Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 259 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#21 PostWysłany: 30 Sty 2016 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3773
srebrny
Wielokrotnie korzystałem z geniusa i z przywileju wcześniejszy check-in i późniejszy check-out.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎 Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎
Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍 Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍
Offline
#22 PostWysłany: 31 Sty 2016 07:20 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4611
srebrny
Wiem, ze z upustem moze byc drozej, niz w innym OTA bez upustu.
Jednak gdy booking jest najtanszy i jeszcze 10% wpadnie, to chyba nie jest krzywdzace dla was?!
Nie wszystkie hotele obejmuje, owszem. Jednak wystarczajaca ilosc, jak dla mnie.
Rozumiem, ze za status, ktorego wyrobienie kosztuje ~20 zeta, chcecie upusty, dajace oszczednosci w tysiacach zlotych idace? :mrgreen:

-- 31 Sty 2016 06:25 --

I kazda moja reklamacje rozpatruja pozytywnie, w odroznieniu do wielu tu obecnych :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#23 PostWysłany: 31 Sty 2016 08:42 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 428
niebieski
Wciągu kilku lat zrobiłem u nich kilkanascie rezerwacji i od dawna mam ten status /w ubiegłym roku zero rezerwacji/-status nadal. Wygląda,że po osiągnięciu to już jest dożywocie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#24 PostWysłany: 31 Sty 2016 10:34 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3629
Loty: 801
Kilometry: 1 046 794
Krajów: 73 / 34.1%
platynowy
A da radę zrobić jakiś status match z innego programu do tego Geniusa :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#25 PostWysłany: 31 Sty 2016 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1023
niebieski
jacek96 napisał(a):
Rozumiem, ze za status, ktorego wyrobienie kosztuje ~20 zeta

Hej, jakieś wskazówki jak go uzyskać za 20 zeta? :mrgreen:
Można po prostu zabookować najtańsze 5 noclegów i się nie pojawić? (oczywiście za nie zapłacić)

Bo będę rezerwował hotele w Wielkiej Brytanii z absurdalnymi cenami i te 10% zrobi mi różnicę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#26 PostWysłany: 31 Sty 2016 13:51 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4611
srebrny
Z regulaminu wynika, ze po odbytych rezerwacjach.
W Azji nie problem za kilka zeta nocleg znalezc, wiec 5 noclegow to min.suma ok.20-30 zeta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#27 PostWysłany: 31 Sty 2016 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1023
niebieski
Żeby doprecyzować - chodzi mi o to czy rezerwacje w którym się nie pojawimy także się zaliczają do tego.
Bo na stronie booking.com jest informacja "Gość nie pojawił się w hotelu".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#28 PostWysłany: 08 Lut 2016 18:07 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1914
srebrny
Dużo osób narzeka na booking, a u mnie jest tak, że miejsca, które wybieram są na tym portalu albo najtańsze albo różnica wynosi jakieś symboliczne kilka złotych.

Przy droższych hotelach booking (z Geniusem czy bez) ma jednak wyższe ceny. Da się znaleźć praktycznie wszędzie taniej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#29 PostWysłany: 09 Lut 2016 09:34 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
kittycate napisał(a):
jacek96 napisał(a):
Rozumiem, ze za status, ktorego wyrobienie kosztuje ~20 zeta

Hej, jakieś wskazówki jak go uzyskać za 20 zeta? :mrgreen:
Można po prostu zabookować najtańsze 5 noclegów i się nie pojawić? (oczywiście za nie zapłacić)

Bo będę rezerwował hotele w Wielkiej Brytanii z absurdalnymi cenami i te 10% zrobi mi różnicę ;)

e tam absurdalne ;) w polsce sie za malo zarabia :D cena 2jki (ok 50gbp) jest mniejsza niz najnizsza krajowa dniowka ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#30 PostWysłany: 09 Lut 2016 11:17 

