| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Delta czy KLM delta-czy-klm,1575,126457 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | zambezi [ 15 Maj 2012 11:58 ] | ||
| Temat postu: | Delta czy KLM | ||
Witajcie Znalazłem sobie taki przelot jak na obrazku (WAW-HNL, KOA-WAW). I teraz zastanawiam się, który program lojalnościowy zastosować: Delty czy KLM. Z tego co czytałem, to w KLM-ie często nie naliczają 100% punktów, więc niby lepsza jest Delta. Ale więcej wycieczek do Stanów nie planuję, więc zastanawiam się czy nie lepiej mieć mniej i to potem wykorzystać, niż dużo, które ma przepaść. A może mogę zrealizować pkt Delty przy lotach nie do Stanów? Patrzyłem na loty do Azji z Delty, ale wyszukuje loty przez USA! Czy ktoś może mi powiedzieć ile dostanę mil za ten lot w KLM-ie? Z góry dziękuję za wszelakie (no, może tylko za sensowe Pzdr!
| |||
| Autor: | mucha [ 15 Maj 2012 14:07 ] |
| Temat postu: | Re: Delta czy KLM |
Klasy rezerwacyjne w tych lotach to L, N, N na locie tam i T, N, L na powrocie. Sprawdź w tabelkach obu programów gdzie korzystniej zbierać za to mile. Jednak przypuszczam że w obu będzie to zaledwie 25% mil przelecianych. | |
| Autor: | Kamil [ 15 Maj 2012 14:18 ] |
| Temat postu: | Re: Delta czy KLM |
Delta za N w KLM nalicza 100%. Za L trzeba sprawdzić. Dodatkowo mile w delcie są bezterminowe, nie wiem jak we Flying blue. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |