| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Check-in online check-in-online,1578,121669 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | kjhogan [ 20 Gru 2017 10:05 ] |
| Temat postu: | Check-in online |
Wczoraj zameldowałem się online na pobyt 21-22 grudnia w Ostravie. Meldowanie zakończone pomyślnie, ale nie było info odnośnie płatności, a z karty nie ściągnęli. Czy to oznacza, że będę płacił w hotelu czy ściągną z karty później np. dziś? | |
| Autor: | 1955845624 [ 20 Gru 2017 10:09 ] |
| Temat postu: | Re: Check-in online |
@kjhogan co hotel to obyczaj. Ja często robię tak, że gdy po samej rezerwacji pokoju bezzwrotnego nie pobrali kasy (dzień, dwa) dzwonię do customer service, oni wysyłają maila do hotelu i wtedy na moją usilną prośbę pobierają kasę natychmiast. Np. w Kijowie tak miałem. Kurs hrywny był dobry i zależało mi, żeby pobrali teraz, a nie za 2 miesiące. Także na to pytanie jedynie hotel jest w stanie odpowiedzieć, ale jeśli Ci zależy - napisz do nich albo zadzwoń do Accora i oni to wyjaśnią. | |
| Autor: | kontrol [ 17 Lip 2019 08:52 ] |
| Temat postu: | Re: Check-in online |
Nie znalazłem podobnego tematu więc podepnę się pod ten. Kilka razy spałem w Ibisach ale nigdy wcześniej nie robiłem odprawy online. Zazwyczaj opłacałem hotel przez internet, a później po prostu pojawiałem się na miejscu z dowodem osobistym i tyle. Dzisiaj dla odmiany chciałem zrobić check-in online i mimo opłaconego już rachunku chcą zrobić preautoryzacje karty na 140EURO w razie późnego wymeldowania. Czy to normalna procedura czy zależy to od hotelu i nie zależnie czy zrobię check-in oline czy stacjonarnie to zrobią tą preautoryzajcję? Nigdy wcześniej w IBIS meldując się stacjonarnie nie spotkałem się z czymś takim. | |
| Autor: | cyberjarek [ 17 Lip 2019 09:45 ] |
| Temat postu: | Re: Check-in online |
Powinna być też opcja, że nie chcesz robić szybkiego wymeldowania i dokończyć zameldowanie online bez tego. To coraz częstsza opcja, że hotel zabezpiecza się przed ewentualnymi Twoimi wydatkami np. w restauracji. Widocznie było sporo przypadków, że Klienta trzeba było ścigać po tym jak wrzucił kartę i tyle go widzieli PS. Jak się pojawisz w hotelu bez zameldowania online i nie będziesz chciał iść do restauracji i wziąć rachunku na pokój - preautoryzacji nie potrzebujesz i nigdy mi się nie zdarzyło, by hotel w takim przypadku wymagał jej przy zameldowaniu. | |
| Autor: | travellista [ 18 Wrz 2020 09:06 ] | ||
| Temat postu: | Re: Check-in online | ||
Czy u Was także pojawia się błąd podczas check in online? Akurat chciałem się odprawić przed jutrzejszym pobytem w Ibisie w Wilnie, wszystkie pola ładnie przechodzą a w ostatnim kroku, kiedy jest wymagana ta preautoryzacja karty (tutaj na 50 EUR) z menu rozwijanego nie da się nic wybrać. Oczywiście to nic takiego, normalnie zamelduję się na recepcji i ominę ową blokadę karty, ale chciałem podpytać, czy komuś z Was się może coś takiego zdarzyło. Tydzień temu meldowałem się w Łodzi i było bezproblemowo.
| |||
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |