| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Brakuje mi.. brakuje-mi,222,168485 | Strona 1 z 2 |
| Autor: | oskiboski [ 04 Gru 2022 14:44 ] |
| Temat postu: | Brakuje mi.. |
Koniec roku, ostatnia szansa na dogrzewanie statusów. Duzo z nas lubi tez po prostu szukać i pomagać. Wzorem ft zachecam do isania czego potrzebujemy do jakiego statusu i ile mamy czasu i gotowki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk | |
| Autor: | pabien [ 04 Gru 2022 15:05 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
7 nocy w sieci Hiltona, status Diamond, do końca roku, jak najtaniej, najchętniej pozbędę się punktów. 5 za punkty też OK, 2 chyba ogarnę | |
| Autor: | oskiboski [ 04 Gru 2022 15:52 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
Hampton Świnoujscie po świętach i w sumie przed jest za 2 stówki. no chyba, że podpoznańskie zad.. to też za równo 200 pln. Jedyny hotel w PL za 10k to nadal hampton krk chociaż powinien się nazywać KBP | |
| Autor: | marek2011 [ 04 Gru 2022 15:56 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
Skoro powstał temat to poszukuję w zasadzie dowolnych biletów DL i AA już przelecianych prywatnie w ostatnich miesiącach (mogą być krajowe w US albo międzynarodowe) o ile zostały zarezerwowane za cash (nie milowe) ; chodzi o pomoc organizacji non-profit z US zajmującej się promocją kultury polskiej w utrzymaniu konta firmowego w obu liniach, a w szczególności spełnienie wymogu rocznego min. pułapu wydanej kasy w danej linii (to w US jest warunek utrzymania członkostwa na kolejne lata). Zwykle nie było z tym problemu, ale w tym roku wróciły już przedpandemiczne progi, a jeszcze nie odrodziła się w pełni aktywność związana ze zwykłą działalnością, organizacją eventów itp., więc własnych przelotów było ciągle mniej niż wymagany pułap. Co ważne, wykorzystanie takiego biletu w tym celu nie ma żadnego wpływu na mile naliczane na indywidualne konto paxa w takim czy innym programie. Dzięki. | |
| Autor: | batq [ 07 Gru 2022 12:27 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
Hej, brakuje mi 18K mil do Golda w tym roku. Szukam możliwości ich zdobycia, jestem otwarty na wszelkie opcje. | |
| Autor: | hubson [ 07 Gru 2022 12:29 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
pabien napisał(a): 7 nocy w sieci Hiltona, status Diamond, do końca roku, jak najtaniej, najchętniej pozbędę się punktów. 5 za punkty też OK, 2 chyba ogarnę Popatrz na daily use na Grzybowskiej i Reducie. | |
| Autor: | nowhere [ 07 Gru 2022 14:28 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
Ja może trochę od innej strony, ale jeśli ktoś potrzebuje jakiejś Hiltonowej doby, to dobrze się składa, bo ja mogę odbyć nocleg. Więcej info na priv. | |
| Autor: | p10tr [ 07 Gru 2022 22:00 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
Brakuje mi 9.8k mil statusowych do silvera lub 7 odcinków podróży. Jakiś low-cost pomysł na dobicie tego? Może mi składak wejdzie z LOTu (4 loty w round ticket) jeszcze w grudniu, ale na nic więcej nie liczę.. | |
| Autor: | Zeus [ 07 Gru 2022 22:04 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
KRK-BZG-KRK, powrót tym samym samolotem. | |
| Autor: | p10tr [ 07 Gru 2022 22:06 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
| Autor: | maciejs9 [ 08 Gru 2022 12:31 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
pabien napisał(a): 7 nocy w sieci Hiltona, status Diamond, do końca roku, jak najtaniej, najchętniej pozbędę się punktów. 5 za punkty też OK, 2 chyba ogarnę 7 nocy czy 14? Bo teraz jest promocja, że noc jest liczona x2 do końca roku. Jeśli nie miałeś dużo rollover nights to pewnie bonus points za 30+ nocy też będziesz miał aktywne, więc można dość tanio ogarnąć noce w hamptonie krakowskim np. 5 nocy -> 40k punktów (night free) -> 5 nocy liczy się jako 10 nocy więc dodatkowo bonus punktowy 10k -> 30k punktów -> jeśli ustalimy checkout w tygodniu to jeszcze -2k -> Wychodzi 28k punktów za wbicie 10nocy do statusu (-250 można jeszcze zrobić za my benefit). Czyli jak ktoś kupił punkty w promocji wychodzi ~630zł za 10 nocy statusowych. | |
| Autor: | jaco027 [ 08 Gru 2022 13:12 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
A na punkty w HH znowu jest promo. Do końca roku +100%. Standardowo 160k pkt za 800usd. | |
| Autor: | marcin.krakow [ 11 Gru 2022 20:57 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
Jestem na granicy wylatania FTL, z moich amatorskich obliczeń wynika, że loty które mam w grudniu mogą wystarczyć ale nie muszą. Czy jest jakiś kalkulator online który pomoże to wyliczyć na podstawie trasy i klasy rezerwacji i posiadanego aktualnego statusu? | |
| Autor: | SPLDER [ 11 Gru 2022 21:21 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
Uniwersaly to wheretocredit, można tam wprowadzić loty do kalkulatora. Dawniej był też na stronie M&M, ale nie wiem czy jeszcze jest. | |
| Autor: | sko1czek [ 11 Gru 2022 22:15 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
Jest kalkulator na stronie M@M. Dla precyzyjnego wyliczenia mil trzeba zalogować się - wtedy policzy mile z bonusem należnym statusowi FTL czy SEN (25%). Nie dolicza natomiast sezonowych promocji, takich jak obecna - x 1.5 mil statusowych. https://www.miles-and-more.com/de/en/ea ... lator.html | |
| Autor: | maciejs9 [ 12 Gru 2022 11:34 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
https://travel-dealz.eu/tools/milesandm ... alculator/ , wpisuje się dane tak jak w przykładzie i bardzo wygodnie się go używa w przeciwieństwie do oficjalnego m&m. | |
| Autor: | moss_LOT [ 12 Gru 2022 12:25 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
Kończy mi się Platinum (i zostanie Gold) w "All accor" oraz Diamond (i zostanie Platinum) w IHG. Da się jeszcze zrobić Status Match do innego programu lojalnościowego przed końcem roku, żeby utrzymać wysoki status w innych sieciach hotelowych?;) | |
| Autor: | Darek M. [ 12 Gru 2022 12:48 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
Możesz do Hiltona: What do I have to do to receive a Hilton Honors Status Match? Submit your program and stay proof of another competitor loyalty program through our dedicated status match page: https://www.hiltonhonors.com/en_US/stat ... h/landing/. Once approved for Status Match, we will upgrade your status to Gold for 90 days. Stay a minimum of 7 nights within your 90 day trial period, and we’ll upgrade your status to Gold. Even better: if you complete an additional 5 nights (12 nights total) within your 90 day trial period, we’ll upgrade your status to Diamond | |
| Autor: | Kalispell [ 12 Gru 2022 13:00 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
Best Western też zrobi status match https://www.bestwestern.com/en_US/best-western-rewards/status-match.html | |
| Autor: | marek2011 [ 12 Gru 2022 16:01 ] |
| Temat postu: | Re: Brakuje mi.. |
@marcin.krakow: podaj jakie masz loty (o ile nie tajemnica) to można zweryfikować wyliczenia na wszelki wypadek. | |
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |