| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azuon azuon,15,1093 | Strona 26 z 44 |
| Autor: | kendi [ 19 Gru 2012 12:32 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Ja też się chętnie zrzucę | |
| Autor: | izabellash [ 19 Gru 2012 12:33 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
100krotka napisał(a): @Roben jestem za +1 | |
| Autor: | Somsiad [ 19 Gru 2012 12:35 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
ja tez chetnie sie dorzuce | |
| Autor: | Roben [ 19 Gru 2012 12:37 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
1.Roben 2.100krotka 3.halina 4.maia 5.horacy19 6.Joker 7.kendi 8.izabellash 9.Somsiad Jeszcze jedna osoba i zamykamy listę | |
| Autor: | pawelyop [ 19 Gru 2012 12:55 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Roben napisał(a): 1.Roben 2.100krotka 3.halina 4.maia 5.horacy19 6.Joker 7.kendi 8.izabellash 9.Somsiad Jeszcze jedna osoba i zamykamy listę jestem chętny | |
| Autor: | sebaw [ 19 Gru 2012 13:17 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Ja tez ja tez! | |
| Autor: | jobunia [ 19 Gru 2012 13:34 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Ja tez | |
| Autor: | maia [ 19 Gru 2012 13:38 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Zaraz zapełni się i druga lista Roben, podaj proszę jakieś namiary na siebie, jakiś mail przydałby się. | |
| Autor: | kerad85 [ 19 Gru 2012 13:45 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Też bym się pisał. Namiary na mnie w temacie wizz ze stopki. | |
| Autor: | Roben [ 19 Gru 2012 13:57 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Lista zamknięta.Proponuję aby już nie zaśmiecać tego wątku.Osoby z poniżej listy proszę aby dalsze szczegóły omówić w tym wątku viewtopic.php?f=18&t=22455 1.Roben 2.100krotka 3.halina 4.maia 5.horacy19 6.Joker 7.kendi 8.izabellash 9.Somsiad 10.pawelyop | |
| Autor: | barbaarkaa [ 26 Gru 2012 08:54 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Czemu Azuon nie pokazuję lotów np. Katowice-Chania w czerwcu a na stronie Ryanaira są dostępne bilety? | |
| Autor: | pawelyop [ 28 Gru 2012 22:54 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Przeglądając neta trafiłem na ciekawe info, więc podaję do wiadomości: Używanie wersji „commercial” (10 stanowiskowej) do użytku prywatnego jest niedozwolone. „Dear Polish users, This is an official response from Azuon. Please be informed that using commercial accounts for multiple personal purpose is strictly forbidden. Any such Azuon account will be quickly detected and suspended; without the possibility to refund the money. Thanks for using AZuon fairly! It is quite a cheap software which can save you hundreds of euros. So be honest. Niestety nie jestem w stanie zweryfikować prawdziwości tego info (mogę jedynie podać jego źródło), a muszę dodać, że sam też posiadam licencję 10-stanowiskową. Zobaczymy, co czas pokaże w tym temacie. | |
| Autor: | theo [ 03 Sty 2013 02:53 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Ja w innej sprawie - zainstalowałem niedawno Windows 8 i przestał mi działać Azuon | |
| Autor: | codriver [ 03 Sty 2013 19:45 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Mam ósemkę od paru dni, ale z Azuonem żadnych problemów nie mam. | |
| Autor: | adas [ 26 Sty 2013 19:24 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
A korzysta ktoś z azuona w ubuntu? Bo ja mam ubuntu 12.10 64 bit, wine 1.4.1 i nie wyświetla mi kodów ryanaira. Tak to wyglada. http://img690.imageshack.us/img690/6382 ... 126123.png IE mam zainstalowane - nie wiem co jeszcze muszę. Reszta też jest. Kod: adam@adam-dom:~$ winetricks gdiplus Executing w_do_call gdiplus gdiplus already installed, skipping adam@adam-dom:~$ winetricks vcrun2008 Executing w_do_call vcrun2008 vcrun2008 already installed, skipping adam@adam-dom:~$ winetricks dotnet20 Executing w_do_call dotnet20 dotnet20 already installed, skipping | |
| Autor: | irkolo [ 26 Sty 2013 20:29 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
adas napisał(a): A korzysta ktoś z azuona w ubuntu? Bo ja mam ubuntu 12.10 64 bit, wine 1.4.1 i nie wyświetla mi kodów ryanaira. Tak to wyglada. [/code] Masz javę? | |
| Autor: | adas [ 26 Sty 2013 20:56 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Ale pod wine? Ona potrzebna? | |
| Autor: | lawrence z arabii [ 27 Sty 2013 13:15 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Czy można a jeśli tak to jak ustawić w Azuonie wyszukiwanie połączenia OD - PRZEZ - DO z wybraniem konkretnego lotniska przesiadkowego np. BGY ? | |
| Autor: | adas [ 27 Sty 2013 15:36 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
lawrence z arabii napisał(a): Czy można a jeśli tak to jak ustawić w Azuonie wyszukiwanie połączenia OD - PRZEZ - DO z wybraniem konkretnego lotniska przesiadkowego np. BGY ? Menu Wyszukiwanie → Tryb Zaawansowany tak chyba działa. | |
| Autor: | pauzad [ 28 Sty 2013 11:35 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Mógłby mi ktoś sprawdzić najtańsze połączenia na wrzesień z Berlina do Maroko, bądź innej części kraju? | |
| Strona 26 z 44 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |