Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

E-rewards
e-rewards,222,82406
Strona 95 z 100

Autor:  Krzysztof76 [ 13 Lis 2020 09:24 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

@Panromek Miałeś bana na koncie, czy tylko brak ankiet?

Autor:  epikie [ 13 Lis 2020 10:18 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

U mnie po sierpniowy masowy ban ciągle pzostał

Autor:  Daniel Młynek [ 23 Lis 2020 22:26 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Cześć, jest szansa na jakiś szybki samouczek z punktów erewards?
Może już ktoś pisał coś takiego na którejś z tych 95 stron tego wątku i mógłby wskazać?
Może być PW, dziękuję z góry za chęć pomocy :)

Autor:  boots [ 23 Lis 2020 22:29 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

To proste: robisz ankiety, zdobywasz punkty, wydajesz punkty.

Autor:  kazudoki [ 28 Lis 2020 03:55 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Można się rejestrować na .CA
https://www.e-rewards.com/en/global_accor

Autor:  kazudoki [ 02 Gru 2020 00:09 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Udało mi się uciurać pierwsze 20$ na koncie, próbuje wymienić na punkty accor, ale pojawia się następujący komunikat:
Cytuj:
An error has occured. Please try again.


Czy ktoś mi powie o co chodzi? :|

Autor:  boots [ 02 Gru 2020 00:10 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Pewnie masz bana.

Autor:  kazudoki [ 02 Gru 2020 00:16 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Mogę wypełniać ankiety normalnie... @boots

Autor:  boots [ 02 Gru 2020 00:19 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Rzuć okiem choćby na #1871

Autor:  kazudoki [ 02 Gru 2020 00:24 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Komunikat, który mi się wyświetla jest inny, niż podany w poście #1871. :D

Autor:  boots [ 02 Gru 2020 00:27 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

No to try again ;)

Autor:  kazudoki [ 03 Gru 2020 03:22 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Czy ewentualnie warto się kontaktować z supportem czy raczej omijać jakikolwiek kontakt i przeczekać?

Autor:  bonifacy [ 03 Gru 2020 04:11 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Myślę mozesz.
Ja zgrywałem głupa i mi raz odblokowali

Autor:  OSK [ 12 Gru 2020 19:27 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Na UK ciekawa ankieta dot. gier. Czas poświęcony na poziomie ankiet za 200-300pkt,a wjechało 1950

Zobaczcie u siebie

Autor:  sliwa122 [ 13 Gru 2020 00:53 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Kolejna amnestia:) niektóre konta stare na UK zostały odblokowane i pojawiły się ankiety.

Autor:  Krzysztof76 [ 10 Lut 2021 11:33 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Na UK dziś ankieta za 6800pkt w 9 minut

Załącznik:
Screenshot_2021-02-10 API EROP RN-1066709-COMPLETE.png
Screenshot_2021-02-10 API EROP RN-1066709-COMPLETE.png [ 27.83 KiB | Obejrzany 3360 razy ]

Autor:  Panromek [ 12 Lut 2021 16:45 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

a u mnie od 2 dni pojawia się tylko "stopka" ankiety- "Manage your account online...." - nie ma tej części z przyciskiem...
Tylko ja jestem takim szczęśliwcem?
To samo na telefonie, na PC, z Tunnelbearem, i z Windscribem...

Autor:  Krzysztof76 [ 12 Lut 2021 16:46 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Dzisiaj u mnie na UK to samo

Autor:  marcinjot [ 12 Lut 2021 18:37 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

U mnie (US) od wczoraj to samo. Na FlyerTalk też jest z dziś o tym pojedynczy wpis.

Autor:  Panromek [ 12 Lut 2021 19:20 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Dziękuję Wam za info

Strona 95 z 100 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/