Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

E-rewards
e-rewards,222,82406
Strona 53 z 100

Autor:  Kalispell [ 10 Maj 2017 09:29 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Również użyłem polskiego numeru telefonu i dziś punkty naliczone na Accor.

Autor:  chester0 [ 10 Maj 2017 09:59 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

@‌Pacik76‌ dokładnie Avios , BAEC i chyba Club Premiere ( w wersji USA)są specyficzne i mają tylko jedną możliwość wydawania punktów

Autor:  J.1 [ 10 Maj 2017 14:35 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

czy ktoś z szanownych forumowiczów dysponuje aktualnym linkiem rejestracyjnym IHG.
Byłbym bardzo wdzięczny.

Link z nagłówka również kaput.

Z góry dziękuję.

Autor:  Tjw1978 [ 10 Maj 2017 20:15 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Pytacie czy ktoś ogarnął amerykańskie numery.

Ostatecznie ogarnąłem, choć miałem na to niewiele czasu, bo 2 godziny przed wyjazdem na lotnisko. Koszt startera - około 20 USD (starter + aktywacja). Miałem w USA dwa konta, więc musiałem kupić dwa startery. Oba zostały zweryfikowane SMS-em, a punkty przelane do Accora. Trochę to kosztowało, ale zwróci się w noclegach.

Startery pre-paidowe (te do których miałem dostęp w Best Buy) działają tylko i wyłącznie w USA, Kanadzie, Meksyku. Nie mają dostępnej opcji roamingu. Co sprawdziłem dzisiaj, po włożeniu karty w Polsce. Nie działa.

Nie działa też weryfikowanie głosowe. Wcześniej próbowałem to zrobić kupując numer +1 na Skype. Przy próbie głosowej weryfikacji domaga się jednak SMS-a...

Zasada już opisywana - Jeden numer = jedno konto.

Autor:  Don_Boorak [ 12 Maj 2017 09:40 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

-- 12 Maj 2017 09:00 --

@‌Tjw1978‌

No tak, wystarczy zatem polecieć do Stanów... Czy to oznacza, że SIM karty kupowane na eBay-u/Allegro NIE zadziałają, o ile się NIE przebywa w US???

-- 12 Maj 2017 09:40 --

Poddaję się. Pokonali mnie. Taką wiadomość dostaję przy wpisywaniu bezpłatnych numerów US znalezionych w sieci. Nawet mnie nie przepuszcza do strony z miejscem na wpisanie kodu. Nawet nie informuje, że numer był już użyty. Po prostu rzekomo wpisuję(!!!) kod niewłaściwy. Nie mam na nich siły... Galilejczyku, zwyciężyłeś.

Jeśli komuś się udaje weryfikować konto US spoza USA, to czapki z głów. :roll:

Załączniki:
E-REWARDS.png
E-REWARDS.png [ 12.24 KiB | Obejrzany 2430 razy ]

Autor:  macq91 [ 12 Maj 2017 15:16 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Takie karty SIM można dostać za darmo na lotniskach w Londynie. Wystarczy poprosić. Powinna być aktywna zaraz po włożeniu.

Załączniki:
DSC_0009.jpg
DSC_0009.jpg [ 91.48 KiB | Obejrzany 2334 razy ]

Autor:  lovenz [ 12 Maj 2017 15:57 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

panowie lub panie a jakiegoś linka aby sie zarejestrować od kogoś z was mogę prosić

dziękuje

Autor:  hubson [ 12 Maj 2017 17:26 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Poczytaj kilka ostatnich stron tematu. Linki były podawane.

Autor:  lovenz [ 12 Maj 2017 18:25 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

hubson - wszystko ok ale na telefoniku nie idzie tak szybko jak na ekranie komputera , ale udało sie

Autor:  Tjw1978 [ 12 Maj 2017 20:09 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Don_Boorak napisał(a):
-- 12 Maj 2017 09:00 --

@‌Tjw1978‌
No tak, wystarczy zatem polecieć do Stanów... Czy to oznacza, że SIM karty kupowane na eBay-u/Allegro NIE zadziałają, o ile się NIE przebywa w US???


Wszystkie pre-paidy, które przeglądałem z best buy miały jasną informację, że ich działanie jest ograniczone tylko do USA, czasem też do Kanady i Meksyku.
Jako taki roaming nie działa. Ja mam h2owireless.

Nowa informacja jest taka, że jeżeli kilka razy wpiszemy fejkowy numer, to za kolejnym razem może być konto zablokowane.

Autor:  lovenz [ 13 Maj 2017 11:13 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

hej, mieszkam w uk wiec zamówiłem przed chwilą 2 darmowe karty sim z 02 , przyjdą w 3-4 dni , wiec jak ktoś będzie potrzebował pomocy z numerem to nie ma problemu

podam numer tel z karty i wiadomość z sms

Autor:  lovenz [ 14 Maj 2017 20:31 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

hej,

powiedzmy ze zaloze drugie konto na e-reward ana BA dopisze moja koleżankę do mojego konta to punkty avios będziemy zbierali razem z 2 kont e rewards na jedno konto BA?

trochę zbocze z tematu ale może komuś sie przyda info

"mozna zarobic 5,000 to 10,000 Avios Kaligo.com hotel z kodem promocyjnym"

Autor:  tunczaj [ 15 Maj 2017 18:05 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Podczas rejestracji z linku BAEC omyłkowo podałem numer do programu Iberii. czy ktoś miał podobny problem? Podczas wypłaty punktów i tak trzeba ten numer podać ponownie i zastanwiam się trzeba w tym przypadku do nich napisać, żeby to wyprostowali.

Autor:  hubson [ 15 Maj 2017 19:08 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Możesz spróbować. Nic nie stracisz, chyba że przelewałeś już punkty na to konto.

Autor:  tropikey [ 18 Maj 2017 20:09 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Kalispell napisał(a):
Również użyłem polskiego numeru telefonu i dziś punkty naliczone na Accor.

U mnie to samo...

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka

Autor:  snooka [ 19 Maj 2017 11:15 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Przed chwila robiłem przelew punktów do Accora i już nie chcieli potwierdzenia sms-em (wersja GB).

Autor:  Szyn3k [ 19 Maj 2017 11:24 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

@‌snooka‌ A czy wcześniej potwierdzałeś sms-em, czy był to pierwszy przelew w ogóle? Przy kolejnych nagrodach, po jednokrotnym potwierdzeniu, nie prosi o kod wysłany na telefon.

Autor:  jesion83 [ 21 Maj 2017 23:04 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Czy ktoś z was przelewal punkty z us i spotkał się z takim komunikatem: SMS does not work for a landline number. Please choose voice call.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Autor:  Pacik76 [ 22 Maj 2017 07:31 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

Kod trzeba podać tylko raz. Kolejne punkty po podaniu polskiego numeru wpadają bez problemu (HH).

Autor:  boots [ 22 Maj 2017 10:51 ]
Temat postu:  Re: E-rewards

jesion83 napisał(a):
Czy ktoś z was przelewal punkty z us i spotkał się z takim komunikatem: SMS does not work for a landline number. Please choose voice call.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Podałeś wirtualną komórkę, na bazie numeru stacjonarnego. Jeśli posiadasz tą kartę sim, to skorzystaj z voice call - automat podyktuje Ci kod. Jeśli nie posiadasz, podaj inny numer komórkowy, o ile jeszcze nie zablokowali Ci konta na stałe.

Strona 53 z 100 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/