| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azuon azuon,15,1093 | Strona 23 z 44 |
| Autor: | adik78 [ 23 Paź 2012 18:03 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
kubutek napisał(a): P.S. Najchętniej na PRIV:) Poszedł prv | |
| Autor: | wojtano [ 23 Paź 2012 18:10 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Przygarnę koda | |
| Autor: | codriver [ 23 Paź 2012 19:04 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
A czy i mi ktoś miły może podesłać kod? priv, rzecz jasna | |
| Autor: | kubutek [ 23 Paź 2012 19:38 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Dzięki | |
| Autor: | maciejwroclaw [ 23 Paź 2012 19:47 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
PJWZK3 kod na bezplatny miesiac korzystania, kto pierwszy ten lepszy:) | |
| Autor: | piterek [ 23 Paź 2012 20:40 ] |
| Temat postu: | ceny do Chanii |
Adik78 tu poczytaj, jako żem fan Grecji to pisałem o fajnych cenach do Chanii: http://forum.gazeta.pl/forum/w,37196,12 ... m.html?v=2 Jak byś miał jakieś pytania odnośnie Krety lub samej Chanii to wal śmiało na priv lub na forum. Pozdrawiam | |
| Autor: | wielkiszu [ 23 Paź 2012 22:16 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
hej, jeśli to możliwe poproszę o kod, z góry dziękuję | |
| Autor: | jezyk77 [ 26 Paź 2012 21:06 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Jakby ktoś był tak miły i przesłał na maila: jezyk1977@wp.pl jeszcze jakiś wolny miesięczny kod? Dziękuje Pozdrawiam | |
| Autor: | paisas [ 27 Paź 2012 20:29 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Jakby ktoś posiadał jeszcze kod, to poproszę o priv. Będę zobowiązany | |
| Autor: | milom [ 28 Paź 2012 14:43 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Dwa kody: 7QDP2R A00DSM | |
| Autor: | kendi [ 28 Paź 2012 15:02 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Jakby ktoś był tak miły i przesłał na maila: disney74@wp.pl jeszcze jakiś wolny miesięczny kod? Ślicznie proszę.. Z góry DZIĘKUJE !!! | |
| Autor: | suszek [ 28 Paź 2012 15:06 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
nie wiem czy ktoreś jeszcze działają Here are your voucher codes: H0ICSS ECFM0Y | |
| Autor: | adriano84 [ 28 Paź 2012 15:08 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
ECFM0Y Dziękuję | |
| Autor: | kendi [ 28 Paź 2012 15:18 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Jakby ktoś był tak miły i przesłał na maila: disney74@wp.pl jeszcze jakiś wolny miesięczny kod? Ślicznie proszę.. Z góry DZIĘKUJE !!! | |
| Autor: | wojtano [ 28 Paź 2012 15:19 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Szybcy niczym fotoradar, nadal przygarnę kod na priv. | |
| Autor: | jezyk77 [ 28 Paź 2012 19:19 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Jakby ktoś był tak miły i przesłał na maila: jezyk1977@wp.pl jeszcze jakiś wolny miesięczny kod? Dziękuje Pozdrawiam | |
| Autor: | rw30 [ 28 Paź 2012 19:38 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
prosze moderatorow o wydzielenie tych próśb o kody do nowego wątku, do tej pory toczyła się tu sensowna rozmowa o azuonie a ostatnio same śmieci o kodach | |
| Autor: | mare [ 29 Paź 2012 13:20 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
W takim razie porzucamy temat kodów i wracamy do samej aplikacji. Zacznę może od tego, że 12 października pojawiła się nowa wersja Azuona oznaczona numerem: 3.9.4668. Zmiany jakie można zauważyć to: - WIZZ cards are Mastercards" bug fixed - Airberlin fixed (chyba nie muszę tłumaczyć na PL Nie wiem dokładnie jaki błąd został naprawiony w przypadku Airberlina. Być może linia nie była brana pod uwagę w przypadku wyszukiwania połączeń. Nie miałem okazji się temu dokładnie przyjrzeć. | |
| Autor: | zypher [ 31 Paź 2012 13:31 ] |
| Temat postu: | Azuon - wiele jednoczesnych zapytań |
Mam pytanie do użytkowników Azuona. Czy da się skonfigurować zbiór połączeń, które później można codziennie monitorować? Załóżmy, że chciałbym w grudniu polecieć z Warszawy do Genewy z przesiadką w Brukseli lub Budapeszcie, ewentualnie bezpośrednio z Berlina lub bezpośrednio do Bergamo. Dodatkowo w styczniu do Barcelony przez Rzym, Bergamo, Brukselę lub Londyn. W lutym coś jeszcze itd. Chciałbym teraz codziennie zapuścić wyszukiwanie, żeby sprawdzić czy nie pojawiły się jakieś promocje (ew. nowe połączenia). Widzę, że jest funkcja "watch price", ale dotyczy ona chyba jednego konkretnego połączenia (trasa/data). Korzystacie z niej? Czy jest w miarę niezawodna? (serwer Azuona musi to chyba sprawdzać przy okazji wyszukiwań innych użytkowników). Są jeszcze funkcje "zapisz wyszukiwania", "otwórz wyszukiwanie", ale dotyczą tylko jednego wyszukiwania (tzn. jednej trasy). Jak sobie z tym radzicie? Pozdrawiam, Kamil | |
| Autor: | Skibek [ 03 Lis 2012 10:08 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Ma ktoś jeszcze kod na zbyciu ?? Poproszę | |
| Strona 23 z 44 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |