal [ 25 Lip 2016 16:21 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
E-rewards -> Accor -> Miles & More Mało opłacalne, ale da się | |
| Strona 28 z 100 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |