| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| E-rewards e-rewards,222,82406 | Strona 21 z 100 |
| Autor: | igore [ 14 Mar 2016 11:40 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Za rozpoczęcie ankiety masz 25-50 punktów. Ja wpisywałem swoje konto Accor od razu,później też można. Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | tropikey [ 14 Mar 2016 12:01 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Ale "od razu", tzn. kiedy? Ja nie miałem odpowiedniego miejsca na to (o ile dobrze pamiętam) nawet w formularzu rejestracyjnym | |
| Autor: | Tkann [ 14 Mar 2016 12:01 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
A jak się można wypisać z e-rewards | |
| Autor: | dworkam [ 14 Mar 2016 12:05 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
W ustawieniach konta masz "Cancel Membership. @tropikey Ja się dzisiaj rejestrowałem z tego linku: https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 0&secure=1 Jest miejsce na nr członkowski. | |
| Autor: | chester0 [ 14 Mar 2016 12:08 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
W my account masz zakładkę cancel membership i tam klikasz | |
| Autor: | tropikey [ 14 Mar 2016 12:17 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Kurczę, już kojarzę - ja skorzystałem z zaproszenia z flyingblue. Szkoda, że nie znałem wtedy tego linku z zaproszeniem od Le Club. A może napiszę szybko do e-rewards prośbę, że jeśli nie wysłali jeszcze punktów powitalnych do flyingblue, to niech wyślą do Le Club? | |
| Autor: | Micha-ek [ 14 Mar 2016 12:39 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Nie prościej usunąć konto i założyć nowe lub po prostu założyć nowe na innego maila? | |
| Autor: | jesion83 [ 14 Mar 2016 13:07 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
tropikey napisał(a): Kurczę, już kojarzę - ja skorzystałem z zaproszenia z flyingblue. Szkoda, że nie znałem wtedy tego linku z zaproszeniem od Le Club. A może napiszę szybko do e-rewards prośbę, że jeśli nie wysłali jeszcze punktów powitalnych do flyingblue, to niech wyślą do Le Club? Nigdzie nie pisz. Cancel i nowe | |
| Autor: | kamo375 [ 14 Mar 2016 16:19 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Niech nikt nigdzie nie pisze. Korzystajmy póki można zanim się doliczą że w Londynie wg ich ankiet miszka 20 mln osób | |
| Autor: | tropikey [ 14 Mar 2016 16:30 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Ok | |
| Autor: | kosa [ 15 Mar 2016 02:11 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Ja zazwyczaj odpowiadam jako żonaty, dwójka dzieci, Londyn, własny dom, lekarz, najwyższe wykształcenie, zarobki najwyższe, decyzyjny itd. Wchodzi mi większość. | |
| Autor: | kamo375 [ 15 Mar 2016 02:19 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Najlepie być dentystą/lekarzem. zarabiać mnóstwo kasy i o wszystkim decydować. Oczywiście 3 dzieci, żona, Londyn | |
| Autor: | Tomek Zien [ 15 Mar 2016 07:06 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Strach się leczyć, bo cholera wie co firmy na podstawie takich ankiet nawymyślają | |
| Autor: | Rockriderr [ 16 Mar 2016 13:47 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Próbuje dziś rozwiązać ankiety na wersji brytyjskiej i taki błąd mi wyskakuje: An error occurred.It appears you are accessing this survey from a location that is different from the country for which this survey is intended. Ktoś ma podobnie? Jeszcze wczoraj wszystko działało dobrze. | |
| Autor: | zoli [ 16 Mar 2016 14:22 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
U mnie dzisiaj bez problemów. | |
| Autor: | wojtekf93 [ 16 Mar 2016 14:27 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Rockriderr napisał(a): Próbuje dziś rozwiązać ankiety na wersji brytyjskiej i taki błąd mi wyskakuje: Też mam ten problem, a lecę na hola. Byłem tydzień temu w UK i bez problemu. Używacie jakiś innych programów VPN? An error occurred.It appears you are accessing this survey from a location that is different from the country for which this survey is intended. Ktoś ma podobnie? Jeszcze wczoraj wszystko działało dobrze. | |
| Autor: | slawol92 [ 16 Mar 2016 14:40 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
@Rockriderr @wojtekf93 wyłączcie VPN i spróbujcie u mnie taki błąd wyskakuje jak mam włączoną hole, a jak wyłączam to ankiety wskakują bez problemu | |
| Autor: | vincenz [ 16 Mar 2016 14:45 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Ja również robię ankiety na brytyjskim e-rewards bez żadnych VPNów. | |
| Autor: | wojtekf93 [ 16 Mar 2016 14:46 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Na .com też ? | |
| Autor: | vincenz [ 16 Mar 2016 14:47 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Na .com nie robię, bo tam nawet VPNy nie pomagają. | |
| Strona 21 z 100 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |