| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| E-rewards e-rewards,222,82406 | Strona 11 z 100 |
| Autor: | slawol92 [ 11 Gru 2015 22:07 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
rick_blaine01 napisał(a): Warto wpisać w formularzu jakąś medyczną profesję. Regularnie co parę tygodni wchodzą ankiety za 1000 i więcej pkt. Dzisiaj ankieta z radiologii dała mi 2000 za 15 minut poświęconych na zopiniowanie sprzętu Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka da się jakoś zmienić ustawienia w momencie kiedy posiadam już konto? bo na stronie już od miesiąca nie dostaje żadnej ankiety (od momentu zniknięcia zakładki "find survey"), a na aplikacji od jakiś 2 tygodni nic się nie trafia | |
| Autor: | Rockriderr [ 12 Gru 2015 01:15 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Co jakiś czas dostajesz pytania o zwyczaje, kupowane rzeczy, ulubione zajęcia i wtedy możesz się wykazać nowymi zainteresowaniami na przykład | |
| Autor: | slawol92 [ 12 Gru 2015 12:51 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
problem w tym że nic nie dostaję od dłuższego czasu | |
| Autor: | slawol92 [ 13 Gru 2015 14:01 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
na stronie informacja: "The e-Rewards Web site is currently unavailable. We are performing an upgrade to provide you with better online performance. During this time, the e-Rewards Web site and surveys are not accessible. We are working to complete this process as quickly as possible and apologize for any inconvenience this may cause. Thank you for your patience! Please check back with us soon." Aplikacja również nie działa. Może coś w końcu naprawią | |
| Autor: | sranda [ 13 Gru 2015 14:12 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Oprócz medycznej profesji warto przy rejestracji wpisać każdą nietypową, np. farmer, hydraulik, czy emeryt. Te najbardziej popularne (np. praca w IT, bankowości, czy uslugach) dostają z reguły najmniej ankiet. | |
| Autor: | chester0 [ 13 Gru 2015 20:06 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Z tego co widzę można się już zalogować na konto niestety w wersji mobilnej brak teraz przycisku find survey a stare linki z maili prowadzą do bad gateaway | |
| Autor: | gruby_inversia [ 14 Gru 2015 10:19 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Wydaje mi sie ze zarejestrować ze strony accor juz sie nie da... Wywala błąd przynajmniej u mnie. | |
| Autor: | zorro36 [ 14 Gru 2015 10:25 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Link bezpośredni do rejestracji w e-rewards + 250pkt. accor: https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 0&secure=1 Warto mieć pod ręką angielskie IP Wielkie dzięki @flus za czujność,mnie delikatnie przyćmiło Dobrze,że inni trzeźwo myślą w poniedziałkowy poranek. | |
| Autor: | flus [ 14 Gru 2015 10:45 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Nie panikujcie, w polskiej wersji nie ma, bo w końcu e-rewards nie jest przeznaczone dla mieszkańców Polski, ale w brytyjskiej normalnie można wybrać. http://www.accorhotels.com/gb/leclub/pa ... ?type=earn I docelowy: http://www.accorhotels.com/gb/leclub/pa ... &type=earn | |
| Autor: | sranda [ 14 Gru 2015 21:27 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Przecież to jest ten sam link do którego prowadzą linki podane przez kol. @flus. Po co dublować informacje...? Zwłaszcza, że @zorro36 wcześniej sam wprowadzał w błąd, że rejestracja już nie działa. | |
| Autor: | zoli [ 14 Gru 2015 23:07 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
U mnie po tych zmianach chyba coś się ruszyło. Dzisiaj dwie ankiety na 500 i 400 pkt. | |
| Autor: | Misiatek [ 14 Gru 2015 23:16 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Cytuj: Our website is currently unavailable. We are conducting planned maintenance in order to provide you with an optimal online experience. During this time, the website and surveys are not accessible. Rest assured we’re working to complete this maintenance as quickly as possible. We’re sorry for any inconvenience caused. Please try again later. Znów coś poprawiają. | |
| Autor: | chester0 [ 15 Gru 2015 08:41 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Serwis już działa do apki mobilnej wrócił kluczowy przycisk | |
| Autor: | kamo375 [ 15 Gru 2015 11:53 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Czy działają wam ankiety w US? Mi od jakiegoś czasu w ogóle, ani na komputerze ani w apce, twierdzi że mam nieprawidłowy kraj, pomimo, że mam zmienione IP na US. | |
| Autor: | Kalispell [ 15 Gru 2015 12:03 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
kamo375 napisał(a): Czy działają wam ankiety w US? Mi od jakiegoś czasu w ogóle, ani na komputerze ani w apce, twierdzi że mam nieprawidłowy kraj, pomimo, że mam zmienione IP na US. Mi działają, ale muszę zmienić IP na US. Jak nie zmienię IP to wyświetla się komunikat, że ankieta nie jest dedykowana dla lokalizacji, w której jestem. Używam aplikacji mobilnej, natomiast do zmiany IP klienta VPN - "Hola". | |
| Autor: | kamo375 [ 15 Gru 2015 12:07 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Ja zmieniem w ustawienieach region na USA, spróbuje zmienić przez Hola. Dzięki. | |
| Autor: | BusinessClass [ 15 Gru 2015 16:35 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Mi od tygodnia nic nie wpadło. W UK jestem executive w banku, a na drugim koncie jestem lekarzem z Chicago, zero ankiet | |
| Autor: | dmirstek [ 15 Gru 2015 21:59 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
UK też chyba zaczęło patrzeć na IP: "An error occurred. It appears you have already participated in this survey, or you are accessing this survey from a location that is different from the country for which this survey is intended." | |
| Autor: | bbartekk2 [ 15 Gru 2015 22:39 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Ja dzisiaj robiłem bez problemu e-rewards UK. | |
| Autor: | Sudoku [ 15 Gru 2015 23:05 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Ja i wczoraj i dzisiaj, chociaż wczoraj mieli jakąś zwiechę, bo w którymś momencie ankieta mi się rozjechała i nie dało się zalogować na konto. | |
| Strona 11 z 100 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |