Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Check-in online
check-in-online,1578,121669
Strona 1 z 1

Autor:  kjhogan [ 20 Gru 2017 10:05 ]
Temat postu:  Check-in online

Wczoraj zameldowałem się online na pobyt 21-22 grudnia w Ostravie. Meldowanie zakończone pomyślnie, ale nie było info odnośnie płatności, a z karty nie ściągnęli. Czy to oznacza, że będę płacił w hotelu czy ściągną z karty później np. dziś?

Autor:  1955845624 [ 20 Gru 2017 10:09 ]
Temat postu:  Re: Check-in online

@kjhogan co hotel to obyczaj. Ja często robię tak, że gdy po samej rezerwacji pokoju bezzwrotnego nie pobrali kasy (dzień, dwa) dzwonię do customer service, oni wysyłają maila do hotelu i wtedy na moją usilną prośbę pobierają kasę natychmiast. Np. w Kijowie tak miałem. Kurs hrywny był dobry i zależało mi, żeby pobrali teraz, a nie za 2 miesiące. Także na to pytanie jedynie hotel jest w stanie odpowiedzieć, ale jeśli Ci zależy - napisz do nich albo zadzwoń do Accora i oni to wyjaśnią.

Autor:  kontrol [ 17 Lip 2019 08:52 ]
Temat postu:  Re: Check-in online

Nie znalazłem podobnego tematu więc podepnę się pod ten. Kilka razy spałem w Ibisach ale nigdy wcześniej nie robiłem odprawy online. Zazwyczaj opłacałem hotel przez internet, a później po prostu pojawiałem się na miejscu z dowodem osobistym i tyle. Dzisiaj dla odmiany chciałem zrobić check-in online i mimo opłaconego już rachunku chcą zrobić preautoryzacje karty na 140EURO w razie późnego wymeldowania. Czy to normalna procedura czy zależy to od hotelu i nie zależnie czy zrobię check-in oline czy stacjonarnie to zrobią tą preautoryzajcję? Nigdy wcześniej w IBIS meldując się stacjonarnie nie spotkałem się z czymś takim.

Autor:  cyberjarek [ 17 Lip 2019 09:45 ]
Temat postu:  Re: Check-in online

Powinna być też opcja, że nie chcesz robić szybkiego wymeldowania i dokończyć zameldowanie online bez tego.
To coraz częstsza opcja, że hotel zabezpiecza się przed ewentualnymi Twoimi wydatkami np. w restauracji.

Widocznie było sporo przypadków, że Klienta trzeba było ścigać po tym jak wrzucił kartę i tyle go widzieli ;)

PS. Jak się pojawisz w hotelu bez zameldowania online i nie będziesz chciał iść do restauracji i wziąć rachunku na pokój - preautoryzacji nie potrzebujesz i nigdy mi się nie zdarzyło, by hotel w takim przypadku wymagał jej przy zameldowaniu.

Autor:  travellista [ 18 Wrz 2020 09:06 ]
Temat postu:  Re: Check-in online

Czy u Was także pojawia się błąd podczas check in online? Akurat chciałem się odprawić przed jutrzejszym pobytem w Ibisie w Wilnie, wszystkie pola ładnie przechodzą a w ostatnim kroku, kiedy jest wymagana ta preautoryzacja karty (tutaj na 50 EUR) z menu rozwijanego nie da się nic wybrać. Oczywiście to nic takiego, normalnie zamelduję się na recepcji i ominę ową blokadę karty, ale chciałem podpytać, czy komuś z Was się może coś takiego zdarzyło. Tydzień temu meldowałem się w Łodzi i było bezproblemowo.

Załączniki:
Error Check In Online.png
Error Check In Online.png [ 50.61 KiB | Obejrzany 4145 razy ]

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/