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 32
Korzystam regularnie z booking.com. Ceny nie zawsze mają najniższe ale lubię ich ponieważ mają dobry serwis obsługi klienta (użytkownicy ze statusem Genius mają dedykowany numer telefonu).
Niedawno szybko i skutecznie pomogli mi rozwiązać problem polegający na tym, że pewien hotel zarezerwowany w Izraelu ściągnął należność z mojej karty, zanim miał do tego prawo, a potem nie odpowiadał na moje mejle. Po mojej interewncji na infolinii booking.com sprawa została załatwiona w ciągu kilku godzin i przedpłata wróciła na mój rachunek wraz z przepraszającym mejlem z hotelu za niefortunną pomyłkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#31 PostWysłany: 08 Mar 2016 10:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3636
niebieski
miro13 napisał(a):
Wciągu kilku lat zrobiłem u nich kilkanascie rezerwacji i od dawna mam ten status /w ubiegłym roku zero rezerwacji/-status nadal. Wygląda,że po osiągnięciu to już jest dożywocie.

Ja miałem Geniusa przez parę miesięcy (może to był rok) a potem zabrali - na pewno status nie jest przyznawany na stałe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#32 PostWysłany: 11 Cze 2016 19:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 171
Loty: 168
Kilometry: 301 680
Krajów: 51 / 23.8%
ponawiam pytanie, które padło wyżej czy zrobienienie kilku noclegów w azji za najtańsze kwoty daje geniusa?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#33 PostWysłany: 11 Cze 2016 20:01 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1816
Loty: 134
Kilometry: 230 859
Krajów: 44 / 20.6%
niebieski
Do Geniusa liczy się ilość rezerwacji a przecież nie ma progu cenowego więc wydaje mi się, że Geniusa dostaniesz.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#34 PostWysłany: 12 Cze 2016 02:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1023
niebieski
Kolega prosił o potwierdzenie że dostanie Geniusa za 5 rezerwacji nie jeśli chodzi o cenę a o NO-SHOW :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#35 PostWysłany: 12 Cze 2016 07:45 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4611
srebrny
Kolega wiec musi przetrzec szlak, gdyz chyba nikt wczesniej takich kombinacji nie robil.
Góra
 Profil Relacje PM off
jekyll lubi ten post.
 
      
Offline
#36 PostWysłany: 12 Cze 2016 11:20 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1816
Loty: 134
Kilometry: 230 859
Krajów: 44 / 20.6%
niebieski
Albo niech zadzwoni na infolinię i się zapyta :)
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
Offline
#37 PostWysłany: 15 Cze 2016 00:05 

Rejestracja: 12 Mar 2016
Posty: 66
Loty: 78
Kilometry: 101 233
Krajów: 21 / 9.8%
Mam małą niejasność, dokonałem trzech rezerwacji poprzez booking.com z pięciu niezbędnych do uzyskania statusu Genius.
Ostatnią zarezerwowałem przez WizzAir po zakupie biletów na lot, ale to chyba nie ma znaczenia skoro i tak to rezerwacja na booking.com.
Wygląda, że booking policzył do tego statusu tylko dwie gdyż nadal wyświetla:
Image
Czy to normalne zachowania?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez jacq88, 15 Cze 2016 00:14, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#38 PostWysłany: 15 Cze 2016 00:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 171
Loty: 168
Kilometry: 301 680
Krajów: 51 / 23.8%
też tak miałem, telefon na infolinie powinien załatwić sprawę
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#39 PostWysłany: 15 Cze 2016 00:15 

Rejestracja: 12 Mar 2016
Posty: 66
Loty: 78
Kilometry: 101 233
Krajów: 21 / 9.8%
Jaką infolinie? Bookinga? Jakiś numer telefonu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#40 PostWysłany: 15 Cze 2016 07:01 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2142
złoty
Telefon do booking.com 22 3060855
Góra
 Profil Relacje PM off
jacq88 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 259 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group