Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Azuon
azuon,15,1093
Strona 26 z 44

Autor:  kendi [ 19 Gru 2012 12:32 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Ja też się chętnie zrzucę :)

Autor:  izabellash [ 19 Gru 2012 12:33 ]
Temat postu:  Re: Azuon

100krotka napisał(a):
@Roben
jestem za


+1

Autor:  Somsiad [ 19 Gru 2012 12:35 ]
Temat postu:  Re: Azuon

ja tez chetnie sie dorzuce :)

Autor:  Roben [ 19 Gru 2012 12:37 ]
Temat postu:  Re: Azuon

1.Roben
2.100krotka
3.halina
4.maia
5.horacy19
6.Joker
7.kendi
8.izabellash
9.Somsiad

Jeszcze jedna osoba i zamykamy listę :)

Autor:  pawelyop [ 19 Gru 2012 12:55 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Roben napisał(a):
1.Roben
2.100krotka
3.halina
4.maia
5.horacy19
6.Joker
7.kendi
8.izabellash
9.Somsiad

Jeszcze jedna osoba i zamykamy listę :)



jestem chętny :D

Autor:  sebaw [ 19 Gru 2012 13:17 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Ja tez ja tez! :D

Autor:  jobunia [ 19 Gru 2012 13:34 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Ja tez

Autor:  maia [ 19 Gru 2012 13:38 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Zaraz zapełni się i druga lista :D
Roben, podaj proszę jakieś namiary na siebie, jakiś mail przydałby się.

Autor:  kerad85 [ 19 Gru 2012 13:45 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Też bym się pisał. Namiary na mnie w temacie wizz ze stopki.

Autor:  Roben [ 19 Gru 2012 13:57 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Lista zamknięta.Proponuję aby już nie zaśmiecać tego wątku.Osoby z poniżej listy proszę aby dalsze szczegóły omówić w tym wątku viewtopic.php?f=18&t=22455
1.Roben
2.100krotka
3.halina
4.maia
5.horacy19
6.Joker
7.kendi
8.izabellash
9.Somsiad
10.pawelyop

Autor:  barbaarkaa [ 26 Gru 2012 08:54 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Czemu Azuon nie pokazuję lotów np. Katowice-Chania w czerwcu a na stronie Ryanaira są dostępne bilety?

Autor:  pawelyop [ 28 Gru 2012 22:54 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Przeglądając neta trafiłem na ciekawe info, więc podaję do wiadomości:

Używanie wersji „commercial” (10 stanowiskowej) do użytku prywatnego jest niedozwolone.

„Dear Polish users,
This is an official response from Azuon. Please be informed that using commercial accounts for multiple personal purpose is strictly forbidden. Any such Azuon account will be quickly detected and suspended; without the possibility to refund the money.
Thanks for using AZuon fairly! It is quite a cheap software which can save you hundreds of euros. So be honest.




Niestety nie jestem w stanie zweryfikować prawdziwości tego info (mogę jedynie podać jego źródło), a muszę dodać, że sam też posiadam licencję 10-stanowiskową. Zobaczymy, co czas pokaże w tym temacie.

Autor:  theo [ 03 Sty 2013 02:53 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Ja w innej sprawie - zainstalowałem niedawno Windows 8 i przestał mi działać Azuon :( Otóż przy instalacji pojawia się okienko, że mój system nie posiada .NET Framework 2.0 lub wyższego. Z kolei po ściągnięciu .NET Framework 4.5 przy próbie instalacji pojawia się info, że system ma już to zainstalowane. Spotkaliście się z czymś takim?

Autor:  codriver [ 03 Sty 2013 19:45 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Mam ósemkę od paru dni, ale z Azuonem żadnych problemów nie mam.

Autor:  adas [ 26 Sty 2013 19:24 ]
Temat postu:  Re: Azuon

A korzysta ktoś z azuona w ubuntu? Bo ja mam ubuntu 12.10 64 bit, wine 1.4.1 i nie wyświetla mi kodów ryanaira. Tak to wyglada.

http://img690.imageshack.us/img690/6382 ... 126123.png

IE mam zainstalowane - nie wiem co jeszcze muszę. Reszta też jest.

Kod:
adam@adam-dom:~$ winetricks gdiplus
Executing w_do_call gdiplus
gdiplus already installed, skipping
adam@adam-dom:~$ winetricks vcrun2008
Executing w_do_call vcrun2008
vcrun2008 already installed, skipping
adam@adam-dom:~$ winetricks dotnet20
Executing w_do_call dotnet20
dotnet20 already installed, skipping

Autor:  irkolo [ 26 Sty 2013 20:29 ]
Temat postu:  Re: Azuon

adas napisał(a):
A korzysta ktoś z azuona w ubuntu? Bo ja mam ubuntu 12.10 64 bit, wine 1.4.1 i nie wyświetla mi kodów ryanaira. Tak to wyglada.
[/code]

Masz javę?

Autor:  adas [ 26 Sty 2013 20:56 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Ale pod wine? Ona potrzebna?

Autor:  lawrence z arabii [ 27 Sty 2013 13:15 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Czy można a jeśli tak to jak ustawić w Azuonie wyszukiwanie połączenia OD - PRZEZ - DO z wybraniem konkretnego lotniska przesiadkowego np. BGY ?

Autor:  adas [ 27 Sty 2013 15:36 ]
Temat postu:  Re: Azuon

lawrence z arabii napisał(a):
Czy można a jeśli tak to jak ustawić w Azuonie wyszukiwanie połączenia OD - PRZEZ - DO z wybraniem konkretnego lotniska przesiadkowego np. BGY ?

Menu Wyszukiwanie → Tryb Zaawansowany tak chyba działa.

Autor:  pauzad [ 28 Sty 2013 11:35 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Mógłby mi ktoś sprawdzić najtańsze połączenia na wrzesień z Berlina do Maroko, bądź innej części kraju? ;)

Strona 26 z 44 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/