| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Dortmund - Zakupy dortmund-zakupy,1467,23864 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | luki1975 [ 16 Sty 2013 17:18 ] |
| Temat postu: | Dortmund - Zakupy |
Mam pytanie wybieram się na 1 dniówkę do Dortmundu. Czytałem o Primarku i tam mam zamiar sie wybrać ale może ktoś zna jeszcze jakieś inne sklepy warte uwagi. Sprawdzałem i widze że w Centrum jest też TKMaxx - był ktoś moze i jest w stanie powiedziec czy warto ?. Może jakies inne sklepy ? | |
| Autor: | wtak [ 16 Sty 2013 18:31 ] |
| Temat postu: | Re: Dortmund - Zakupy |
Primark znajduje się w domu handlowym Trier w centrum. Całe centrum to mnóstwo domów handlowych. Wybierzesz co zechcesz. | |
| Autor: | fragole [ 17 Sty 2013 00:30 ] |
| Temat postu: | Re: Dortmund - Zakupy |
dokładnie Zara, Mango, Esprit, Rossmann, Lush, Oliver, Saturn ... (te akurat rzuciły mi się w oczy na głównych deptakach w centrum) plus sklepy w GH | |
| Autor: | p14c3k [ 17 Sty 2013 00:36 ] |
| Temat postu: | Re: Dortmund - Zakupy |
@luki1975: jest tez TkMax, chyba tez 3 pietra,, jednak asortyment troche inny niz w UK,, | |
| Autor: | gibson007 [ 26 Kwi 2014 23:52 ] |
| Temat postu: | Re: Dortmund - Zakupy |
Ceny w Primarku super, powiedziałbym że jeszcze niższe niż w UK. Polecam również pod względem jakości. | |
| Autor: | Djorkaeff [ 18 Wrz 2014 11:13 ] |
| Temat postu: | Re: Dortmund - Zakupy |
Pewnie przez "zakupy" wiekszosc rozumie cos innego, ale dla mnie Primark to zadna atrakcja, za to bardzo polecam sklep z serii "wszystko po 1 euro", ktory znajduje sie dokladnie tutaj: http://bit.ly/1rdTMLO Calkiem duzo fajnych rzeczy, na czele z Haribo i zapinaczem do roweru tanszymi niz w Polsce | |
| Autor: | Anonymous [ 06 Lip 2016 17:15 ] |
| Temat postu: | Re: Dortmund - Zakupy |
Wczoraj cały dzień spędziłem na zakupach ( czego nie cierpię, ale czasem coś trzeba dokupić) Obkupiłem się w C&A. Trwa tam prawdziwa, a nie udawana wyprzedaż letniego towaru. Spory wybór, ceny rewelacja. Niektóre porównywalne z Primarkiem, a jakość jednak zdecydowanie lepsza. Masa dobrego towaru po 3,5,7,9,12,15€ . I przede wszystkim są dostępne rozmiary dla normalnych ludzi. Czyli ciuchy XXXL i buty 47. Wielki sklep. Chyba nawet wiēkszy od tego w Berlinie. Warto skoczyć na jednodniówkę. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |