Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 10%, min 20zł
- BNP Paribas od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8777 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 439  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#821 PostWysłany: 15 Sty 2018 19:42 

Rejestracja: 21 Lis 2014
Posty: 607
niebieski
Pytanie za... kilka procent ;) ... jak Revolut sobie to odbije, bo podejrzewam, że PSD2 nie znormalizowało IF w/s do kart kredytowych (może się mylę).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️ Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️
Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️ Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#822 PostWysłany: 15 Sty 2018 22:30 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Czy w wersji Premium też jest dzienny limit doładowania konta jedną kartą?
W wersji Standard pokazuje mi, że mogę doładować maksynalnie 1250 PLN w ciągu 24h.
Nie mogę znaleźć takiej informacji w warunkach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#823 PostWysłany: 15 Sty 2018 22:44 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 537
niebieski
Jeśli jest ten limit 1250 zł., to jest to coś nowego. Kilka dni temu doładowałem za 3000 kartą kredytową.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#824 PostWysłany: 15 Sty 2018 23:27 

Rejestracja: 21 Lis 2014
Posty: 607
niebieski
Limit doładowań tego typu pachnie mi po prostu nie do końca zweryfikowanym kontem.

O "pół-oficjalnym" limicie pisano w community ale to było bodajże 5000 (albo więcej) funtów na przestrzeni 96 godzin czy jakoś tak.
Żadnego innego limitu okołodobowego być nie powinno. Rzecz jasna jest jeszcze ten roczny.

Ja się zweryfikowałem, posłałem im dokumenty dochodowe i przyznano mi roczny limit doładowań 150 000zł, także zero problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#825 PostWysłany: 15 Sty 2018 23:49 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 607
Loty: 363
Kilometry: 679 416
Krajów: 64 / 29.9%
niebieski
zarówno mbank jak i citi maja w regulaminach, że z naliczania punktów wyłączone są transakcje związane z FOREX (mbank ma to bardziej uściślone) więc chyba mil za takie doładowania nie będzie
ale np już średnia miesięczna wartość transakcji by być zwolnionym z opłat chyba tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#826 PostWysłany: 16 Sty 2018 01:09 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
john_doe napisał(a):
Limit doładowań tego typu pachnie mi po prostu nie do końca zweryfikowanym kontem.

O "pół-oficjalnym" limicie pisano w community ale to było bodajże 5000 (albo więcej) funtów na przestrzeni 96 godzin czy jakoś tak.
Żadnego innego limitu okołodobowego być nie powinno. Rzecz jasna jest jeszcze ten roczny.

Ja się zweryfikowałem, posłałem im dokumenty dochodowe i przyznano mi roczny limit doładowań 150 000zł, także zero problemu.


Konto zweryfikowane. Transakcja kartą kredytową. Może to nowe obostrzenie po likwidacji opłaty za doładowanie kartą kredytową?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#827 PostWysłany: 16 Sty 2018 09:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1394
Loty: 112
Kilometry: 192 930
Krajów: 28 / 13.1%
niebieski
Wczoraj na nowym koncie wpłaciłem kredytówką 1500zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#828 PostWysłany: 16 Sty 2018 09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8096
platynowy
Dziwna sprawa z tą wysokością limitów i jej zróżnicowaniem u klientów.

Jeszcze dziwniejsze jest to, że próbuję dziś doładować konto, a pokazuje się komunikat, że wyczerpałem już dzisiejszy limit 1250 zł, podczas gdy nic dziś jeszcze nie robiłem. Ostatnie transakcje wczoraj. Rozumiem, że w UK jest przesunięcie czasu, ale przecież nie aż takie...
Czekać, czy kontaktować się z obsługą?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#829 PostWysłany: 16 Sty 2018 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1555
Loty: 650
Kilometry: 1 481 629
Krajów: 94 / 43.9%
srebrny
@tropikey limit jest na 24 h upłynęło już tyle od wczorajszej transakcji? ja mam podobnie czekam do wieczora czy coś ruszy jak nie napiszę do supportu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#830 PostWysłany: 16 Sty 2018 09:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8096
platynowy
Ok, teraz jasne. 24h jeszcze nie minęły.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#831 PostWysłany: 16 Sty 2018 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 5206
Loty: 398
Kilometry: 680 713
Krajów: 48 / 22.4%
platynowy
zakladalem kilka tygodni wstecz konto na revolucie
spotkalem sie z dosc chyba sporadycznym problem
kazde wykonywane zdjecie w aplikacji bylo nieostre zarowno ID jak i paszport
kazdorazowo prosba o przeslanie nowego

poslalem jako pilki zalaczniki i do tej pory cisza nie zostalem zweryfikowany
testowo puscilem drobna kwote karta na zasilenie srodkow wskoczyly na rachunek natychmiastowo
natomiast dodanie wlasnego rachunku bankowego do wykonania przelewu czeka takze na weryfikacje
ile im zajmuje czasu weryfikacja? miesiac dwa ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#832 PostWysłany: 16 Sty 2018 09:53 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 228
Loty: 217
Kilometry: 263 920
Krajów: 24 / 11.2%
Co prawda aktywowałem swe konto w maju ubiegłego roku, ale cała procedura zamknęła się w kilku godzinach. By przyspieszyć ten proces kontaktowałem się poprzez czat w aplikacji. Pamiętam, że byłem lekko zdziwiony, bo rozmowa była w naszym ojczystym języku.
Także polecam w Twoim przypadku kontakt z obsługą klienta.
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#833 PostWysłany: 16 Sty 2018 10:02 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2776
Loty: 291
Kilometry: 621 848
Krajów: 46 / 21.5%
złoty
@correos: zainstaluj Revoluta na innym telefonie (np kogoś z rodziny) uwierzytelnij się swoimi danymi i zrób zdjęcia z aplikacji - potem odisntaluj.
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#834 PostWysłany: 16 Sty 2018 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 5206
Loty: 398
Kilometry: 680 713
Krajów: 48 / 22.4%
platynowy
@MarBlo
zalatwione czatem, tak jak napisales
produkowalem sie po angielsku, a na koniec dialogu
okazalo sie ze pisze z Polakiem :D
Góra
 Profil Relacje PM off
MarBlo lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#835 PostWysłany: 17 Sty 2018 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 468
Loty: 268
Kilometry: 432 701
Krajów: 50 / 23.4%
srebrny
mikerus napisał(a):
A ja dodam jeszcze, że aktualnie karty wirtualne to Visy, nie Mastercard, jeśli komuś robi to różnicę.


Hej, mam fizyczną Mastercard, a pilnie potrzebuję Visy. Czy ta wirtualna domyślnie nią będzie? 24 zł nie majątek, ale póki co nie czuję potrzeby posiadania kolejnego Mastercarda. Odpiszcie proszę.
_________________
Αντσύνα
Анцина
2024 kamperem-z-broome-do-perth-za-dolara-dziennie,217,180009
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 Na Białoruś z Waszmościami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#836 PostWysłany: 17 Sty 2018 11:59 

Rejestracja: 17 Sty 2018
Posty: 0
Hej, zarejestrowalem sie do Revoult i zamowilem karte fizyczna, kiedy juz przyszla postanowilem przed wyjazdem do Azji ja przetestowac w Polsce, poszedlem do Biedronki i za zaplacilem za zakupy, kwota na kasie to 71 zl a z karty sciahnelo mi 76 z hakiem.
skad ta roznica ?
pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#837 PostWysłany: 17 Sty 2018 12:00 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Wybrałeś płatność w GBP zamiast PLN na terminalu i zjadło na przewalutowaniach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#838 PostWysłany: 17 Sty 2018 12:09 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1832
niebieski
@correos

Ich helpdesk jest w Krakowie;)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#839 PostWysłany: 17 Sty 2018 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3613
srebrny
powinien być skrypt taki 24h żeby zielenina zanim coś napisze poświecił 5 m na przejrzenie tematu
_________________
Image

kliknij pomógł
Góra
 Profil Relacje PM off
ms993 lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: revolut
#840 PostWysłany: 17 Sty 2018 12:24 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2776
Loty: 291
Kilometry: 621 848
Krajów: 46 / 21.5%
złoty
-- 17 Sty 2018 11:23 --

@outofcontroll: terminale w Biedronkach przy płatnościach stykowych pytają o walutę transakcji - GBP czy PLN dla Revoluta, przy transakcjach PayPass z domysłu idzie w PLN. Musiałeś kliknąć GBP i policzyło niekorzystnie - dwa przewalutowania - jedno terminala na GBP a drugie revlouta aby dostarczyć do karty GBP...

-- 17 Sty 2018 11:24 --

@Ancyna: zapytaj na support chat ale ponoć teraz nowe wirtualne to VISA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8777 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 439  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group