Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Azuon
azuon,15,1093
Strona 23 z 44

Autor:  adik78 [ 23 Paź 2012 18:03 ]
Temat postu:  Re: Azuon

kubutek napisał(a):
P.S. Najchętniej na PRIV:)


Poszedł prv :)

Autor:  wojtano [ 23 Paź 2012 18:10 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Przygarnę koda :)

Autor:  codriver [ 23 Paź 2012 19:04 ]
Temat postu:  Re: Azuon

A czy i mi ktoś miły może podesłać kod? :)
priv, rzecz jasna

Autor:  kubutek [ 23 Paź 2012 19:38 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Dzięki :) za Priv:)

Autor:  maciejwroclaw [ 23 Paź 2012 19:47 ]
Temat postu:  Re: Azuon

PJWZK3

kod na bezplatny miesiac korzystania, kto pierwszy ten lepszy:)

Autor:  piterek [ 23 Paź 2012 20:40 ]
Temat postu:  ceny do Chanii

Adik78 tu poczytaj, jako żem fan Grecji to pisałem o fajnych cenach do Chanii:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,37196,12 ... m.html?v=2
Jak byś miał jakieś pytania odnośnie Krety lub samej Chanii to wal śmiało na priv lub na forum.
Pozdrawiam

Autor:  wielkiszu [ 23 Paź 2012 22:16 ]
Temat postu:  Re: Azuon

hej, jeśli to możliwe poproszę o kod, z góry dziękuję

Autor:  jezyk77 [ 26 Paź 2012 21:06 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Jakby ktoś był tak miły i przesłał na maila: jezyk1977@wp.pl jeszcze jakiś wolny miesięczny kod?

Dziękuje


Pozdrawiam

Autor:  paisas [ 27 Paź 2012 20:29 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Jakby ktoś posiadał jeszcze kod, to poproszę o priv. Będę zobowiązany 8-)

Autor:  milom [ 28 Paź 2012 14:43 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Dwa kody:
7QDP2R
A00DSM

Autor:  kendi [ 28 Paź 2012 15:02 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Jakby ktoś był tak miły i przesłał na maila: disney74@wp.pl jeszcze jakiś wolny miesięczny kod? Ślicznie proszę..
Z góry DZIĘKUJE !!!

Autor:  suszek [ 28 Paź 2012 15:06 ]
Temat postu:  Re: Azuon

nie wiem czy ktoreś jeszcze działają

Here are your voucher codes:
H0ICSS
ECFM0Y

Autor:  adriano84 [ 28 Paź 2012 15:08 ]
Temat postu:  Re: Azuon

ECFM0Y

Dziękuję :)

Autor:  kendi [ 28 Paź 2012 15:18 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Jakby ktoś był tak miły i przesłał na maila: disney74@wp.pl jeszcze jakiś wolny miesięczny kod? Ślicznie proszę..
Z góry DZIĘKUJE !!!

Autor:  wojtano [ 28 Paź 2012 15:19 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Szybcy niczym fotoradar, nadal przygarnę kod na priv.

Autor:  jezyk77 [ 28 Paź 2012 19:19 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Jakby ktoś był tak miły i przesłał na maila: jezyk1977@wp.pl jeszcze jakiś wolny miesięczny kod?

Dziękuje


Pozdrawiam

Autor:  rw30 [ 28 Paź 2012 19:38 ]
Temat postu:  Re: Azuon

prosze moderatorow o wydzielenie tych próśb o kody do nowego wątku, do tej pory toczyła się tu sensowna rozmowa o azuonie a ostatnio same śmieci o kodach

Autor:  mare [ 29 Paź 2012 13:20 ]
Temat postu:  Re: Azuon

W takim razie porzucamy temat kodów i wracamy do samej aplikacji. Zacznę może od tego, że 12 października pojawiła się nowa wersja Azuona oznaczona numerem: 3.9.4668.

Zmiany jakie można zauważyć to:
- WIZZ cards are Mastercards" bug fixed
- Airberlin fixed

(chyba nie muszę tłumaczyć na PL :)

Nie wiem dokładnie jaki błąd został naprawiony w przypadku Airberlina. Być może linia nie była brana pod uwagę w przypadku wyszukiwania połączeń. Nie miałem okazji się temu dokładnie przyjrzeć.

Autor:  zypher [ 31 Paź 2012 13:31 ]
Temat postu:  Azuon - wiele jednoczesnych zapytań

Mam pytanie do użytkowników Azuona.

Czy da się skonfigurować zbiór połączeń, które później można codziennie monitorować?

Załóżmy, że chciałbym w grudniu polecieć z Warszawy do Genewy z przesiadką w Brukseli lub Budapeszcie, ewentualnie bezpośrednio z Berlina lub bezpośrednio do Bergamo.
Dodatkowo w styczniu do Barcelony przez Rzym, Bergamo, Brukselę lub Londyn.
W lutym coś jeszcze itd.

Chciałbym teraz codziennie zapuścić wyszukiwanie, żeby sprawdzić czy nie pojawiły się jakieś promocje (ew. nowe połączenia).
Widzę, że jest funkcja "watch price", ale dotyczy ona chyba jednego konkretnego połączenia (trasa/data). Korzystacie z niej? Czy jest w miarę niezawodna? (serwer Azuona musi to chyba sprawdzać przy okazji wyszukiwań innych użytkowników).

Są jeszcze funkcje "zapisz wyszukiwania", "otwórz wyszukiwanie", ale dotyczą tylko jednego wyszukiwania (tzn. jednej trasy).

Jak sobie z tym radzicie?

Pozdrawiam,
Kamil

Autor:  Skibek [ 03 Lis 2012 10:08 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Ma ktoś jeszcze kod na zbyciu ??
Poproszę ;)

Strona 23 z 44 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/