Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Agoda status VIP
agoda-status-vip,1522,141261
Strona 1 z 1

Autor:  fortuna [ 29 Kwi 2019 15:37 ]
Temat postu:  Agoda status VIP

Od niedawna widze na swoim koncie Agoda znaczek VIP aczkolwiek nie do konca jest jasne jakie benefity on daje. W Internecie tez za duzo wyczytac nie mozna, ktos spotkal sie z tym wczesniej i moze cos wiecej powiedziec?

Załącznik:
agoda.png
agoda.png [ 8.57 KiB | Obejrzany 12344 razy ]

Autor:  Arekkk [ 13 Sty 2020 12:03 ]
Temat postu:  Re: Agoda status VIP

Czy ma ktoś może zniżki w serwisie Agoda?

Autor:  Krzysztof76 [ 13 Sty 2020 12:05 ]
Temat postu:  Re: Agoda status VIP

W APP powinieneś widzieć różne oferty 5-7% rabatu

Autor:  Chupacabra [ 29 Sty 2020 23:08 ]
Temat postu:  Re: Agoda status VIP

Mi się taki status pojawił dziś.
Dodatkowo z nim dwie nowe opcje:
- przy niektórych rezerwacjach pojawił się "import" statusu Genius z booking.com
- poza zbieraniem Agoda cash, jest dostępne, pod nazwą "Points Max" zbieranie mil do różnych programów, w tym BA Executive Club i Flying Blue.

Robi się całkiem ciekawie. Jest cashback około 12% i dodatkowe mile. Na moim teście dawał 900 avios lub 500 mil FB.
Realistycznie bez mili było taniej o 5EUR/noc. Ale to pierwszy test i dam mu jeszcze szansę.

Załączniki:
Screen Shot 2020-01-29 at 21.46.46.png
Screen Shot 2020-01-29 at 21.46.46.png [ 23.07 KiB | Obejrzany 10049 razy ]
Screen Shot 2020-01-29 at 21.48.31.png
Screen Shot 2020-01-29 at 21.48.31.png [ 185.2 KiB | Obejrzany 10049 razy ]
Screen Shot 2020-01-29 at 21.38.11.png
Screen Shot 2020-01-29 at 21.38.11.png [ 9.99 KiB | Obejrzany 10049 razy ]

Autor:  Mar77 [ 30 Sty 2020 00:31 ]
Temat postu:  Re: Agoda status VIP

Przecież 'Points Max' istnieje już od wieków...

Autor:  Chupacabra [ 30 Sty 2020 01:04 ]
Temat postu:  Re: Agoda status VIP

@Mar77 Teraz jak o tym napisałeś, to sprawdziłem i rzeczywiście istnieje jakoś od końca 2016r.
Ja tego wcześniej nie zauważyłem ani nie dostałem od nich informacji na ten temat.

Autor:  Mar77 [ 30 Sty 2020 01:09 ]
Temat postu:  Re: Agoda status VIP

Nawet wcześniej. Mam maila z 2015 od AirAsia i tam już jest informacja o Agoda PointsMAX.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/