| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| booking.com status Genius booking-com-status-genius,1522,87553 | Strona 10 z 13 |
| Autor: | Hose [ 02 Gru 2021 07:45 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
U mnie www 2, mobilna 3, apka 3. | |
| Autor: | vistacash [ 02 Gru 2021 13:43 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
rzeczywiście zabawna sytuacja, przelogowywałem się nawet na desktopie i apce - dalej 2gi poziom, a w wersji mobilnej 3ci poziom | |
| Autor: | eskie [ 02 Gru 2021 17:11 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
TS i złoto stracę, ale "3" wskoczyło. Najważniejsze to chyba: Priorytetowe wsparcie do wszystkich rezerwacji Bezpośrednio skontaktuj się z agentem, aby omówić jakiekolwiek pytania lub zmiany w rezerwacji[i][/i chociaż jak byłem G2, to też nie miałem kłopotów z kontaktami z Booking. | |
| Autor: | horacy19 [ 02 Gru 2021 22:59 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
nic się nie martwcie, też w apce miałem 3 i właśnie spadłem na 2 | |
| Autor: | Chupacabra [ 09 Gru 2021 13:08 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
Mam jeszcze ciekawiej... Też spadłem na poziom 2 w apce i na web... Ale, wchodzę z linka WIZZ i tam jest poziom 3. | |
| Autor: | Kashpir [ 08 Sty 2022 22:49 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
Od kilku dni we wszystkich kanałach miałem poziom 3, a dzisiaj w końcu taki mail: Witamy na poziomie Genius 3! Masz już za sobą 15 wyjazdów, które zostały zrealizowane w ciągu 2 lat – oznacza to, że uzyskujesz dostęp do jeszcze większych oszczędności i jeszcze lepszych nagród podróżniczych – korzystaj z 20% zniżek i priorytetowego wsparcia na poziomie Genius 3. W ten sposób chcemy Ci podziękować, że właśnie my możemy Ci towarzyszyć w Twoich podróżach. Twoje nagrody podróżnicze Genius: 10-20% zniżki Bezpłatne śniadanie Bezpłatne podwyższenie kategorii pokoju Priorytetowe wsparcie do wszystkich rezerwacji Zakładam, że początek akcji mailingowej, zapewne niektórzy wkrótce się doczekają podobnego. | |
| Autor: | Sudoku [ 08 Sty 2022 23:13 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
Też dziś dostałem. Zobaczymy, czy to w ogóle coś daje, czy to tylko taki bełkot marketingowy. | |
| Autor: | makdeb [ 09 Sty 2022 00:55 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
Ja tez od pewnego czasu na Genius 3, ale największe oszczędności są po prostu dzięki rezerwacjom z poziomu apki. Ostatnio apartament z 4500 na www, zszedłem na 3800 na apce. | |
| Autor: | m55 [ 09 Sty 2022 02:09 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
Ja też zauważyłem dzisiaj, że mam Genius 3, choć w 2020 i 2021 łącznie miałem tylko 8 rezerwacji / 12 nocy. Z tym, że każda rezerwacja była na 2-3 pokoje, więc uzbierało się około 30 "pokojonocy". | |
| Autor: | Hose [ 11 Sty 2022 19:43 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
Od jakiegoś czasu na wszystkich kanałach pokazuje się poziom 3. Dziś poszedł mailing, więc raczej już na stałe. | |
| Autor: | Shaq [ 11 Sty 2022 20:56 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
Najciekawsza opcja tego statusu to bezpłatne śniadanie. Rozumiem, że to oznacza, że w każdym hotelu który podaje posiłki mogę się upomnieć o śniadanie, nawet jeśli mam pokój bez wyżywienia? ![]() | |
| Autor: | makdeb [ 11 Sty 2022 21:01 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
Można sobie kpić, ale ogólnie jakieś pozytywy tego widać. Jak porównuję z użytkownikiem z poziomu 2 to ciut niżej jest. | |
| Autor: | cart [ 11 Sty 2022 21:06 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
Shaq napisał(a): Najciekawsza opcja tego statusu to bezpłatne śniadanie. Rozumiem, że to oznacza, że w każdym hotelu który podaje posiłki mogę się upomnieć o śniadanie, nawet jeśli mam pokój bez wyżywienia? ![]() ![]() To raczej tak nie działa. Trzeba będzie mieć w potwierdzeniu rezerwacji, że śniadanie jest wliczone. | |
| Autor: | Chupacabra [ 11 Sty 2022 21:23 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
Bezpłatne śniadanie już niby jest w "level2"... To wszystko działa, tylko o tyle, o ile hotel daje zniżkę uczestnikom programu. | |
| Autor: | opo [ 11 Sty 2022 22:28 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
Szczerze powiem to nigdy nie dostałem nigdzie nic na swojego Geniusa. Jedynie to niby zniżka, bodajże -10%, co przy bookingu wiadomo jak wygląda | |
| Autor: | vistacash [ 11 Sty 2022 22:53 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
Mi się raz czy dwa udało skorzystać z tego darmowego śniadania, oczywiście przy rezerwacji musiało być jasno napisane "Bezpłatne śniadanie dla uczestnika Genius", bo to hotel zgadza się na taką ofertę, najwięcej to i tak daje się urwać na jakiś cashback (np. goodie) + wersja mobilna + genius | |
| Autor: | jaro77 [ 12 Sty 2022 20:26 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
Witam. Jak można skontaktować się z booking bo nijak nie podnoszą mi statusu a dawno powinni ? | |
| Autor: | Hose [ 12 Sty 2022 20:53 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
Spróbuj tutaj https://www.booking.com/content/offices.pl.html | |
| Autor: | jaro77 [ 12 Sty 2022 21:39 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
Ale w jaki sposób ? Ten czat nie działa ewentualnie trzeba podać jakiś nr rezerwacji a ja nie w takiej sprawie. Oni mają maila jakiegoś ? | |
| Autor: | Hose [ 13 Sty 2022 07:41 ] |
| Temat postu: | Re: booking.com status Genius |
@jaro77 Czy aby na pewno wszedłeś na podany wyżej link ? Załącznik: booking.png [ 6.19 KiB | Obejrzany 5656 razy ] Jeśli nie pomogą to może przynajmniej podpowiedzą gdzie pukać dalej. | |
| Strona 10 z 13 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |