| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azuon azuon,15,1093 | Strona 11 z 44 |
| Autor: | osiek [ 27 Cze 2011 16:00 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Faktycznie, przed chwilą sprawdzałem i mam podobnie. Zauważyłem, że od jakiegoś czasu Azuon rozmija się z niektorymi cenami. Do tej pory złapałem go na błedach z Ryanairem, teraz to. | |
| Autor: | DMac [ 27 Cze 2011 16:02 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
ok dzieki za sprawdzenie:) skontaktuje sie z kims z Azuona, aby to poprawili jesli mozliwe ok otrzymalem odpowiedz: Wizzair has slightly different prices for different currencies. | |
| Autor: | Blackall [ 27 Cze 2011 17:07 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
DMac napisał(a): ok dzieki za sprawdzenie:) skontaktuje sie z kims z Azuona, aby to poprawili jesli mozliwe ok otrzymalem odpowiedz: Wizzair has slightly different prices for different currencies. ale wizzair nie ma az tak roznych cen dla roznych walut, bez przesady, chyba ze ktos mi pokaże taki przypadek, inaczej nie uwierze ze cena sie moze roznic o 200-300% | |
| Autor: | DMac [ 27 Cze 2011 17:39 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
77 to o 20% wiecej od 64. Moze przy tej kwocie nie robi wielkiej roznicy. Ale przy biletach po 300zl i 4 os rodzinie... | |
| Autor: | Blackall [ 27 Cze 2011 18:01 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
DMac napisał(a): 77 to o 20% wiecej od 64. Moze przy tej kwocie nie robi wielkiej roznicy. Ale przy biletach po 300zl i 4 os rodzinie... fakt, zwróciłem uwage jedynie na lot w jedna strone a to RT cos dzisiaj jestem wczorajszy | |
| Autor: | DMac [ 27 Cze 2011 18:10 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
ok po ciezkich bojach suppoort Azuona zrozumial o co lata i zostalo poprawione. Wejdzcie w pomoc - sprawdz aktualizacje Aktualizujcie do najnowszej wersji U mnie wszystko chodzi ok:) edit: jednak nie do konca ok, teraz w/w lot jest po 71, troche blizej prawdy ale nie do konca | |
| Autor: | alkamid [ 28 Cze 2011 09:38 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Zastanawiam się nad kupnem licencji na Azuona. Nie zależy mi wprawdzie na dokładnych datach ani nazwach linii, bo interesuje mnie tylko Ryanair, a daty łatwo sprawdza się zawężając przedziały. Interesuje mnie jednak te 25% brakujących cen. Rozumiem, że te loty nie są w ogóle widoczne? Czy są one wybierane losowo? Obserwował ktoś różnicę demo/pełna pod tym względem? | |
| Autor: | PiotrekS [ 28 Cze 2011 13:21 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Różnica w cenach wynika z dziwnego kursu wymiany przy liczeniu opłaty za płatność. Według cennika jest to 6€/5GBP, natomiast dla innych walut jest raczej liczone według kursu którym liczyli ceny dla wizz xclusive club. I tak np. według tego 1€ = 4,50 PLN, 1 € = 9 NOK. Więc patrzymy: POZ - TRF = ok 1€ bilet + 6€ opłata = 7€ - tyle pokazuje azuon. A teraz z polską walutą: 1€ bilet = (tu normalny przelicznik) 4 zł + 6€ x 4,50PLN = 27 PLN, razem 31 PLN. TRF - POZ = ok 4,99€ bilet + 6€ opłata = 10,99€, czyli zgodnie z auzonem. W koronach: 4,99€ = 39 NOK + 6€ x 9 NOK = 54 NOK, razem 93 NOK (~11,90€), czyli tak jak na stronie. | |
| Autor: | Nieznany [ 29 Cze 2011 11:43 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Kupiłem dziś dostęp do Azuona. Pojawił się jednak problem. Od razu po włączeniu programu pojawia się komunikat o treści: Cytuj: Problem przy próbie zalogowania! The remote server returned an error: (404) Not Found To samo wyskakuje kiedy próbuje się zalogować. Kiedy natomiast włączam wersję demo i szukam czegokolwiek, to program po kilku minutach wyszukiwania za każdym razem informuje mnie, że nie znaleziono żadnych połączeń. Ktoś wie o co chodzi? | |
| Autor: | rw30 [ 29 Cze 2011 19:07 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Murdock napisał(a): Tak samo jak korzystasz z forum. Logujesz się i piszesz. Pamiętaj tylko że nie możesz korzystać z Azuona odpalonego równocześnie z kolegą. System wykryje podwójne logowanie z innego IP i mogą zablokować dostęp. nie, licencja jest bodajze na 3 komputery | |
| Autor: | Murdock [ 29 Cze 2011 19:11 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Nie jest. Dostałem najpierw 3 ostrzeżenia, że wykryto podwójne logowanie, a następnie blokada. | |
| Autor: | rw30 [ 29 Cze 2011 19:14 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Murdock napisał(a): Nie jest. Dostałem najpierw 3 ostrzeżenia, że wykryto podwójne logowanie, a następnie blokada. mam wrazenie ze mowimy o dwoch roznych rzeczach | |
| Autor: | rw30 [ 30 Cze 2011 19:42 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
btw znowu mi azuon wariuje, krotko mowiac z dostepnego zbioru lotow wyszukuje tylko mala czesc (chodzi o loty ryanairem)... pelna wersja, uzywam proxy jakies pomysly ? | |
| Autor: | rw30 [ 30 Cze 2011 19:47 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
w zasadzie to nie tylko z ryanem ma problemy, ma problemy ze wszystkim.... ale to chyba wina proxy, bo jak je wylacze to dziala ok... poza captcha | |
| Autor: | basienqa [ 14 Lip 2011 08:42 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
przy otwarciu po 2 tygodniach programu chciał się zaktualizować, ale nie wyszło, co zrobić pomóżcie proszę | |
| Autor: | man4business [ 14 Lip 2011 08:55 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
@basienqua Chyba twój komp złapał azuonenozę. Natychmiast odłącz komputer od prądu, a potem sformatuj monitor, wyczyść klawiaturę i zainstaluj na nowo linuxa. Potem emulator wine, bo bez niego nie da rady. [ spoiler ] Co zrobić? Ściągnąć nową wersję, zwykle osiągalną pod adresem http://www.azuon.com/Azuon.msi i zainstalować raz jeszcze. Tak zresztą zapewne napisane było w małym okienku, po nieudanej próbie aktualizacji. | |
| Autor: | basienqa [ 16 Lip 2011 20:10 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Nie ma powodu, by nabijac się z czyichs problemów, nie każdy jest guru w komputerach | |
| Autor: | mikuś [ 22 Lip 2011 10:34 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Czy istnieje mozliwość instalacji Azuona bez .NET Framework ? Albo inaczej : czy mozna zainstalowac .NET Framework bez uprawnien administratora ? | |
| Autor: | kronopio [ 17 Sie 2011 16:42 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Odkopuje temat Nie da sie bez Framework, to tak jakbys chciał jeżdzić samochodem bez silnika A co do instalacji bez uprawnień, to teoretycznie tez się nie da . | |
| Autor: | Leszczyk [ 17 Sie 2011 19:53 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Korzystam z azuona od paru dni i natrafiłem tutaj na forum na coś takiego: Cytuj: Tylko trzeba pamiętać, żeby sobie nie zrobić kuku i od razu puścić Azuona przez proxy, bo inaczej żadnych biletów nie będzie Czy ktoś mógłby mi po ludzku wyjaśnić o co chodzi z tym proxy? Nie chciałbym sobie spraw pokomplikować | |
| Strona 11 z 44 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |