Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Azuon
azuon,15,1093
Strona 11 z 44

Autor:  osiek [ 27 Cze 2011 16:00 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Faktycznie, przed chwilą sprawdzałem i mam podobnie. Zauważyłem, że od jakiegoś czasu Azuon rozmija się z niektorymi cenami. Do tej pory złapałem go na błedach z Ryanairem, teraz to.
Image

Autor:  DMac [ 27 Cze 2011 16:02 ]
Temat postu:  Re: Azuon

ok dzieki za sprawdzenie:) skontaktuje sie z kims z Azuona, aby to poprawili jesli mozliwe
ok otrzymalem odpowiedz:
Wizzair has slightly different prices for different currencies.
:?

Autor:  Blackall [ 27 Cze 2011 17:07 ]
Temat postu:  Re: Azuon

DMac napisał(a):
ok dzieki za sprawdzenie:) skontaktuje sie z kims z Azuona, aby to poprawili jesli mozliwe
ok otrzymalem odpowiedz:
Wizzair has slightly different prices for different currencies.
:?

ale wizzair nie ma az tak roznych cen dla roznych walut, bez przesady, chyba ze ktos mi pokaże taki przypadek, inaczej nie uwierze ze cena sie moze roznic o 200-300% :)

Autor:  DMac [ 27 Cze 2011 17:39 ]
Temat postu:  Re: Azuon

77 to o 20% wiecej od 64. Moze przy tej kwocie nie robi wielkiej roznicy. Ale przy biletach po 300zl i 4 os rodzinie...

Autor:  Blackall [ 27 Cze 2011 18:01 ]
Temat postu:  Re: Azuon

DMac napisał(a):
77 to o 20% wiecej od 64. Moze przy tej kwocie nie robi wielkiej roznicy. Ale przy biletach po 300zl i 4 os rodzinie...

fakt, zwróciłem uwage jedynie na lot w jedna strone a to RT

cos dzisiaj jestem wczorajszy :)

Autor:  DMac [ 27 Cze 2011 18:10 ]
Temat postu:  Re: Azuon

ok po ciezkich bojach suppoort Azuona zrozumial o co lata i zostalo poprawione.
Wejdzcie w pomoc - sprawdz aktualizacje
Aktualizujcie do najnowszej wersji
U mnie wszystko chodzi ok:)
edit:
jednak nie do konca ok, teraz w/w lot jest po 71, troche blizej prawdy ale nie do konca

Autor:  alkamid [ 28 Cze 2011 09:38 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Zastanawiam się nad kupnem licencji na Azuona. Nie zależy mi wprawdzie na dokładnych datach ani nazwach linii, bo interesuje mnie tylko Ryanair, a daty łatwo sprawdza się zawężając przedziały. Interesuje mnie jednak te 25% brakujących cen. Rozumiem, że te loty nie są w ogóle widoczne? Czy są one wybierane losowo? Obserwował ktoś różnicę demo/pełna pod tym względem?

Autor:  PiotrekS [ 28 Cze 2011 13:21 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Różnica w cenach wynika z dziwnego kursu wymiany przy liczeniu opłaty za płatność. Według cennika jest to 6€/5GBP, natomiast dla innych walut jest raczej liczone według kursu którym liczyli ceny dla wizz xclusive club.
I tak np. według tego 1€ = 4,50 PLN, 1 € = 9 NOK.
Więc patrzymy:
POZ - TRF = ok 1€ bilet + 6€ opłata = 7€ - tyle pokazuje azuon.
A teraz z polską walutą: 1€ bilet = (tu normalny przelicznik) 4 zł + 6€ x 4,50PLN = 27 PLN, razem 31 PLN.

TRF - POZ = ok 4,99€ bilet + 6€ opłata = 10,99€, czyli zgodnie z auzonem.
W koronach: 4,99€ = 39 NOK + 6€ x 9 NOK = 54 NOK, razem 93 NOK (~11,90€), czyli tak jak na stronie.

Autor:  Nieznany [ 29 Cze 2011 11:43 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Kupiłem dziś dostęp do Azuona. Pojawił się jednak problem.

Od razu po włączeniu programu pojawia się komunikat o treści:

Cytuj:
Problem przy próbie zalogowania! The remote server returned an error: (404) Not Found


To samo wyskakuje kiedy próbuje się zalogować. Kiedy natomiast włączam wersję demo i szukam czegokolwiek, to program po kilku minutach wyszukiwania za każdym razem informuje mnie, że nie znaleziono żadnych połączeń.

Ktoś wie o co chodzi?

Autor:  rw30 [ 29 Cze 2011 19:07 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Murdock napisał(a):
Tak samo jak korzystasz z forum. Logujesz się i piszesz. Pamiętaj tylko że nie możesz korzystać z Azuona odpalonego równocześnie z kolegą. System wykryje podwójne logowanie z innego IP i mogą zablokować dostęp.


nie, licencja jest bodajze na 3 komputery

Autor:  Murdock [ 29 Cze 2011 19:11 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Nie jest. Dostałem najpierw 3 ostrzeżenia, że wykryto podwójne logowanie, a następnie blokada.

Autor:  rw30 [ 29 Cze 2011 19:14 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Murdock napisał(a):
Nie jest. Dostałem najpierw 3 ostrzeżenia, że wykryto podwójne logowanie, a następnie blokada.


mam wrazenie ze mowimy o dwoch roznych rzeczach

Autor:  rw30 [ 30 Cze 2011 19:42 ]
Temat postu:  Re: Azuon

btw znowu mi azuon wariuje, krotko mowiac z dostepnego zbioru lotow wyszukuje tylko mala czesc (chodzi o loty ryanairem)... pelna wersja, uzywam proxy

jakies pomysly ?

Autor:  rw30 [ 30 Cze 2011 19:47 ]
Temat postu:  Re: Azuon

w zasadzie to nie tylko z ryanem ma problemy, ma problemy ze wszystkim.... ale to chyba wina proxy, bo jak je wylacze to dziala ok... poza captcha ;)

Autor:  basienqa [ 14 Lip 2011 08:42 ]
Temat postu:  Re: Azuon

przy otwarciu po 2 tygodniach programu chciał się zaktualizować, ale nie wyszło, co zrobić pomóżcie proszę :?

Autor:  man4business [ 14 Lip 2011 08:55 ]
Temat postu:  Re: Azuon

@basienqua :o
Chyba twój komp złapał azuonenozę.
Natychmiast odłącz komputer od prądu, a potem sformatuj monitor, wyczyść klawiaturę i zainstaluj na nowo linuxa. Potem emulator wine, bo bez niego nie da rady.




















[ spoiler ]










Co zrobić?
Ściągnąć nową wersję, zwykle osiągalną pod adresem http://www.azuon.com/Azuon.msi i zainstalować raz jeszcze. Tak zresztą zapewne napisane było w małym okienku, po nieudanej próbie aktualizacji.

Autor:  basienqa [ 16 Lip 2011 20:10 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Nie ma powodu, by nabijac się z czyichs problemów, nie każdy jest guru w komputerach :cry:

Autor:  mikuś [ 22 Lip 2011 10:34 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Czy istnieje mozliwość instalacji Azuona bez .NET Framework ?

Albo inaczej : czy mozna zainstalowac .NET Framework bez uprawnien administratora ?

Autor:  kronopio [ 17 Sie 2011 16:42 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Odkopuje temat ;)
Nie da sie bez Framework, to tak jakbys chciał jeżdzić samochodem bez silnika :)

A co do instalacji bez uprawnień, to teoretycznie tez się nie da ;)
.

Autor:  Leszczyk [ 17 Sie 2011 19:53 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Korzystam z azuona od paru dni i natrafiłem tutaj na forum na coś takiego:
Cytuj:
Tylko trzeba pamiętać, żeby sobie nie zrobić kuku i od razu puścić Azuona przez proxy, bo inaczej żadnych biletów nie będzie

Czy ktoś mógłby mi po ludzku wyjaśnić o co chodzi z tym proxy? Nie chciałbym sobie spraw pokomplikować ;)

Strona 11 z 44 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/