| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Szczecin parkowanie szczecin-parkowanie,1420,131007 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mostra [ 16 Lip 2018 22:07 ] |
| Temat postu: | Szczecin parkowanie |
Cześć, wiecie czy można gdzieś zaparkować bezpłatnie w pobliżu głównego dworca w szczecinie za darmo przez kilka dni? | |
| Autor: | 07_Zgłoś.Się [ 16 Paź 2018 19:58 ] |
| Temat postu: | Re: Szczecin Dworzec parking |
@Mostra Przed modernizacją dworca zawsze parkowałem tutaj https://www.google.pl/maps/@53.4176084, ... 312!8i6656. Nie wiem jak to wygląda teraz. Tuż za płatną strefą parkowania, auto bez uszkodzeń. Cała ulica Kolumba od kładki nad torami była wyłączona z płatnej strefy, musisz podejrzeć czy to nie uległo zmianie. | |
| Autor: | cypel [ 27 Mar 2019 14:12 ] |
| Temat postu: | Re: Szczecin Dworzec parking |
halo halo szczecinianie i nie tylko, możecie polecić jakiś parking na weekend (przyjazd w piątek rano, wyjazd w niedzielę w nocy) w okolicy dworca PKP/PKS. Wolałbym jakiś darmowy, od biedy płatny. | |
| Autor: | HandSome [ 27 Mar 2019 14:31 ] |
| Temat postu: | Re: Szczecin Dworzec parking |
-- 27 Mar 2019 15:29 -- Halo , halo...tutaj Szczecin -- 27 Mar 2019 15:31 -- aaaaa...nie spojrzałem , ze to weekend. Tak więc spokojnie pozostaw naprzeciwko wejścia na dworzec PKP. Opłac do godz 17.00 postój i zostawiasz do poniedziałku do 8.00 bezpłatnie | |
| Autor: | cypel [ 27 Mar 2019 14:44 ] |
| Temat postu: | Re: Szczecin Dworzec parking |
Dzięki @HandSome jako były szczecinianin dobrze znam okolice dworcowej, narutowicza bo często z kapcia chodziłem z dworca na Turzyn, ech kiedy to było serio dworcowa taka nie fajna, tam zawsze było ok, no może poza okolicą tej budy z piwkiem gdzie żulki się zbierały, o tu była ta meta https://goo.gl/maps/6Evb74qtbb42 ten płatny koło follow me, czyli to ten na kolumba, który podlinkował @07_Zgłoś.Się ? czy tam już na dziko nie da rady zaparkować? tak se patrzę na Waszą stronę SPP i jest mega stara, aktualizacja 2012, czy ona się pokrywa z rzeczywistością, tj. strefy i opłaty? W sumie to mógłbym gdzies postawić na Placu Tobruckim i zapłacić kilkanaście złociszy za piątkowe parkowanie bo sobota i niedziela za darmo, ale czy to bezpieczne? edit a no właśnie, czyli najlepiej zapłacić za kilka godzin parkowania piątkowego i zostawić pod dworcem. | |
| Autor: | HandSome [ 27 Mar 2019 15:14 ] |
| Temat postu: | Re: Szczecin Dworzec parking |
Ten na Kolumba to właśnie nowo utworzony o którym wspomniałem. Spokojnie bym zostawił w piątek po opłaceniu SPP przy Dworcu PKP ale w dobrze widocznym miejscu. Tam sporo TAXI zawsze stoi plus posterunek Policji. Możesz ewentualnie przy pl.Tobruckim ale w pobliżu Poczty. Także płatne SPP do 17.00 w piątek(ok 2.5pln/h)Masz free do 8.00 poniedziałek. Sporo naprawiają teraz w pobliżu Dworców więc raczej większe bezpieczeństwo gdyż pracują 24h i jak robotnicy to raczej dewastacji czy też kradzieży nie bedzie | |
| Autor: | tramin [ 10 Lip 2023 09:29 ] |
| Temat postu: | Re: Szczecin |
Witam z Czech, w drodze nad Bałtyk chcę zatrzymać się na kilka godzin w Szczecinie i chciałbym wiedzieć, czy jest możliwość zaparkowania gdzieś za darmo w sobotę jak najbliżej centrum. Dzięki za wskazówki | |
| Autor: | jaco027 [ 10 Lip 2023 09:38 ] |
| Temat postu: | Re: Szczecin |
@tramin parking4free ![]() https://en.parkopedia.pl/parking/locati ... 2307151400 | |
| Autor: | tramin [ 10 Lip 2023 09:50 ] |
| Temat postu: | Re: Szczecin |
Dzięki, jeszcze znalazłem tę stronę, ale nie wiem, czy jest nadal aktualna informacja o darmowym parkingu. https://visitszczecin.eu/pl/szczecin-za-darmo | |
| Autor: | dyzio1 [ 10 Lip 2023 13:45 ] |
| Temat postu: | Re: Szczecin |
W soboty i niedziele parkingi w Szczecinie są darmowe. Wyjątkiem może być parking w okolicy katedry, ale i tam coś się ostatnio zmieniło, więc nie mam pewności. | |
| Autor: | tramin [ 11 Lip 2023 08:50 ] |
| Temat postu: | Re: Szczecin |
Dzięki, to dla mnie lepsza informacja . Nie mam dobrych doświadczeń z Parkopedią... | |
| Autor: | mayka [ 11 Lip 2023 13:38 ] |
| Temat postu: | Re: Szczecin |
W Szczecinie z tym parkowaniem to trochę jest zamętu Zgodnie z informacją z oficjalnej strony miejskiej spółki - w zakresie parkowania w okolicach katedry (a właściwie to bazyliki) - to parkowanie wygląda teraz tak: https://spp.szczecin.pl/aktualnosci/kon ... ego-miasta A skoro jest to obszar SPP (Strefy Płatnego Parkowania), to w soboty i niedziele parkowanie gratis. Ale żeby za łatwo nie było https://spp.szczecin.pl/aktualnosci/dwa ... are-miasto i w przypadku parkingu przy placu Orła Białego będzie tam PPN (Parking Płatny Niestrzeżony) - i płatne we wszystkie dni tygodnia. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |