| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| E-rewards e-rewards,222,82406 | Strona 73 z 100 |
| Autor: | cool_aka_romeo [ 25 Kwi 2018 09:26 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Tak, wpadły | |
| Autor: | cyberjarek [ 25 Kwi 2018 10:30 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
RODO wchodzi z tego co wiem 25 maja 2018, oczywiście wszelkie regulaminy czy inne cuda należy dostosować do tej daty, stąd wszyscy na ostatnią chwilę to zmieniają. Najciekawsze, że w Polsce chyba nie ma jeszcze gotowej ustawy i ponoć jeszcze trochę nie będzie | |
| Autor: | epikie [ 08 Maj 2018 20:21 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
znowu ankieta serialowa za 1200 punktów:D | |
| Autor: | lukasz666 [ 14 Maj 2018 09:09 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
czy ktoś się orientuje, co się wydarzy po likwidacji avios.com z klientami, którzy mają konto E-rewards z możliwością wymiany punktów jedynie na aviosy? | |
| Autor: | michcioj [ 14 Maj 2018 16:25 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
dobre pytanie | |
| Autor: | lukasz666 [ 15 Maj 2018 05:18 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Napisałem do nich w tej sprawie i otrzymałem taką odpowiedź: Panelists will be able to redeem points via BA Executive Club once Avios has closed. For now, you can still redeem Avios points. | |
| Autor: | apadlo [ 16 Maj 2018 21:25 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Dziś ankieta o tym jakich instrumentów płatniczych używacie podczas podróżowania - za 1000 pkt. Nawet nie trzeba kłamać (zbytnio Czas robienia - 15 min, wg erewards 55 | |
| Autor: | dyzio1 [ 22 Maj 2018 22:06 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Każda próba (dzisiaj) otwarcia ankiety z linka, który mam w mailu przekierowuje do strony z komunikatem o błędzie. Też tak macie, czy może to forma blokady mojego konta? | |
| Autor: | apadlo [ 22 Maj 2018 22:14 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Jak powiadał klasyk z mojego awatara - "Coś się, coś się popsuło" U mnie też nie bangla | |
| Autor: | acidka [ 22 Maj 2018 22:16 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
U mnie ok 10-11h ankiety działały, zrobiłam 2-3 w całości i z 3 których nie przeszłam do końca Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | bonifacy [ 28 Maj 2018 14:07 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Czy kiedykolwiek zakwalifikowaliście się na ankietę z adresu http://dkr1.ssisurveys.com ? To te co pytają o datę urodzenia na początku, a potem wchodzi strona w kilkunastu językach, że się nie kwalifikujesz. Mam normalnie IP brytyjskie i nigdy nie zakwalifikowałem się do tych ankiet | |
| Autor: | danziger [ 28 Maj 2018 14:17 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Jadę od początku na polskim ip i też nigdy nie udało mi się zakwalifikować do tych ankiet z wpisywaną na początku datą urodzin. | |
| Autor: | OSK [ 28 Maj 2018 14:24 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
u mnie tez nie da rady | |
| Autor: | boots [ 28 Maj 2018 14:30 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Również nigdy. | |
| Autor: | ibartek [ 28 Maj 2018 14:48 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
u mnie wiele tych ankiet wchodzilo, do czasu jak zrobilem przelew aviosow i mi zbanowali konto (nie wiem czy powiazane) | |
| Autor: | apadlo [ 28 Maj 2018 16:36 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Kilka razy zobaczyłem kolejną stronę tej ankiety, ale nigdy nie przeszedłem całej. Za to z drugiej strony - dają 25/50 pkt za samo wpisanie daty urodzin i poczekanie kilku sekund. Zawsze coś | |
| Autor: | metia [ 28 Maj 2018 16:54 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
E-rewards zadało mi dziś serię pytań o różne zgody, m.in. o zgodę na pobieranie lokalizacji urządzenia czy zgodę na pobieranie danych z programów lojalnościowych lub operatorów telewizyjnych - oczywiście oficjalnie po ty, żeby wysyłać lepiej dopasowane ankiety. Ale zastanawiam się, czy przypadkiem nie jest to eliminowanie osób spoza UK czy US. | |
| Autor: | boots [ 28 Maj 2018 16:58 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Nie musisz wyrażać na to zgody. Ja odmówiłem. | |
| Autor: | metia [ 28 Maj 2018 17:20 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
Wiadomo, że też odmówiłam. Po czym skierowało mnie na stronę "noOpportunities" i w tym stanie sobie trwamy od prawie 7h, co nieco mnie zaniepokoiło. | |
| Autor: | boots [ 28 Maj 2018 17:37 ] |
| Temat postu: | Re: E-rewards |
U mnie ankiety pojawiły się na razie normalnie. | |
| Strona 73 z 100 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |