Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

booking.com status Genius
booking-com-status-genius,1522,87553
Strona 10 z 13

Autor:  Hose [ 02 Gru 2021 07:45 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

U mnie www 2, mobilna 3, apka 3.

Autor:  vistacash [ 02 Gru 2021 13:43 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

rzeczywiście zabawna sytuacja, przelogowywałem się nawet na desktopie i apce - dalej 2gi poziom, a w wersji mobilnej 3ci poziom :lol:

Autor:  eskie [ 02 Gru 2021 17:11 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

TS i złoto stracę, ale "3" wskoczyło. :):):)
Najważniejsze to chyba:

Priorytetowe wsparcie do wszystkich rezerwacji
Bezpośrednio skontaktuj się z agentem, aby omówić jakiekolwiek pytania lub zmiany w rezerwacji
[i][/i

chociaż jak byłem G2, to też nie miałem kłopotów z kontaktami z Booking.

Autor:  horacy19 [ 02 Gru 2021 22:59 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

nic się nie martwcie, też w apce miałem 3 i właśnie spadłem na 2 :)

Autor:  Chupacabra [ 09 Gru 2021 13:08 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

Mam jeszcze ciekawiej... Też spadłem na poziom 2 w apce i na web... Ale, wchodzę z linka WIZZ i tam jest poziom 3.

Autor:  Kashpir [ 08 Sty 2022 22:49 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

Od kilku dni we wszystkich kanałach miałem poziom 3, a dzisiaj w końcu taki mail:
Witamy na poziomie Genius 3!

Masz już za sobą 15 wyjazdów, które zostały zrealizowane w ciągu 2 lat – oznacza to, że uzyskujesz dostęp do jeszcze większych oszczędności i jeszcze lepszych nagród podróżniczych – korzystaj z 20% zniżek i priorytetowego wsparcia na poziomie Genius 3. W ten sposób chcemy Ci podziękować, że właśnie my możemy Ci towarzyszyć w Twoich podróżach.
Twoje nagrody podróżnicze Genius:

10-20% zniżki
Bezpłatne śniadanie
Bezpłatne podwyższenie kategorii pokoju
Priorytetowe wsparcie do wszystkich rezerwacji


Zakładam, że początek akcji mailingowej, zapewne niektórzy wkrótce się doczekają podobnego. :)

Autor:  Sudoku [ 08 Sty 2022 23:13 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

Też dziś dostałem. Zobaczymy, czy to w ogóle coś daje, czy to tylko taki bełkot marketingowy.

Autor:  makdeb [ 09 Sty 2022 00:55 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

Ja tez od pewnego czasu na Genius 3, ale największe oszczędności są po prostu dzięki rezerwacjom z poziomu apki. Ostatnio apartament z 4500 na www, zszedłem na 3800 na apce.

Autor:  m55 [ 09 Sty 2022 02:09 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

Ja też zauważyłem dzisiaj, że mam Genius 3, choć w 2020 i 2021 łącznie miałem tylko 8 rezerwacji / 12 nocy. Z tym, że każda rezerwacja była na 2-3 pokoje, więc uzbierało się około 30 "pokojonocy".

Autor:  Hose [ 11 Sty 2022 19:43 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

Od jakiegoś czasu na wszystkich kanałach pokazuje się poziom 3.
Dziś poszedł mailing, więc raczej już na stałe.

Autor:  Shaq [ 11 Sty 2022 20:56 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

Najciekawsza opcja tego statusu to bezpłatne śniadanie. Rozumiem, że to oznacza, że w każdym hotelu który podaje posiłki mogę się upomnieć o śniadanie, nawet jeśli mam pokój bez wyżywienia?

Autor:  makdeb [ 11 Sty 2022 21:01 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

Można sobie kpić, ale ogólnie jakieś pozytywy tego widać. Jak porównuję z użytkownikiem z poziomu 2 to ciut niżej jest.

Autor:  cart [ 11 Sty 2022 21:06 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

Shaq napisał(a):
Najciekawsza opcja tego statusu to bezpłatne śniadanie. Rozumiem, że to oznacza, że w każdym hotelu który podaje posiłki mogę się upomnieć o śniadanie, nawet jeśli mam pokój bez wyżywienia?


To raczej tak nie działa. Trzeba będzie mieć w potwierdzeniu rezerwacji, że śniadanie jest wliczone.

Autor:  Chupacabra [ 11 Sty 2022 21:23 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

Bezpłatne śniadanie już niby jest w "level2"... To wszystko działa, tylko o tyle, o ile hotel daje zniżkę uczestnikom programu.

Autor:  opo [ 11 Sty 2022 22:28 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

Szczerze powiem to nigdy nie dostałem nigdzie nic na swojego Geniusa. Jedynie to niby zniżka, bodajże -10%, co przy bookingu wiadomo jak wygląda ;)

Autor:  vistacash [ 11 Sty 2022 22:53 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

Mi się raz czy dwa udało skorzystać z tego darmowego śniadania, oczywiście przy rezerwacji musiało być jasno napisane "Bezpłatne śniadanie dla uczestnika Genius", bo to hotel zgadza się na taką ofertę, najwięcej to i tak daje się urwać na jakiś cashback (np. goodie) + wersja mobilna + genius :D jeśli cashback podbija cenę (czasem tak, czasem nie :?) to zostaje apka + genius. Co mi z tego 3 levelu jak większość i tak daje zniżkę 10% :lol:

Autor:  jaro77 [ 12 Sty 2022 20:26 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

Witam. Jak można skontaktować się z booking bo nijak nie podnoszą mi statusu a dawno powinni ?

Autor:  Hose [ 12 Sty 2022 20:53 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

Spróbuj tutaj https://www.booking.com/content/offices.pl.html

Autor:  jaro77 [ 12 Sty 2022 21:39 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

Ale w jaki sposób ? Ten czat nie działa ewentualnie trzeba podać jakiś nr rezerwacji a ja nie w takiej sprawie. Oni mają maila jakiegoś ?

Autor:  Hose [ 13 Sty 2022 07:41 ]
Temat postu:  Re: booking.com status Genius

@jaro77 Czy aby na pewno wszedłeś na podany wyżej link ?

Załącznik:
booking.png
booking.png [ 6.19 KiB | Obejrzany 5656 razy ]

Jeśli nie pomogą to może przynajmniej podpowiedzą gdzie pukać dalej.

Strona 10 z 13 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/