Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Link do rejestracji: https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 851585206C


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1561 PostWysłany: 07 Lis 2018 19:11 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 351
niebieski
Są 2 konta e-Rewards (jedno moje, drugie żony). Z jednego szły punkty na Iberię i BA, a z drugiego na Avios. Teraz konto Aviosa zostało zamknięte, a punkty przeszył do BA, Czy z konta "Aviosowego" mogę bezkarnie przelewać punkty na BA? Są różne dane i adresy.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️ Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️
Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️ Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1562 PostWysłany: 17 Lis 2018 14:09 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Coś się zmieniło w przelewaniu punktów do Hiltona?
Co 60 dni przekazywałem 7000 punktów (ostatnio we wrześniu) i punkty w Hiltonie były zawsze niemal natychmiast.
Wczoraj przelałem kolejne 7000 i do dziś punktów w Hiltonie brak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1563 PostWysłany: 17 Lis 2018 14:14 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1382
Loty: 312
Kilometry: 554 974
Krajów: 54 / 25.2%
srebrny
Na FT piszą ze są problemy z przelewaniem punktów.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Bzbzjsuuw lubi ten post.
Bzbzjsuuw uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1564 PostWysłany: 17 Lis 2018 15:49 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1262
Loty: 46
Kilometry: 151 136
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
Od prawie 3 tygodni czekam na punkty z anulowanej zwrotnej rezerwacji w HH. Kilka maili wymienionych z obsługą HH i nic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1565 PostWysłany: 17 Lis 2018 16:05 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1382
Loty: 312
Kilometry: 554 974
Krajów: 54 / 25.2%
srebrny
Chyba po tej aktualizacji mają niezly syf

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1566 PostWysłany: 27 Lis 2018 00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
sliwa122 napisał(a):
Na FT piszą ze są problemy z przelewaniem punktów.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka


U nas punkty przelane 8.11 i nadal ich nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1567 PostWysłany: 03 Gru 2018 20:44 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1262
Loty: 46
Kilometry: 151 136
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
Przelewał ktoś w ostatnim tygodniu do Hilton Honors? Jakteraz działa. W przypadku naliczania punktów za noclegi to naliczyło mi za ostatni pobyt prawidłowo, wróciły tez punkty z anulowanych rez. To może i tu jest już OK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1568 PostWysłany: 04 Gru 2018 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1242
Loty: 42
Kilometry: 72 437
Krajów: 14 / 6.5%
srebrny
Tak czy siak - jest prosta ankietka za 700 pkt. Posuzkiwani ludzie - około 30 lat, pracują w IT, dyrektorzy, odpowiedzialni za IT Software. Pytań brak - czas to 40 sekund jak dobrze pójdzie :D
_________________
Zawsze odkupię zbędne JPY.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1569 PostWysłany: 05 Gru 2018 20:29 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1262
Loty: 46
Kilometry: 151 136
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
Odnośnie przekazywania punktów do HH, na FT pare osob pisało o informacji zwrotnej z HH, że obecnie punkty z e-rewards są zapisywane na koncie ręcznie i może to zająć do 6 tygodni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1570 PostWysłany: 08 Gru 2018 11:57 

Rejestracja: 02 Maj 2017
Posty: 67
Co to za absurdalne odrzuty za 26 punktów się pojawiły? :shock: :o :shock:

07/12/2018 en_GB Participated in Survey 26 4658432
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1571 PostWysłany: 20 Gru 2018 22:11 

Rejestracja: 17 Gru 2018
Posty: 1
podrzuci ktoś aktywnego linka do rejestracji?

ten: https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 2&secure=1
niestety już nie działa :(

Załączniki:
2018-12-20.png
2018-12-20.png [ 18.91 KiB | Obejrzany 1326 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1572 PostWysłany: 20 Gru 2018 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 1039
Loty: 26
Kilometry: 70 255
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
Też Szukam bo wide kilka ciekawych pozycji sie znalazlo , BAEC juz za to not ma .

Załączniki:
Screenshot_20181220-202801_Chrome Beta-540x986.jpg
Screenshot_20181220-202801_Chrome Beta-540x986.jpg [ 55.48 KiB | Obejrzany 1301 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1573 PostWysłany: 21 Gru 2018 20:10 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
@lovenz Coś nowego Ci dołożyli do konta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1574 PostWysłany: 21 Gru 2018 20:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 1039
Loty: 26
Kilometry: 70 255
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
Radisson, Accor, IHG, choice tego u siebie nie mam na żadnym z kont.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1575 PostWysłany: 21 Gru 2018 22:03 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
U mnie od momentu rejestracji nigdy się nie zmieniły możliwości,
jedno konto mam założone z Accora i oprócz niego same lotnicze, a na drugim z BAEC tylko aviosy :(
W Twoim screenie widzę, że i hotele i linie lotnicze, z czego to konto było założone?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1576 PostWysłany: 22 Gru 2018 08:32 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1262
Loty: 46
Kilometry: 151 136
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
@kendi @sliwa122 @hubson
Mikołaj przeszedł wreszcie do HH. Punkty z e-rewards są już HH naliczone. Wyglada na to ze wszystkim dopisali w tym samym czasie, bez względu na termin zlecenia przekazania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1577 PostWysłany: 22 Gru 2018 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 1039
Loty: 26
Kilometry: 70 255
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
@heniek
Mam dwa konta gdzie jest HH i BAEC

Ten obrazek pokazuje to co jest w linku do rejestracji u góry strony ale niestety rejestracji brak. Wszedłem tylko w nagrody i to wyświetliło. Brak BAEC ale za to jest Accor, Radisson czy IHG
Dla tego szukam jakiegoś aktywnego linka do tej rejestracji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1578 PostWysłany: 22 Gru 2018 10:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 2048
Loty: 871
Kilometry: 1 442 449
Krajów: 134 / 62.6%
srebrny
Moje zlecone 10 dni temu wciaz w drodze


quote="Krzysztof76"]@kendi @sliwa122 @hubson
Mikołaj przeszedł wreszcie do HH. Punkty z e-rewards są już HH naliczone. Wyglada na to ze wszystkim dopisali w tym samym czasie, bez względu na termin zlecenia przekazania.[/quote]
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1579 PostWysłany: 22 Gru 2018 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
heniek napisał(a):
U mnie od momentu rejestracji nigdy się nie zmieniły możliwości,
jedno konto mam założone z Accora i oprócz niego same lotnicze, a na drugim z BAEC tylko aviosy :(
W Twoim screenie widzę, że i hotele i linie lotnicze, z czego to konto było założone?


U żony niestety nadal nie ma punktów.. Będę składał reklamację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#1580 PostWysłany: 22 Gru 2018 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 475
Loty: 196
Kilometry: 323 953
Krajów: 40 / 18.7%
niebieski
Ja dostalam wczoraj odp, że Hilton wydlużyl czas transferu punktow do 6-8 tyg i dopiero, gdy minie te 8 tyg powinnam się kontaktować z ERewards i sprawdzą temat. Ja robiłam przelew 2 listopada i punktów brak.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: radomt oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group