| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| E-rewards e-rewards,222,82406 | Strona 95 z 100 |
| Autor: | Krzysztof76 [ 13 Lis 2020 09:24 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
@Panromek Miałeś bana na koncie, czy tylko brak ankiet? | |
| Autor: | epikie [ 13 Lis 2020 10:18 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
U mnie po sierpniowy masowy ban ciągle pzostał | |
| Autor: | Daniel Młynek [ 23 Lis 2020 22:26 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Cześć, jest szansa na jakiś szybki samouczek z punktów erewards? Może już ktoś pisał coś takiego na którejś z tych 95 stron tego wątku i mógłby wskazać? Może być PW, dziękuję z góry za chęć pomocy | |
| Autor: | boots [ 23 Lis 2020 22:29 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
To proste: robisz ankiety, zdobywasz punkty, wydajesz punkty. | |
| Autor: | kazudoki [ 28 Lis 2020 03:55 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Można się rejestrować na .CA https://www.e-rewards.com/en/global_accor | |
| Autor: | kazudoki [ 02 Gru 2020 00:09 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Udało mi się uciurać pierwsze 20$ na koncie, próbuje wymienić na punkty accor, ale pojawia się następujący komunikat: Cytuj: An error has occured. Please try again. Czy ktoś mi powie o co chodzi? | |
| Autor: | boots [ 02 Gru 2020 00:10 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Pewnie masz bana. | |
| Autor: | kazudoki [ 02 Gru 2020 00:16 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Mogę wypełniać ankiety normalnie... @boots | |
| Autor: | boots [ 02 Gru 2020 00:19 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Rzuć okiem choćby na #1871 | |
| Autor: | kazudoki [ 02 Gru 2020 00:24 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Komunikat, który mi się wyświetla jest inny, niż podany w poście #1871. | |
| Autor: | boots [ 02 Gru 2020 00:27 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
No to try again | |
| Autor: | kazudoki [ 03 Gru 2020 03:22 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Czy ewentualnie warto się kontaktować z supportem czy raczej omijać jakikolwiek kontakt i przeczekać? | |
| Autor: | bonifacy [ 03 Gru 2020 04:11 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Myślę mozesz. Ja zgrywałem głupa i mi raz odblokowali | |
| Autor: | OSK [ 12 Gru 2020 19:27 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Na UK ciekawa ankieta dot. gier. Czas poświęcony na poziomie ankiet za 200-300pkt,a wjechało 1950 ![]() Zobaczcie u siebie | |
| Autor: | sliwa122 [ 13 Gru 2020 00:53 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Kolejna amnestia:) niektóre konta stare na UK zostały odblokowane i pojawiły się ankiety. | |
| Autor: | Krzysztof76 [ 10 Lut 2021 11:33 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Na UK dziś ankieta za 6800pkt w 9 minut Załącznik: Screenshot_2021-02-10 API EROP RN-1066709-COMPLETE.png [ 27.83 KiB | Obejrzany 3360 razy ] | |
| Autor: | Panromek [ 12 Lut 2021 16:45 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
a u mnie od 2 dni pojawia się tylko "stopka" ankiety- "Manage your account online...." - nie ma tej części z przyciskiem... Tylko ja jestem takim szczęśliwcem? To samo na telefonie, na PC, z Tunnelbearem, i z Windscribem... | |
| Autor: | Krzysztof76 [ 12 Lut 2021 16:46 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Dzisiaj u mnie na UK to samo | |
| Autor: | marcinjot [ 12 Lut 2021 18:37 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
U mnie (US) od wczoraj to samo. Na FlyerTalk też jest z dziś o tym pojedynczy wpis. | |
| Autor: | Panromek [ 12 Lut 2021 19:20 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Dziękuję Wam za info | |
| Strona 95 z 100 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |